Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Hádají se tři starý dědci, komu se víc klepou ruce.
Prví povídá: "Já, když jím, tak než naberu jídlo a dám ho do pusy tak ho půlku vyklepu z lžíce."
Druhý říká: "Já, když čtu noviny tak je úplně roztrhám."
A ten třetí říká: "Já než se vymočím, tak se třikrát udělám."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde krásná mladá dívka do obchodu se spodním prádlem a ptá se prodavače: "Kolik stojí tahle podprsenka?"
Prodavač řekne: "Pro vás bude za jeden polibek."
Dívka se usměje, mávne na důchodce, který stojí před obchodem, aby šel dovnitř, a říká: "Dobře, vezmu si jich dvacet a platí to můj dědeček."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš zajímavost, ale kdo to přečte jedním dechem?

Parlament země Meklenbursko-Přední Pomořansko zrušil místní Zákon o předání závazků vyplývajících z kontroly značení hovězího masa, jehož název zní Rindfleischetikettierungsuberwachungsaufgabenubertragungsgesetz a které bylo podkládáno za nejdelší německé slovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Protipovodňová stěna v Rakousku:

401959_10151705946879365_691593065_n.jpg

Na tom samozřejmě není nic vtipného a místo pousmání — si to zaslouží jen uznalé pokývání hlavou (i nad odvahou kormidelníka té lodě).

 

 

No a včil něco pro zasmání (abych dodržel téma vlákna).

Protipovodňová stěna u nás v jednom nejmenovaném hlavním městě (jenž byla stavěna až v okamžiku, kdy už voda přišla):

62484.jpg

(alternativní link pro sichr: http://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?server=zpravy.idnes.cz&r=zpravodaj&galerie=povodne-3-6-2013&foto=KLU4b9929_131828_12505596.jpg)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedí takhle tři chlapi v hospodě a jeden povídá: „Pánové moje žena četla tři mušketýry a narodili se nám tři kluci.“ 
„No, moje žena zase četla dvě sestry a narodily se nám dvě holky.“
A ten třetí říká: „Chlapi, já musím rychle domů. Moje žena si čte Alibabu a čtyřicet loupežníků!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedí takhle tři chlapi v hospodě a jeden povídá: „Pánové moje žena četla tři mušketýry a narodili se nám tři kluci.“ 

„No, moje žena zase četla dvě sestry a narodily se nám dvě holky.“

A ten třetí říká: „Chlapi, já musím rychle domů. Moje žena si čte Alibabu a čtyřicet loupežníků!“

Dvě sestry? To napsal kdo? Sry za spam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...