Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

cituji 

 

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké to je být motokrosovým závodníkem? V podání Trials HD, nebo novějšího Trials: Evolution je to těžké, přímo neskutečně frustrující. Bylo spočítáno, že během hraní této hry vám za hodinu zešediví v průměru přibližně deset vlasů.

 

zajmalo by me jaky by to bylo u wot  :Smile_teethhappy:  :Smile_teethhappy:  :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se podívejte co lidi nenapadne. :biggrin:

 

a píšu jim dopis : !!!

Dobrý den,
Zakoupil jsem si prémiový tank Superpershing T26E4(dále jen produkt). Tank jsem koupil z důvodu mé hře vyhovujících jeho parametrů a charakteristiky, síla a sklon pancíře ajn. Dozvěděl jsem se v předběžné informaci,že na tomto mém produktu,který jsem si zakoupil, mají být provedeny nějaké změny. Mám to chápat tak, že to byl obchodní trik nebo spíše v tomto případě podvod jak přesvědčit zákazníka o koupi tohoto produktu a pak za nějaký čas změnit jeho parametry bez souhlasu zákazníka či zákazníků ? Upozorňuji na to,že jako majitel produktu si nepřeju žádné změny a pokud by k takovým změnám mělo dojít trvám dle VOP které platí v našem státě o internetovém obchodnictví plnohodnotné vrácení peněz. Je to stejné jako by jste si koupili nový vůz , a za půl roku k vám přišel dealer a vyměnil Vám motor – protože jezdíte moc rychle.
Pro mě jako zákazníka je jakákoliv změna na tomto zakoupeném produktu nepřípustná. Pokud by mělo bez mého souhlasu k nějaké změně na mém produktu dojít , žádám o finanční kompenzaci ,nebo jsem ochoten to dát k mezinárodnímu soudu v Haagu.
Toto už není ani obchodní trik, to je podvod na hráče,resp na zákazníka.
S úctou – hráč.

 

PS.Myslím to vážně kluci, protože se může stát,že tam zítra místo tanku může stát třeba škoda fabia.

 

 

PS.Není to vymyšlené to psal kámoš na nejmenovaném fórku. :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

World of Tanks - šokující hra

 

Neváhala jsem a nainstalovala si hru WOT - World of Tanks. Po chvíli hraní jsem si uvědomila, že skrze počítač vlastně ovládám mužský penis. Po tomto uvědomění si bylo pro mě velice obtížné koncentrovat se na hru, protože jsem věděla, že co z těch tanků trčí není dělo, ale mužský a ještě k tomu trčící penis, který plive sperma na ostatní hráče - ovladače penisů.

WOT je vysoce homosexuální hra s prvky sadismu, protože nezřídka proti sobě tyto tanko-penisy najíždějí a letmo se dotýkají. Ve hře lze spatřit tanky, které mají krátké penisy, ale sperma jim stříká rychle za sebou a nebo starší, zamyšlené tanky, které mají dlouhý penis, ale trvá jim než vystřelí. Pak jsou tam tanky, které se obvykle schovají někde v rohu, aby nešly vidět a vrhají sperma přes celé herní pole. Ti se ještě nesmířili se svojí orientací, tak jsou raději schovaní. Ostatní hráči, zvláště ti červení je nesnáší a snaží se je na herním poli najít, aby je mohli uspermovat k smrti. 

 

 

Ve hře se ukazuje, že tam je napojeno až několik desítek tisíc homosexuálů, což mě přivádí na myšlenku, že muži jsou ve většině homosexuálové, protože co jsem slyšela od kamarádek, tak jejich manžele skoro všichni tuhle hru hrají. 

 

Co mě taky zaujalo, že jsem se nikde nedozvěděla, jak můžu být v tom červeném týmu, protože někdy mě štve, že když po zeleném střelím, tak se na mě všichni vrhnout a doslova mě znásilní až umřu. A v takovém týmu teda být nechci.

 

Aneta

 

 

http://www.feministky.com/world-of-tanks-sokujici-hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...