Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Jelikož se teď intenzivně zabývám 3D tiskem, tak jsem narazil na tohle:

 

Zajímalo by mě ale, kde to má chybu. Určitě tam nějaká bude ale nejsem včelař, tak to nepoznám.

Chybu to nemá, ba naopak. Včely nemusí stavět plástve, odpadává odstřeďování medu. Jak jsi viděl, sám odtéká. Pěkná vychytávka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybu to nemá, ba naopak. Včely nemusí stavět plástve, odpadává odstřeďování medu. Jak jsi viděl, sám odtéká. Pěkná vychytávka.

No to jsem pochopil ale víš jak to bývá. Nic není tak hezké, jak to vypadá na první pohled. Kdyby to bylo tak bezvadné, tak už to má asi každý včelař a nemuselo by se to tisknout na 3D tiskárně ale rovnou lisovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre ten 3D tisk, ty máš tiskárnu?

Já nee, i když tahle stála "jenom" 30k, což by se dalo považovat za domácí  spotřebič :laugh:  ale neměl bych pro to doma žádné užití. Dělám pro kámoše jak doma, kde kreslím ale jen ve 2D a nebo u něj v dílně na laserové vypalovačce, 2D frézičce ( pantografu ) a teď i na 3D tiskárně. http://aerocockpit.com  a nebo http://www.aeroteam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Přijde takhle prezident Zeman do banky a přeje si vybrat určitý finanční
obnos, nemá však u sebe občanský průkaz a tak dochází ke sporům s úřednicí.
"Pane prezidente, opravdu mi musíte ukázat občanský průkaz."
"Vždyť ale moc dobře víte, kdo jsem, nepotřebujete vidět moji občanku."
"Bezpečnostní protokol a nařízení vedení banky tak ale nařizuje a já to
musím dodržet, bez občanského průkazu vám nemohu vydat peníze."
"Můžete se zeptat kohokoli zde v bance a ten vám potvrdí, že jsem Miloš
Zeman, prezident této země."
"Podívejte, pane prezidente, když nám sem jednou přišel Tiger Woods, taky neměl občanku. Vytáhl proto svou hůl s míčkem a přes celou banku dokázal trefit míček do hrníčku od kávy, tím nám potvrdil, že je to doopravdy on a dostal obnos. Nebo k nám takhle bez občanského průkazu přišel Tomáš Berdych.
Vzal tedy raketu a přes celou banku dokázal trefit míček do hrníčku od kávy, tím nám potvrdil, že je tím, kým je a dostal tedy částku, pro kterou si
přišel. Nevíte, pane prezidente, co byste mohl udělat, abych měla potvrzeno, že jste to doopravdy vy?"
Zeman se dlouho zamýšlí a pak praví:
"No to tedy doopravdy nevím, ty kundo."
"Děkuji, pane prezidente, kolik si přejete vybrat?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...