Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Jede babka tramvají a nad ní stojí děda a pořád bubnuje holí do podlahy. Babka to nevydrží a povídá: "Musíte pořád třískat tou holí?" "Musím," odpoví děda, "já si připomínám, že mám vystoupit v Bubenči." "Já jedu na Malou stranu a taky tady neuchcávám!"

 

 

Dva ožralí si přivolali taxi. Taxikář, když viděl, že jsou opilí, tak jen nastartoval motor, hned ho zhasl a řekl: "Už jsme tu." Tak mu dali peníze, jeden poděkoval, ale druhý mu vrazil nehoráznou ránu. Taxikář myslel, že si všiml, že se s autem vůbec nepohnul z místa, přesto se optal: "Ta byla za co?" A on mu odpověděl: "Příště nejezdi tak rychle, si nás mohl´ zabít!!"

 

 

U věštkyně se ptá klient: "Kde mě vidíte za takových 30 let?" Věštkyně: "Vidím Vás s mladou dívkou v Egyptě, dále Vás vidím u mladé dívky v Praze a pak u mladé dívky v Berlíně." Klient: "To zní dobře!" Věštkyně: "Hmm... asi budete dárcem orgánů."

 

 

Na cestě leží Indián s uchem na asfaltu a trhaně říká: "Je to modrá Mazda, hliníkové disky, černé nárazníky, rychlost 90 kilometrů v hodině, opilý řidič..." Lidé se seběhnou okolo něj a nevěřícně kroutí hlavou: "To všechno slyšíte?" "Ne, to mě srazilo!"

 

 

Přiřítí se rozzlobený lord do klubu a řve na druhého lorda: "Vy jste spal s mojí ženou!" Lord vytáhne diář a klidně odvětí: "Ano, to je pravda" Nepříčetný lord znovu zařve: "A prý to bylo u mne v ložnici?!" Druhý lord znovu koukne do diáře a říká: "Ano, to je taky pravda." První lord je již úplně nepříčetný a řve: "A co mi k tomu ještě řeknete?" Druhý lord vytáhne potřetí diář a říká: "Špatně přiráží."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad městem letí Superman a vidí na střeše Kočičí ženu. Leží na zádech, nohy od sebe a roztouženě vzdychá. Pomyslí si: "Když ji to super rychle udělám a super rychle odletím, tak si ničeho nevšimne a oba budem spokojení." A tak jí to super rychle udělá a odletí. Po chvilce Kočičí žena povídá: "Co to bylo, Neviditelný muži?" "Nevím," odpoví Neviditelný muž, ale děsně mě z toho bolí *****."

 

 

Pepíček stojí před tabulí a řeší velice zapeklitý příklad. Moc mu to nejde, přemýšlí a pak si plivne na ruku a sliny vetře do vlasů. Učitelce se to nezdá a ptá se ho: "Proč si slintáš na hlavu?" "Ale, včera jsem slyšel maminku, jak říká tátovi: Nasliň si hlavičku a uvidíš, že ti to půjde líp!"

 

 

"Nemám nic proti tomu, abys šel na pivo," povídá paní Nováková takhle jednou v podvečer manželovi, "jenom chci, abys byl do osmi doma." "Tak jo," odpoví radostně pan Novák, "do osmi budu doma a pak půjdu."

 

 

Lékař: Kouříte? Pacient: Občas si zapálím, ale když se rozjedu, vykouřím i celou krabičku. Lékař: Pijete? Pacient: No občas si dám skleničku - dvě. Ale když se rozjedu, tak klidně vypiju i celou flašku. Lékař: Souložíte? Pacient: Tak 2krát 3krát do týdne. Lékař: No to není kdovíco... Pacient: No tak - na katolického kněze z malého města...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde Mikuláš do Jedličkova ústavu v Praze a říká: "Milé děti, kdo mi zazpívá písničku, dostane dáreček a kdo mi zatancuje, dostane dárečky dva." Vtom jeden chlapeček vstane, začne nekoordinovaně mávat rukama, točit se dokola a řvát: "Íaoeáááííaoeááaaeghrha!" Mikuláš se na něj podívá a dodá: "A kdo bude dělat kraviny, nedostane nic."

 

 

Jedou blázni autobusem na výlet do Prahy. Jede s nimi řidič, který je sice milý, ale má velmi výbušnou povahou. Asi pět minut od počátku jízdy se zvedne jeden blázen, jde za řidičem a zeptá se ho: "Jedeme do Prahy?" A řidič odpoví: "Ano jedeme do Prahy!" Tak si jde blázen sednout. Asi dvě minuty sedí. Náhle se znovu zvedne, jde za řidičem a opět se ho ptá jestli jede do Prahy. Řidič už malinko naštvaně znovu odpoví: "Ano! Jedeš do Prahy!" Tak si jde blázen opět sednout! Když se blázen zvedne po deváté a zeptá se řidiče jestli jede do Prahy, tak už to řidič nevydrží a křikne na blázna: "Kruci ty blázne! Jdi si laskavě sednout, jo jedeme do Prahy a už za chvilku tam budeš ok?" Tak si jde blázen sednout celý nadšený, že už tam za chvilku bude! A řidič je taky nadšený, jak dokonale blázna utřel a že už určitě dá pokoj! V tu chvíli se zvedne druhý blázen a jde se zeptat řidiče:"A kdy už tam budu já?"

 

 

Na policii přiběhne muž a křičí: "Před pěti minutami mi nějaký zloděj strhl z ruky zlaté hodinky!" "A proč křičíte až teď?" "Nechtěl jsem moc otevírat pusu, aby si nevšiml, že mám i zlaté zuby."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při prohlídce Ermitáže se skupinka zastaví před obrazem, na kterém je kupka sena a v ní dvoje bosé nohy v evidentní pozici. 
"Tento obraz se jmenuje Lenin ve Finsku," komentuje průvodce. 
Výprava se ošívá až se po chvíli jedna slečna osmělí a zeptá se: "ty nohy nahoře, to je Lenin?" 
"Ne to je Naděžda Krupská." 
"Takže ty nohy dole jsou Leninovy?" 
"Ne, to je Trockyj." 
"A kde je teda Lenin?" 
"Ve Finsku"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žena smaží volské oko, když v tom momentě do kuchyně vtrhne muž a začne křičet: "Pozor! Pozor! Víc oleje! Potřebuje to víc oleje!Pozor! Otočit! Otočit! Otočit! Rychle! Pozor! Pozor! Zbláznila ses? Ten olej! Proboha sůl, sůl! Nezapomeň na sůl!" Žena už to nevydrží a úplně vynervovaná se ptá: "Co tak řveš? Myslíš si, že neumím udělat volské oko?" Muž klidným hlasem odpoví: "To jen, abys měla představu, jaké to je, když mi kecáš do řízení!"

 

 

Dopis uživatelky: Dobrý den, když chci zkopírovat film na disketu, tak když dám "vložit", objeví se mi hláška, že na disku A není dostatek místa. Potom dám "vložit zástupce" a to se už film na disketu vejde. Problém však nastane, když ho chci spustit na jiném PC, protože se mi objeví hláška "zástupce nebyl nalezen", přitom v mém počítači ten film z diskety normálně spustím. Co s tím můžu dělat? Odpověď z hotline: Vážená uživatelko, do své kabelky nenacpete svůj kožich. Lístek s tím, že kožich máte ve skříni, se Vám však do kabelky vejde. Takže pokud jste doma a přečtete si na lístku z kabelky, že kožich máte ve skříni, tak ho tam také najdete. Horší to je, pokud jste u přítelkyně. Vytáhnete lístek z kabelky a přečtete si, že ve skříni máte kožich. Ve skříni u přítelkyně můžete hledat jak chcete, ale svůj kožich tam určitě nenajdete. Ještě nápověda: kabelka = disketa kožich = film lístek = zástupce skříň = počítač mol ve skříni = počítačový virus soused ve skříni = hacker manžel vracející se ze služební cesty a dobývající se do skříně = BSA (Business Software Alliance)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...