Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Baví se dva kamarádi v hospodě nad šestým pivem:

"Nejradši ze všeho bych se stal malou, šedou myškou!"

"Zbláznil ses nebo už blbneš z chlastu? Proč zrovna myškou?"

"No aby se mě žena konečně začala bát!"

 

 

"Franto, jak ses seznámil se svou ženou?"

"No, tenkrát v parku. Zapískal jsem sice na psa, ale ona byla rychlejší."

 

 

"Podívej, jak jsou ty nahatý ženský pěkný, ale sotva si nějakou pořídíš, hned chce něco na sebe!"

 

 

Potkají se dva jasnovidci. "Nazdar, Jak se mám?" "Dobře. A já?"

 

 

Pepíček běhá neustále kolem dokola. Maminka dítě kárá:"Jestli budeš zlobit, Pepíčku, tak ti přibiju i tu druhou nožičku!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaaaj, keby ze ozaj niekto vytiahne zbran a zacne strielat...Az potom by ich taketo primitivne srandicky prestali bavit...Alebo ludia nebudu vobec reagovat a az dojdu skutocni zombie, tak pokapeme

Wardrega má dobrý videa, teda aspoň já se bavím, zvlášť na helloween se to téma imo hodí. točený je to v Polsku, nepředpokládám že by tam někdo vytáhl zbraň a začal střílet.. ale jestli to video tak moc pohoršuje místní komunitu tak se moc omlouvám, asi bysme měli zůstat u xenofobních, antisemitistickejch a sexistickejch vtipů jako normálně  :Smile_popcorn1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wardrega má dobrý videa, teda aspoň já se bavím, zvlášť na helloween se to téma imo hodí. točený je to v Polsku, nepředpokládám že by tam někdo vytáhl zbraň a začal střílet.. ale jestli to video tak moc pohoršuje místní komunitu tak se moc omlouvám, asi bysme měli zůstat u xenofobních, antisemitistickejch a sexistickejch vtipů jako normálně  :Smile_popcorn1:

Ale o to přece nejde, šlo o to, že je to riskantní a to jak vůči divákům, tak vůči aktérům. Já si stejně myslím, že je to vždycky fake. Přece nemůže být nikdo takový idiot aby vyděsil lidi takovým způsobem. Kdyby někoho třeba klepla pepka, a to by nebylo zas tak vzácné, tak potom co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale o to přece nejde, šlo o to, že je to riskantní a to jak vůči divákům, tak vůči aktérům. Já si stejně myslím, že je to vždycky fake. Přece nemůže být nikdo takový idiot aby vyděsil lidi takovým způsobem. Kdyby někoho třeba klepla pepka, a to by nebylo zas tak vzácné, tak potom co?

Me nekdo vydesit tak brutalne, tak mu vubec nepomuze ze nemam strelnou zbran, proste bych ty zmrdy prizabil rucne....teda jestli by me pred tim nemrsklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me nekdo vydesit tak brutalne, tak mu vubec nepomuze ze nemam strelnou zbran, proste bych ty zmrdy prizabil rucne....teda jestli by me pred tim nemrsklo.

Kdysi dávno jsem se vracel z odpolední a manželka si stoupla za dveře a když jsem se potmě snažil zamknout, tak mi dala ruku na rameno. Dostala takovou pecku loktem do hlavy, že druhou chytla o zeď a sesunula se na zadek. Takže tyhle reakce asi má víc lidí a nelze spoléhat na to, že každý jenom ječí a zdrhá, popřípadě ječí a stuhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wardrega má dobrý videa, teda aspoň já se bavím, zvlášť na helloween se to téma imo hodí. točený je to v Polsku, nepředpokládám že by tam někdo vytáhl zbraň a začal střílet.. ale jestli to video tak moc pohoršuje místní komunitu tak se moc omlouvám, asi bysme měli zůstat u xenofobních, antisemitistickejch a sexistickejch vtipů jako normálně  :Smile_popcorn1:

Nebuď takovej cíťa, čoveče :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Wardrega má dobrý videa, teda aspoň já se bavím, zvlášť na helloween se to téma imo hodí. točený je to v Polsku, nepředpokládám že by tam někdo vytáhl zbraň a začal střílet.. ale jestli to video tak moc pohoršuje místní komunitu tak se moc omlouvám, asi bysme měli zůstat u xenofobních, antisemitistickejch a sexistickejch vtipů jako normálně   :Smile_popcorn1:

 

 

Nebuď takovej cíťa, čoveče :) Mě při koukání  na tu kravinu napadlo tohle, já jsem holt takovej, asi bych se strašně vyděsil, ale taky mám nějaký ty reflexy a starej dobrej gun toho řeší poměrně dost, že, jak známo ze spousty zombie filmů. Sežerte si mě, leč toto masíčko není v akci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povídá jeden chlapík,druhému:Od malička mě učili,že se má se ženou zacházet jako s květinami.Od doby,co jsem se oženil vím,že je to čistá pravda a proto s ní jako s květinami zacházím.Seřezat,svázat a šup do vody.

 

 

Tři známí - právník, programátor a umělec - probírají problematiku milenek. Umělec povídá: "Pánové, ta vášeň je ohromně inspirativní a zrovna tak riziko, že na to manželka přijde." Právník se na to dívá z odborné stránky:No, podle mého z toho koukají jen problémy. Skončí to rozvodem, alimenty a nakonec možná i vyhazovem z práce." A programátor se usměje a říká:Je to ta nejlepší věc na světě, zvlášť když o tom manželka ví. To si totiž potom myslí, že jsem s milenkou, milenka si myslí, že jsem s manželkou a já můžu v klidu celou noc programovat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...