Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

:-D

 

Umřel slavný kardiolog. Po obřadu odjíždí rakev branou ve tvaru velkého srdce. Tu se v sále začne jeden muž strašně chechtat.
„Proč se chechtáte?” diví se smuteční hosté.
„Představil jsem si, do čeho bude zajíždět moje rakev. Já jsem gynekolog!”

 

1601531_649400251792084_437960989_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"- Pamätám si, že keď som mal 20 a vták sa mi postavil, tak sa mi ho podarilo ohnúť dole, len keď som veľmi silno tlačil dvomi rukami. Keď som mal 30, tak mi na to stačila už len jedna ruka. A teraz, keď mám 40, tak ho kľudne ohnem dole aj jedným prstom.

 

- No a čo tým chceš povedať?

 

- No je to divné, ale vyzerá to tak, že čím som starší, tým som silnejší!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"- Pamätám si, že keď som mal 20 a vták sa mi postavil, tak sa mi ho podarilo ohnúť dole, len keď som veľmi silno tlačil dvomi rukami. Keď som mal 30, tak mi na to stačila už len jedna ruka. A teraz, keď mám 40, tak ho kľudne ohnem dole aj jedným prstom.

 

- No a čo tým chceš povedať?

 

- No je to divné, ale vyzerá to tak, že čím som starší, tým som silnejší!"

Konečně mi to někdo osvětlil tento úkaz. Problémem to zámerně nenazývám protože problém je něco jiného... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco pro adrenalíňáky...

 

Na to bych tedy rozhodně neměl... :-) navíc když jsem viděl i videa, kdy tito "adrenalinoví sportovci s kamerou na helmě" netrefili údolí a pěkně se o nějakou skálu rozsekali. Bylo mi z toho blbě ještě několik dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč? OMG, sílu ztratil, ale erekci má jako za mlada...a v tom byl ten fór, no asi haha. A ještě bez gestikulace je to poloviční. Neměl jsem to sem dávat. Tak to klidně vymaž :smile:

Tak tos mě dostal! To mě nenapadlo a to je právě na tom to nelogické. Moje nedovtipnost ale asi je to tím, že jsem sy myslel, že to je vtip na stejném principu a je jen jinak podaný.

 

Ti borci skokani mi také nejdou do hlavy. Klouzavost takového člověka i když má ten batmanský oblek bude asi stejná, jako klouzavost litinového deklu od kanálu. Nechápu, jak odhadují vzdálenosti při té rychlosti. Když si vezmu obyčejný kluzák, tak je docela kumšt odhadnout přistání a to letí docela pomalu, klouzavost je parádní a letiště obrovské.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mají něco nalétáno :biggrin: navíc neskáčí naslepo, musí naštudovat směry větrů a podobné věci. Byli by velcí magoři, kdyby vyskočili bez nějaké přípravy. Ovšem to je dost málo na to, aby si o nich lidé nemysleli, že to jsou blázni.

To je mi všechno jasné, něco málo o létání vím ale právě proto mi to přijde jako velký hazard a kámoš, který je pilot, ten když to viděl, tak v tom hledal nějaký fake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, že se Vám do toho teda tak vmísím, ale já ten vtip znám taky jinak, nějak ve stylu:

 

"Za mlada jsem ho musel tlačit dolů vší silou, teď jsem ale s věkem zesílil a jde to docela snadno".

 

Přiznám se, že kdybych neznal tu "jinou verzi", tak mi asi tenhle vtip taky "nedojde" ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti borci skokani mi také nejdou do hlavy. Klouzavost takového člověka i když má ten batmanský oblek bude asi stejná, jako klouzavost litinového deklu od kanálu. 

Viděl jsi poletuchu? To je taková blbá pralesní myš s vytahanou kůží (snažím se být vtipný, aby to nebylo OT :smile: ) Ta s tím letí bez mávání taky pěkně daleko a dost koordinovaně. A pochybuju, že má v hnízdě příručku meteorologie. No, ale taky jsem dost zíral...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsi poletuchu? To je taková blbá pralesní myš s vytahanou kůží (snažím se být vtipný, aby to nebylo OT :smile: ) Ta s tím letí bez mávání taky pěkně daleko a dost koordinovaně. A pochybuju, že má v hnízdě příručku meteorologie. No, ale taky jsem dost zíral...

Jenže ta Poletucha váží asi tak půl kila a nebo možná ani to ne, nevím přesně a její rozpětí toho "křídla" či jak to nazvat je proti této váze zásadní. Aby to měl ten skokan stejné, tak by musel mít ruce a nohy dlouhé asi tak 5 metrů. Je to jen odhad, tak mě nechytejte za slovo. O tom, že ti poletující savci mají uplně jinou konstrukci těla - tzv. odlehčenou se ani netřeba bavit. Ti skokani nepoletují ani omylem, jedná se spíš o řízený pád :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...