Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

- Mám kamarádku martu plesnivou- a ona je na to opravdu hrdá!

- Na vojně jsme měli kluka jménem Larry Jánošík

- Jednou jsme byli se synem na pískovišti a jedna maminka křičela- Suelin, pojď sem! Tak můj muž zavolal na syna- Džejáre, vezmi si formičky! Málem jsem se tam pčourala!

- Když jsem byl ve francii, šéfovi říkali (pardon, já za to nemůžu, je to jméno... :Smile_teethhappy: ) Kokót( :Smile_teethhappy: ). Bavil jsem se do té doby, než mi vysvětlili, že to je Cocotte, což znamená hrnec. Já jim náš překlad raději nevysvětloval.

 

Klepe nebožtík na nebeskou bránu a otevře mu svatý petr a zeptá se: Kdo jste a kde jste pracoval? Muž jim odpoví své jméno a i kde pracoval. Aha, tak vy jste doktor? Tak to jděte zadním vchodem pro dodavatele...

 

Paní učitelka vyzve žáka:

-Jirko, vyjmenuj čtyři zemské živly...

- Oheň, vzduch, zem...

- No...! -Pomáhá mu učitelka- Čím si myješ ruce?

- Ahá! Mýdlo!

 

Ze žákovských knížek:

Bezdůvodně kouká v hodině matematiky.

Leze do pětimetrové výšky na dvoumetrový strom.

Při písemce vnucuje spolužákyni nápovědy.

Neustále se baví a odmítá mi říct o čem.

Schovaný za učebnicí fyziky vydává nechutné zvuky.

Váš syn ve vyučovací hodině hraje mariáš, hlásí dvacet, nemá krále a potom se ještě hádá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Děti," vykládá paní učitelka ve druhé třídě, "boje na Dukle byly strašně těžké, mnoho lidí tam padlo, i mnozí z vašich příbuzných. Je tu někdo takový mezi vámi?" Jožka se hlásí: "Prosím, prosím, můj otec tam padl!" Paní učitelka ho hladí po hlavě a ptá se: "A jak se jmenoval otec?" - "Oberšturmbanfürrer Lembke!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silvestrovský večer na posádce. Velitel objednal dokonce i striptýz. Dívčina se objeví před vojáky, bouřlivý potlesk. Dívčina odhazuje jednu část oděvu po druhé a potlesk je stále slabší a slabší. Když dívčina zůstane celkem nahá na jevišti, v sále je hrobové ticho. Dívčina celá zmatená říká:

- Chlapci, to se vám nelíbím?

A ze sálu se ozve zasténání:

- Líbíš, ale jak máme tleskat jednou rukou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sbad tu ještě nebyly :-D

 

Jednotka ruských vojáků letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky:

„Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!“

Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou.

Za několik minut se vrací a kazdý táhne několik hlav.

Velitel je celý bledý a zpocený:

***** hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!!!

 

 

„Ej, bačo, pěkný kožich máš. Kde jsi ho vzal?“ „Od partizánů.“ „Ej, moc pěkný, dej mi ho.“ „Eeeee, sám si zastřel.“

 

 

Znáte výzbroj Vietnamské armády? KBT – krátká bambusová tyč. SBT – střední bambusová tyč. DBT – dlouhá bambusová tyč. ZDBTPL – zvlášť dlouhá bambusová tyč proti letadlům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre to máme asi stejné, jednou takhle rozbaluju dárky a jedna holící pěna, druhá holící pěna....... no byly čtyři. Mí který se holí dvakrát do roka. Když jsme se neměle pozastavil nad těmito dárky , drahá polovička mi řekla, že si aspon má čím holit nohy :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V naší rodině kdysi takto kolovala bonboniéra. Dostal jsem ji od mé babičky, pak jsme ji dali tetě od manželky a její další putování neznám. Za 2 roky asi tak nějak ji dostal můj tehdy ještě malý synek od jeho babičky ( matka mé ženy) a protože byl na čokoládu, tak ji bez dovolení otevřel. Čokoláda byla podivně šedá a nejedlá. Synek řval jak japonský důstojník u řeky Kwai ale pod papírovým přebalem byla pětistovka !!! Tento zvyk měla moje babička, že do čokolád a bonboniér strkala papírové bankovky slušné hodnoty. Kupodivu tento jev není nijak vzácný protože něco podobného už vyprávěl nekdo v televizi. Ovšem u nás tam bylo to pětikilo navíc. :Smile_teethhappy: . Je to vtip? Je! Nejsme OT. P.S. s dárky to bývalo fajné na svatbách. My dostali několik stolních lamp, vysavačů a bůhvéčeho ještě. Je to dávno a mám vydušený mozek..... :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bigpete tohle znám taky takhle si ráno komplet nageluju hubu vytáhnu macha a už po prvním zářezu citím že je něco špatně a nebere jak má říkám si hernajs dneska už i ty břity kulové vydrží tak začnu nadávat a hledat náhradní sadu, načež se z ložice ozve zlato dneska se nehol já včera používala tvůj strojek na nohy a náhradní už nemáš tak ti je dneska koupím.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlápek letí v balonu a najednou zjistí, že začíná klesat, nejde to zastavit a neví, kde je. Tak se rozhlíží kolem a pod sebou uvidí nějakého turistu. Zavolá na něj: "Halo, pane, nevíte, kde jsem?" Turista se podiva na chlápka v balonu a odpoví: "V balonu!" Chlápek trochu naštvaně odpovídá: "To vim, ale tak mne napadá - vy musíte být technik z IT!". "Jak jste na to přišel?", zvědavě se ptá turista. "To je jednoduché", říká chlápek. "Vaše odpověď je zcela přesná a je mi úplně na nic." "Jak vás tak poslouchám, vy musíte být z marketingu!" říká turista. "A jak jste na to přišel vy?", ptá se chlápek v balonu. "To je taky úplně jednoduchý", říká turista, "vy jste v prdeli a můžu za to já."

 

 

Co znamená nápis K+M+B napsaný křídou nade dveřmi?To je upomínka pro důchodce (a nejen pro ně) před odchodem z domu: Klíče, mobil, brýle... :D

 

-"Miláčku.."

-"Ano zlatíčko?"

-"Uděláme si fajn víkend ??"

-"Ano čumáčku.."

-"Tak ahoj, v pondělí ..."

 

 

Zmlácená žena u doktora : "Pane doktore, manžel je strašně hodnej, ale jednou

za čtrnáct dní vyrazí s kamarádama na pivo a pokaždé, když se vrátí opilej, tak mně šíleně zmlátí."

Doktor : "Opravdu pokaždé vás zbije?"

Žena : "Opravdu...pokaždé."

Doktor : "Fajn, předepíšu Vám heřmánkový čaj a jakmile vezme manžel za kliku, začněte ho kloktat."

Po čtrnácti dnech : "Pane doktore, ten heřmánek opravdu zabírá, kloktala jsem a manžel si mně ani nevšimnul."

doktor na to : "Já tušil, že bude stačit držet hubu."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. BOBeCZ, cos to sem dal, já vidím jenom černou plochu.... :Smile_glasses:

2. Strakapoude, dík za uznání ale věř, že to je tím, že jsou na sněhu i v létě a občas mám bobky, když vidím ty veletoče ve vzduchu

3.BOB6810, co to je prosím to BT? já znám jen BT cigarety ale ty už se prý nevyrábí a pak vietnamský protiletecký komplex BT - Bambusová Tyč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...