Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Židovský podnikatel z Chicaga poslal svého syna na rok do Izraele, aby tam nasál tamní kulturu.

Když se syn vrátil, řekl: „Tati, měl jsem se v Izraeli skvěle, díky, že jsi mě tam poslal. Mimochodem, konvertoval jsem ke křesťanství.

“„Ach, ne!“ - řekl otec - tohle jsem nechtěl! Co jsem jen udělal špatně? "

Otec tedy šel za svým nejlepším přítelem Jakobem . "Jakobe" řekl, "poslal jsem svého syna do Izraele a on se vrátil domů jako křesťan." Co můžu dělat?"

"Je zábavné, že se obracíte s tímto problémem zrovna na mě," řekl Jakob. "Také jsem poslal svého syna do Izraele a také se vrátil domů jako křesťan." Možná bychom měli jít společně k rabínovi. "

Tak to udělali a vysvětlili svůj problém rabínovi.

" Je zábavné, že se obracíte s tímto problémem zrovna na mě," řekl rabín. - Také jsem poslal stejně jako vy dva, svého syna do Izraele a také se mi vrátil domů jako křesťan. Řekněte mi lidi, co se to jen děje s tou naší mládeží? "

A tak se všichni společně začali modlit k Bohu a řekli mu o svých synech a v modlitbě se ptali, co mají dělat. Když dokončili modlitbu, náhle se ozval z nebe hlas:

"Je zábavné, že se obracíte s tímto problémem zrovna na mě ," odpověděl hlas.

„Také jsem kdysi poslal svého syna do místa kde je Izrael...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdou takhle dvě spořádané ženy na dámskou jízdu...

zlejou se jak dogy a cestou domu na ně prijde

průjem.. tak to zakotvěj na hřbitově a jedna povídá:

Čim se jako utřem? ta druhá řekne, že se utře

kalhotkama a pak je zahodí. První odpovídá, že má

prádlo za několik tisíc, tak vedle čapne věnec na

hrobu a utře se s ním.

Další den si volají jejich manželé a ten jeden říká..

jsem připraven na nejhorší... ta moje přišla bez

kalhotek.. a ten druhý říká: to nic není.. ta moje

měla v kalhotkách cedulku, "Nikdy na tebe

nezapomeneme...hasičský sbor Kunratice..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážený pane senátore Doubravo,

Jako lavina se internetem šíří zpráva o vašem hrdinském počínání při vaší dovolené na Ukrajinském, Rusy dočasně okupovaném poloostrově Krym.

Zpráva o tom, jak vaše vskutku brilantní diverzní akce přikrytá údajnou dovolenou a kulturní výměnou, způsobila explozi dvou muničních skladů a kompletní zničení armádního letiště Saki v Novofedorovce.

Takové škody nezvládla způsobit žádná západem dodaná zbraň, což z vás činí opravdového hrdinu boje proti fašistickému Rusku a jeho diktátorovi.

Navrhnu, aby vám v Bruselu byla vystavěna socha s doplňujícím textem "Hrdina Ukrajiny, opravdový bojovník a největší nepřítel fašistického Ruska".

Slava Ukraini!

S pozdravem
Opravdový obdivovatel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...