Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Chlap potřebuje průkazové fotografie do pasu a tak zajde do nejbližšího fotoateliéru. Fotograf ho posadí na židli, upraví polohu, natočení na objektiv a držení hlavy, a povídá: "Neusmívejte se! Na fotografiích v cestovních dokladech Evropská unie zakazuje úsměv. Proto žádný «SÝR», ale zkuste říct «lejno»!"

 

V ruském vězení sedí Kazach, Ázerbajdžánec a Bělorus. Kazach povídá Ázerbajdžánci: "Nemáš hlad?" - "Věru mám." Kazach si promluví s bacharem a za chvíli přinesou kuře. Ázerbajdžánec se nají. Bělorus ho varuje: "Kazach ti nic nedá zadarmo, určitě tě bude chtít přefiknout." - "Ale vždyť jsem se najedl, snad se ubráním." Po chvíli se zase ptá Kazach Ázerbajdžánce: "A nechceš pít?" - "Věru bych si dal." Kazach si zase promluví s hlídačem a za chvíli donesou pivo. Bělorus ho zase varuje: "On ti nic nedá zadarmo, určitě tě bude chtít přefiknout." - "Vždyť jsem se najedl i napil, sílu jsem načerpal, tak se určitě ubráním..." A vtom Kazach povídá: "Najedl ses, napil ses, sílu načerpal... Pojď sem! Podržíš mi Bělorusa..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...