Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Jedou dva policisti kolem mostu. Vidí na něm stát chlápka tak zastaví. Starší policista říká mladému.. hele na něj, jak se tam vystavuje na tom mostě, jdi za ním a zeptej se ho co tam jako dělá a proč není v práci. Tak mladej teda jde. Přijde ke chlápkovi a říká.. Mám se prej zeptat, co tu děláte a proč nejste v práci? A chlápek na to.. No to máte tak, já jsem básník a skládám tu básně, takže pracovat nemusím. Mladej policista jen kývne, otočí se a jde zpět do auta. Starší policista se ptá.. Tak co říkal? A mladej na to.. No prej je to básník a že pracovat nemusí. A starej odsekne.. Pche! Já mu dám že nemusí pracovat.. jdi za ním a řekni mu, že jestli ti do 10ti vteřenin nesloží básničku tak že ho sebereš. Mladej teda jde zpět ke chlápkovi a říká.. Mám vám prej říct že jestli mi do 10ti vteřin nesložíte básničku tak vás mám vzít sebou. Chlápek na to.. achjo, dobře tedy.. Pod námi teče potok, nád námi plují mraky, ty mě vyliž p*del a ten v tom autě taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K rybáři přišel porybný: „Jak to, že lovíte na zakázaném místě?”

„Já nevím, já koupám červa,” zní pohotová odpověď.

„Ukažte, já se podívám! No, zaplatíte stejně pokutu.”

„Za co?”

„Za buzení veřejného pohoršení. Ten červ nemá plavky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...