Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Zemře velký fanoušek hry DOOM...
Před svatou bránou mu svatý Petr říká
,,Ty jsi promarnil svůj život u počítače, ty půjdeš do Pekla!"
Asi po měsíci jde svatý Petr na inspekci do Pekla...
Vstoupí Pekelnou bránou a co nevidí... CELÉ PEKLO JE ZNIČENÉ!
Všude se válí zmasakrovaná těla démonů, zdi jsou pořezané a kdesi vzadu běhá DOOMař s motorovu pilou v euforické rauši.
Když po asi hodině najde samotného Satana, jak se krčí za jedním z kotlů, se ho ptá
,,Co se to tu safra děje?!"
Satan na to
,,Ty bláho, cos mi to tu poslal za psychopata?! Naběhl tady, zařval ,,LEVEL 1!", nastartoval motorovku a začal mi likvidovat celou armádu!"
Svatý Petr na to nevěřícně kouká, zakroutí hlavou a řekne
,,No dobře... tak já ho tedy vezmu k nám do nebe!"
Luskne prsty a DOOMař se zjeví v nebi...
Všude zní rajská hudba, všude možně poletují andělíčci a DOOMař strne...
Po chvíli nakopne svou motorovku a se smíchem zařve
,,BONUS LEVEL!!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je pro dnešní dobu naprosto přesné !!!!!!!!!

- Haló, pizza Giovanni?- Jistě pane, ale nyní jsme Google Pizza.- Sakra, spletl jsem si číslo, omlouvám se.

- Nikoli pane, Google koupil pizzerii Giovanni.

- Ok, mohu si tedy objednat?

- Jistě pane, dáte si jako obvykle?

- Jak, jako obvykle? Vy mě znáte?

- Přihlédnu-li k vašemu číslu telefonu, které se mi zde zobrazuje, objednal jste si za posledních 12 týdnů 12x pizzu quatro formagi, s přídavkem chorizza…

- Ano to souhlasí....

- Mohu vám k tomu nezávazně, jen na vyzkoušení, učinit nabídku naší nové pizzy? Tentokrát doporučujeme pizzu s fenyklem, tomaty a salátem?

- Ne! V žádném případě, mám hrůzu ze zeleniny…, děkuji.

- Ale váš cholesterol není nejlepší...!?!

- Co vy o tom můžete vědět?!

- Z vašich minulých mailů na Seznamu, kdy jste konzultoval výsledky rozboru vaší krve s vaším lékařem…?!? Máme tady výsledky za posledních 7 let.

- Ok…, ok, ale já nechci vaší zeleninovou pizzu. A na zvýšený cholesterol beru pravidelně léky.

- To ano, ale neberete je dostatečně pravidelně!

- Jak to můžete vědět?

- Protože poslední krabičku léku s 30 pastilkami, jste zakoupil před čtyřmi měsíci v lékárně U Salvátora, na Karlově náměstí č. 3, v Praze 2.

- Koupil jsem si jiné balení potom..., v jiné lékárně.

- Ale to nefiguruje na vašem bankovním výpisu z karty.

- Platil jsem hotově!

- Ale na vašem bankovním výpisu není žádný výběr hotovosti v poslední době!

- Jistěže, proč by měl? Mám i jiné příjmy.

- Ale ty nefigurují na vašem daňovém přiznání..., takže chcete řící, že máte příjmy nelegální, které nedeklarujete?

- TO BY SNAD STAČILO! Přivezete mi objednanou pizzu, nebo jdu jinam!

- Zajisté pane, k vašim službám, omlouváme se, ale naše poznámky a postřehy vám sdělujeme pouze pro vaše dobro…, abyste se cítil spokojeně, že je o vás pečováno. Ostatně na kterou hodinu vám máme pizzu dodat?

- Manželka se vrací z Pardubic kolem 19 hodiny, takže na 20. to bude nejlepší… děkuji.

- Mohu si dovolit malé doporučení?

- Samozřejmě.

- Pouze s vaším dovolením...

- Poslouchám vás.

- Vaše žena nemůže být doma kolem 19 hodiny, protože je právě 18 hodin 15 minut, a vaše žena platila přesně v 18 hod. svojí platební kartou jedny Rolexky v hodinářství Halada v Chrudimi.

- Proboha jak to můžete vědět?

- Protože stejnou kartou, ostatně registrovanou na váš soukromý účet ve Švýcarsku, platila dnes ráno v Chrudimi ve čtyřhvězdičkovém hotelu účet za dvoulůžkový pokoj. Nocleh za 3 dny. Ostatně jako účty z hotelové restaurace. Vždy za dvě osoby. Stále stejnou kartou.

- Mohl bych prosím vědět v jaké výši byly ty útraty a kolik bylo celkem z našeho švýcarského účtu odepsáno?

- Nikoli pane, lituji. Takové údaje vám nemůžeme zdělit! Zakazuje nám to směrnice GDPR. Musíme především respektovat soukromí klientů a občanů.

- TO BY SNAD STAČILO!! Strčte si tu vaši pizzu do prdele! Mám dost Googlu, Facebooku, Twitteru i Whatsupu…, opevním se na pustém ostrově, kde NEBUDE ŽÁDNÝ internet, žádný chytrý telefon, ani počítač. Zvláště tam nebude ani živáčka, který by mě mohl sledovat, špióni a podávat o mě informace!

- Jistě plně vás chápu, pane…, ale informace kterými disponujeme, jste na sebe prozradil vy sám, nebo jste dal k jejich sdílení souhlas. Ostatně na pustý ostrov se s občankou EU nedostanete! Takže si musíte obnovit pas, protože ten váš je propadlý už 5 let a 4 dny….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Aaron Goldstein napsal:

Za 71 let , 7. ledna 2092 se na americké základně Olympia na Měsíci narodí Ellen Ripleyová, budoucí zástupce velitele na nákladní vlečné lodi třídy M, USCSS Nostromo...

 

01.jpg

Já bych si to, s dovolením, ukradl, páč tím pár kámošům vytřu zrak, jak jsem chytrej (pokud to pochopěj)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...