Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Lojza obchází dědinu s postřikovačem a postřikuje cestu, stromy, domy, pole i kolemjdoucí .. lidé v dědině byli rozhořčení a tak zavolali policajta.

... "Ti jebe Lojzo, proč to tu rozprašuješ ?"

- "No sprejuju to tu proti Krokodýlům co žerou malé děti .." odpoví Lojza ..

... "Ha twl ale tu nejsou žádní Krokodýli ! .. dí překvapený policajt ..

- "Samozřejmě že nejsou, když to tu pořádně sprejuji .. "

... na to inteligentní policajt odpoví: "Řeknu všem v dědině, aby každý postřikoval, protože by nebylo dobré kdyby k nám chodili Krokodýli a žrali naše děti .. "

... netrvalo dlouho a celá dědina si koupila postřik proti Krokodýlům od Lojzy a stříkala všecko po celé dědině ..

- bylo též zřízené Ředitelství krizových situací které vydalo pokyny a opatření na implementaci a monitorování sprejů - tyto se pak musely dodržovat pod hrozbou vysokých trestů ..

... Lojza se stal brzy hodně bohatým z prodeje tohoto spreje, stal se magnátem a dostal medaili "Za ochranu dětí" ..

- dokonce u vjezdu do dědiny se objevila velká cedule - "Lojza přítel dětí" ..

... pro některé to sice znamenalo že Lojzovým sprejem byla zničena kukuřice, obilí i ovoce v celém regionu, sprej některým zabil krávy, některé děti dostaly podivnou nemoc .. ale to všechno bylo samozřejmě daleko méně škodlivé jak Krokodýli žeroucí malé děti ..

- každý den v 11:00 a v 19:00 hod Ředitelství krizových situací oznámilo v televizi v které dědině, v kterém státě sežrali Krokodýli kolik dětí ...

... a nikdo nemohl mít žádné podezření, už vůbec ne se ptát či vyšetřovat - protože v dědině nebyl viděn ani jeden Krokodýl, páč vše bylo důkladně postříkané ..

- dokonce celá dědina každou neděli ve 20:00 tleskala Lojzovi na balkónech, protože zachránil děti před Krokodýly .. lidé skandovali -"My vydržíme", "Jsme s tebou Lojzo, ty s námi" a "Lojza je nejlepší" ...

... jakákoliv podobnost se současnými událostmi, lidmi, vládou, či Covid situací je úplně náhodná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde chlap do masny a pozdraví „ Čest práci !“

Je na řadě.

Co si přejete, ptá se prodavač.

Kilo bůčku,

Prodavač mu jej podá a říká 22 korun

On objednává dále . Dvě kila hovězí zadní.

Prodavač : 48 korun,

V tom se velice vehementně ozve zákazník , co nakupoval předním,

Pane vedoucí co to má znamenat, já jsem platil za kilo bůčku 90.- korun

A za 2 kila hovězího skoro 500,- korun.

Na to mu prodavač odpoví:

Jo pane, starý pozdrav, starý ceny !

Konečně jsem pochopil ceny v parlamentní kantýně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andrej Babiš přišel do školy a začal před dětmi hovořit o ekonomice. Po 15 minutách vidí, že to děti nezajímá tak říká. Tak děti změníme téma. Můžete mi položit jakoukoli otázku. Přihlásí se Mařenka a říká. Já mám na Vás tři otázky. 1 - jak jste přišel k Agrofertu? 2- Kdo byl vlastníkem Čapiho hnízda v době čerpání dotací EU? 3 - Z čeho jste koupil dluhopisy? Babiš se začne potit neví co říci a v tom zazvoní a děti vyběhnou na chodbu.

Po 15 minutách přestávka skončí a Babiš pokračuje. Tak děti můžete mi položit jakoukoli otázku. Přihlásí se Pepíček a říká. Já mám na Vás pět otázek. 1- jak jste přišel k Agrofertu? 2- Kdo byl vlastníkem Čapiho hnízda v době čerpání dotací EU? 3- Z čeho jste koupil dluhopisy? 4- Proč zvonilo o 30 minut dřív? 5- Kam zmizela Maruška

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za nás byla výuka úplně jiná.

Profesor biologie vloží čtyři červy do čtyř různých nádob.

Prvního do piva, druhého do nikotinu, třetího do spermatu a posledního do minerální vody.

Další den ukáže učitel výsledek.

První v pivě je mrtvý.

Druhý v nikotinu: taky mrtvý.

Třetí ve spermatu: mrtvý jakbysmet.

Jen čtvrtý v minerální vodě byl jediný živý a zdravý.

Profesor se ptá třídy: „Jaké závěry vyvodíme z pokusu?“

A jedna dívenka odpovídá:

„Kdo pije, kouří a šuká, nemá žádné červy.“

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...