Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Vzpomněl jsem si na jeden starej fór:

 

Povídá černoch bělochovi: černý se už narodíme, černý jsme ať je nám zima nebo horko, černý jsme i když je nám špatně a černý i umřeme.

Kdežto vy se narodíte růžový, když je vám zima jste fialový, když je vám blbě jste zelený, když jste nemocný, jste žlutý, když nemůžete dejchat, jste modrý, když se vztekáte zrudnete a teprve až mrtví máte barvu bílou.

Tak kdo je tady, barevnej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mladý Rus si bere Ukrajinku. Den před svatbou mu otec dává rady:

"Po svatbě ji vezmeš do náruče, přineseš domu a hodíš na postel, aby viděla, jak je Rusko silné.

Potom se svlékneš, aby viděla, jak je Rusko krásné,"

"Aha, a co potom, tatínku?"

V tom se ozve matka z vedlejší místnosti:

"A potom si ho vyhoníš, aby viděla, jak je Rusko soběstačné."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blonďatá holčička pracuje už od dětství v továrně na košťata, navzdory všem předpisům zakazujícím dětskou práci, a vždy patřila k nejlepším pracovníkům.

Jednoho dne ale přijde do kanceláře šéfa a prohlásí: „Končím! Už tu nebudu pracovat!“ „Co se děje?“ ptá se šéf. „V čem je problém?“

Pracuji tu tak dlouho, že už mi vyrostly štětiny na koště i mezi nohama“, odpoví rozčilená blondýnka.

„Poslouchej“, říká šéf a stahuje si kalhoty, „to je naprosto normální. Podívej, já to mám taky.“

„Ach můj bože!“ vykřikne blondýnka. „To je ještě horší! Vám tam vyrostla dokonce i násada!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dědeček se ve své staré škodovce vrací z pošty s důchodem v přihrádce, když pozastaví policajti: "Takže, dědo, nesvítíte, nejste připoután, rychlost v obci překročená o 4 km/h, lékárnička chybí..., vidím to na dobrých 6 000 korun...!"

Děda na to, že je starý, chudý, nemá ani prd, tak mu policajt navrhne: "Dobře, když mi správně odpovíte aspoň na jednu ze dvou otázek, pokutu vám prominu. Takže, má to 4 kola a jede to po silnici. Co je to?"

Děda: "To je auto!"

"Dobře, dědo, ale konkrétně, jaké? Škoda nebo Audi?"

"Tak asi Škoda..."

"Špatně, dědo, Audi to bylo. Tak dáme druhou otázku. Má to motor, dvě kola a jede to po silnici. Co je to?"

"No motorka!"

"Dobře dědo, ale konkrétně, jaká? Honda, Jawa...?"

"Jawa!"

"Ne, dědo Honda to byla..."

Dědečkovi tedy nezbývalo nic jiného, než vyndat důchod z přihrádky. Když ho podával policajtovi, zeptal se: "Můžu vám dát taky jednu hádanku?"

"Jistě!"

"Takže, je to zmalované, má vysoké podpatky, vyzývavé oblečení, stojí to u silnice a kroutí červenou kabelkou. Co je to?"

Policajt se podívá na kolegu, kývnou si hlavou a jeden z nich odpoví: "No, to je přece kurva, dědo!"

"No dobře, ale konkrétně! Tvoje matka, sestra, žena anebo dcera...?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijede takhle Andrej do jedné zapadlé vesnice na Šumavě na návštěvu. Probírá se starostou, co všechno je trápí. ,, Tak pane starosto, co byste potřeboval ze všeho nejvíc?" Starosta: ,, Nejvíc nás trápí dvě věci. Za prvé. Jsme daleko od města a chybí nám tu hasičská zbrojnice. A za druhé..." ,, Moment", přeruší ho Andrej. Vytáhne mobil, deset minut do něj mluví, pak se otočí a povídá: ,, Tak je to vybavené, příští pondělí se začne stavět a do měsíce je hotovo. A co ten druhý problém?" Starosta: ,, No vůbec tu nemáme signál od žádného mobilního operátora."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...