Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

NA OTÁZKU BÍLÉHO MUŽE SE INDIÁN ZAMYSLÍ A PRAVÍ: "KDYŽ BÍLÍ MUŽI PŘIJÍT, INDIÁNI BÝT VLÁDCI ZEMĚ. ŽÁDNÁ DANĚ, ŽÁDNÁ DLUHY. BIZONŮ HODNĚ, BOBRŮ HODNĚ, VODA ČISTÁ... ŽENY UDĚLAT "VŠECHNA PRÁCE. ŠAMAN LÉČIT ZADARMO. INDIÁNI MUŽI CELÝ DEN LOVIT A RYBY CHYTAT. VEČER ZAZPÍVAT, ZATANČIT, ZAKOUŘIT SI, PAK CELOU NOC ŠUKAT." POTOM SE NÁČELNÍK TRPCE POUSMÁL..... "BÍLY MUŽ DOST KRETÉN, KDYŽ MYSLET, ŽE TAKOVÁ SYSTÉM SE DÁT VYLEPŠIT..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani u sexuológa si sťažuje:
"Čo mám robiť pán doktor, manžel ma neuspokojí..."
"Milostivá, ja vám môžem síce niečo predpísať, ale koniec koncov, pán manžel predsa nemusí nič vedieť, nájdite si milenca..."
"Mám, pán doktor, nestačí..."
"Milostivá, kde je napísané, že ten milenec musí byť len jeden...?"
"Mám ich desať a stále je to málo..."
"Tak dobre, ja vám predpíšem nejaké hormóny a za 14 dní prídete..."
Manželka príde domov, víťazoslávne položí pred manžela recept od doktora
a hovorí:
"Vidíš, žiadna k*rva, chorá som!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomnělo jeden taky kadeřnickej.

 

To přijde chlap ke kadeřníkovi a že by chtěl nějakej hezkej účes. A kadeřník na to, že netuší jakej, když má na hlavě jenom tři vlasy. A chlápek, tak ať mu na tom udělá trvalou, že bude vypadat ten účes mohutnější. No tak kadeřník připraví natáčky a zajede chlápkovi do vlasů hřebenem. A najednou ...škub... a jeden vlas mu vytrhne. Chlap celej vzteklej povídá "no vy jste pěknej holič. Teď už se na tu trvalou vykašlete a učešte mi to na pěšinku. Pěkně jeden vlas nalevo, druhej napravo". Tak holič zase zajede hřebenem do těch dvou vlasů a zase ...škub... a druhej vlas mu vytrhne. Chlápek s tím posledním vlasem, úplně běsnej, se zvedne z křesla a povídá. "Víte co, než se nechat stříhat od vás, tak to půjdu domů raději rozcuchanej" :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...