Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Když někdo žere public... OK, to pochopím. Ale závody ? :D  Poprosím o nějakou úpravu kvůli čitelnosti, já nevím, jak na to. Hoch mně opravdu pobavil :D 

 

Cisaruv_Pikar (24.9.2019 20:31:48) vážený geronte, jak se vám podařilo bejt tak děsně špatnej?

Cisaruv_Pikar (24.9.2019 20:31:53) ty závody nejsou težký

Cisaruv_Pikar (24.9.2019 20:32:00) ale ty i ten druhej idiot jste prostě jeli jak šneci

Cisaruv_Pikar (24.9.2019 20:32:04) v jednom to nevyhraju žejo

Cisaruv_Pikar (24.9.2019 20:32:31) laskavě běžte hrát zpátky random a nekažte ostatním (schopnějším) hráčům šance na výhru v modu, kterej se v jednom prostě potahat nedá

Talvi (24.9.2019 20:39:59) Milý příteli. Najdi si dívku nebo chlapce, případně kozu nebo ovci, jestli máš takovou libůstku. Vypadá to, že ano, jinak bys takovou volovinku jako tyhle závody nemohl tak žrát.. Také je dobré nezapomenout pravidelně brát doporučené léky.

Cisaruv_Pikar (24.9.2019 20:40:42) dívku mám, léky neberu a ani nepotřebuji

Cisaruv_Pikar (24.9.2019 20:40:55) jen mne dokáže ******, když jsou lidi neschopný

Talvi (24.9.2019 20:48:17) Ano, je to hrozné, žít ve světě, kde jen ty splňuješ vysoké požadavky na tankového závodníka. Nezávidím ti tvůj krutý osud.

Cisaruv_Pikar (24.9.2019 20:51:27) Děkuji za soucit

Talvi (24.9.2019 20:55:44) Rádo se stalo. Nezapomeň na prášek.

 

editováno na přání autora - Aaron

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do firmy nastoupí nový šéf. Je o něm známo, že je to tvrďák. Poprvé prochází kancelářemi a vidí muže, který nic nedělá, opírá se o zeď a jen kouká.

Říká si, že ukáže názorně všem ostatním, jak naloží s takovými, který se flákají. Jde k onomu muži a nahlas se důrazně ptá: "Jaký máš plat?"

Muž na to, trochu překvapeně: "30.000 Kč měsíčně, proč?" Šéf vytáhne peněženku, podá mu 15.000 Kč a zařve: "Tady máš dvoutýdenní plat a teď vypadni a už se tady neukazuj!"

Muž vezme peníze a odejde.Šéf má dobrý pocit, že všem ukázal, jak v žádném případě nestrpí lenochy a přitom se ptá: "Může mi někdo říct, co tu vlastně dělalo tohle líný hovado?"

A jeden zaměstnanec mu s klidem odpoví: "Dovezlo nám pizzu..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seznamte se!
Toto je Dežo a Fero. Dežo a Fero bojují také proti změně klimatu,ale proti té švédské nemocné holce to vzali jaksepatří od podlahy a místo aby na školu kašlali jenom v pátek,tak tam už dva roky nechodí vůbec a čekají,co to s planetou Země provede!
Zatím nic!

 

TOM39abe5-Letanovce5-svacek.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...