Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

V porodnici položili vedle sebe tři novorozence - chlapečky: Čecha, Němce a Rusa. Ale zapomněli je označit, takže se jim popletli. Přijdou matky a teď, babo raď, jak je od sebe odlišit, který je čí?A tak Němka zařvala: "Heil ....!" A skutečně - jedno novorozeně vyskočilo do pozoru a zvedlo pravici. Němka k němu šla a vzala si ho do náruče. Najednou přistoupí i Ruska a bere si na ruku jedno ze zbývajících dvou dětí.A Češka se ptá: "Hej, Rusando, jak jsi poznala, že tenhle je tvůj? "Ruska odpovídá: "To je jednoduchý - když Němka zařvala, tak ten můj zaťal pěstičky a ten tvůj se pos**l . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptá se synáček: 
tatí, co to je alternativa? 
Otec se zamyslí... a odpovídá: představ si že si koupíš slepici, založíš chov, slepice začnou snášet vejce a začneš vydělávat velký peníze... 
..no a co to je ta alternatíva? 
no a pak příde povodeň, slepice ti odnese a ty si zase chudej.. 
a co to teda je ta alternativa?? 
.. Alternativa synu, alternativa sou kachny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zase ten Pepíček....

 

Spoiler

Děti ve škole dávají učitelce hádanky. Přihlásí se Pepíček (kdo taky jinej) a říká:

"Nosí to chlapi, je to pro vás a dává se to do vás. Co je to?"

"Pepíčku, ty jsi ale sprosťák, to snad není možné!" zlobí se učitelka.

"Ale paní učitelko. Odpověď je: květiny. Přinese ja chlap, jsou pro vás a dává se to do váz."

Učitelka zrudne a přiznává, že ji Pepíček nachytal. Zazvoní zvonek a vyučovací hodiny je konec. Učitelka vyběhne ze třídy, na chodbě počká kolegyni a říká si, že ji taky nachytá.

"Hele Máňo, mám pro tebe hádanku. Nosí to chlapi, je to pro tebe a dává se to do tebe, co je to?"

Pepíček jde zrovna kolem a volá: "vykat, paní učitelko, vykat. Jinak je to čurák!"

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OBJEDNÁVKA HOTELU

Majitel psa napsal majiteli hotelu: 
„Vážený pane, rád bych se ve Vašem hotelu ubytoval i se svým psem. Je slušně vychovaný, neštěká, takže nepřidělá obsluze žádnou práci." 
Majitel hotelu odpověděl:
„Vážený pane, svůj hotel provozuji už 25 let. Za celou tu dobu mi ještě žádný pes neukradl ručník, osušku, župan, toaletní papír, ani příbor či obraz na zdi. Ani jednou jsem kvůli psovi nemusel uprostřed noci volat policii nebo záchranku, protože se opil a ublížil sobě nebo komukoliv jinému. A ani jednou jsme kvůli psovi nemuseli malovat pokoj, protože ho pozvracel. Váš pes je tedy v mém hotelu vítán. A pokud se za Vás zaručí, můžete přijet i s ním." 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...