Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Matka jde kolem ložnice své dcery a uslyší divný bzučivý zvuk vycházející právě z této ložnice. Otevře dveře a zjistí, že dcera právě používá vibrátor. Otřesena se zeptá: "Dítě, co to probůh děláš?" "Mami, je mi třicet pět, nejsem vdaná a tato věc mi celkem slušně nahradí manžela. Odejdi, prosím, pryč a nechej mě být." Příští den uslyší dívčin otec nějaké bzučení, které vychází z dceřiny ložnice, ve které, když do ní vstoupí, najde dceru, jak vášnivě používá svůj vibrátor. Na jeho dotaz, co to dělá, dcera odpoví: "Tati, je mi třicet pět, nejsem vdaná a tato věc mi celkem slušně nahradí manžela. Odejdi, prosím, pryč a nechej mě být." O pár dní později: Matka se vrací z nákupů, položí nákup na pult v kuchyni a uslyší bzučivý zvuk, který tentokrát vychází z obýváku. Vejde do něj a najde tam manžela, jak sedí na gauči, zírá na televizi, vibrátor je na gauči vedle něho a bzučí jako šílený. Manželka se zeptá: "Co to tady ksakru vyvádíš?" Manžel klidně odpoví: "Co by, dívám se se zeťákem na fotbal."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mazaný důchodce…!!! 

V pátek večer vstoupil do klenotnictví starý bělovlasý muž s krásnou, a mnohem mladší dívkou po svém boku.

Klenotníkovi řekl, že chce koupit pro svou přítelkyni nějaký pěkný, drahý prsten.

Klenotník otevřel vitrinu a ukázal mu několik prstenů v cenách od 5 000 do 10 000 Euro.

Starý muž s dívkou si je prohlédli a muž odpověděl: „Ne, chtěli bychom vidět něco zvláštnějšího.“

Klenotník tedy otevřel trezor a ukázal jim jiný, překrásný prsten. „Ten je ale již za cenu 40 000 Euro.“ řekl klenotník.

Když prsten viděla mladá dáma, vzrušením se jí rozsvítily oči, popadla svého společníka za ruku a její tělo se k němu vášnivě přitisklo.

Starý pán ji pohladil po vlasech a řekl: „Ano, beru ho!“

Klenotník se zeptal, jak proběhne platba, a starý muž odpověděl:

„Šekem. Vím, že se musíte přesvědčit, zda je můj šek krytý. V pondělí ráno si zavolejte moji banku a přesvědčte se,

že je vše v pořádku. A my se pak odpoledne pro ten nádherný prsten zastavíme.“

V pondělí ráno rozzlobený klenotník telefonuje starému muži a říká mu: „Na vašem účtu nejsou žádné peníze!

„To vím“, řekl starý muž. „Ale prosím, odpusťte mi to. Díky tomuto malému triku jsem prožil fantastický víkend.

Víte, my staří nemusíme být jen senilní!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...