Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Rozprávajú sa americký, ruský a slovenský tajný policajt. Téma: Kto vie lepšie udržať tajomstvo.
- Ja s frajerkou pracujem v jednej kancelárii. Ani jeden z nás nevie, čo robí ten druhý, a ani nás to nezaujíma, vraví Američan.
- My so ženou pracujeme pri jednom stole a ani jeden z nás nevie, čo robí ten druhý, a ani nás to nezaujíma, vraví Rus.
- Posledný hovorí Slovák: „ Ja robím v kancelárii sám. Neviem, čo robím, ale ani ma to nezaujíma.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si říkám, že bych koupil chytré hodinky, když já sám jsem rozumu moc nepobral. Koukám na Alze na hodnocení a najednou mi padlo do oka tohle. 

 

https://imgur.com/a/RGaeNve

 

 

Furt nevim, jak vložit obrázek, když mi ten od Sorinese poraděnej server vygeneruje kód. Furt nevím, co s nim. Tak jsem to dal jako odkaz. Pokud by mi někdo poradil, tak mu dám pusu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, strakapoud napsal:

Tak si říkám, že bych koupil chytré hodinky, když já sám jsem rozumu moc nepobral. Koukám na Alze na hodnocení a najednou mi padlo do oka tohle. 

 

https://imgur.com/a/RGaeNve

 

 

Furt nevim, jak vložit obrázek, když mi ten od Sorinese poraděnej server vygeneruje kód. Furt nevím, co s nim. Tak jsem to dal jako odkaz. Pokud by mi někdo poradil, tak mu dám pusu. 

klidne ti poradim, ale pusu asi nechci :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, strakapoud napsal:

Tak mi poraď i bez pusy. Zkoušel jsem to vložit pod code, ale tam mi nevychází žádný jako img. Samý HTML, CC+, laudare, laudarum, ale co má chudák skladník dělat s Ovidiem :-D

no prevazne kliknu druhym na obr a vyberu zkopirovat adresu obrazku a to uz vetsinou jde vlozit kamkoliv :) kdyz to nebere odkazy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, strakapoud napsal:

Pokud by mi někdo poradil, tak mu dám pusu. 

Když mi budeš přísahat, že mě líbat nebudeš...

 

Pravé myšítko -> kopírovat adresu obrázku...

aaa.png

 

No a sem stačí CTRL +V (nebo pravé myšítko a vložit...)... Jak ti již správně poradil Sorrines... :-)

 

Poznámka pro reditelvesmiru a případné další nahlasovače: Poradit někomu NIKDY není Off Topic!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...