Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Před hodinou, Aaron Goldstein napsal:

Protože to co tam dáváš není adresa obrázku, ale adresa stránky... Adresa obrázku je 

 

 

Oh, jasně. To.. je.. takové trapné, že ještě furt mi nedochází takovýhle voloviny. 

Každopádně dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se chcete trochu "pobavit"(zasmát/zaplakat) a máte účet na CZT, tak se můžete podívat na toto téma... :D

https://tracker.cztorrent.net/forum/readtopic/119478?p=1

 

Jen takový začátek z toho téma: 

Citovat

Ahoj, již brzy mě čeká nástup do vězení na 6 let (neptejte se za co, nechci se tu svěřovat..) Chci se zeptat, jestli je zde někdo, kdo má s vězením zkušenosti nebo někdo z oboru, kdo by mi trochu přiblížil, co mě tam vlastně čeká. Jak vypadá běžný den vězně? A hlavní dotaz: Je pravda, že vězni nemusí pracovat? Nebo je to jen takový mýtus? 
Děkuji

Citovat

Jde hlavně o to, jestli se tam musí/nemusí pracovat. Kromě práce se nebojím ničeho..

Citovat

Já ale pracovat nemůžu, nejsem socka, ale.. mám prostě takový blok, tak to pochopte, děkuji. Myslím, že jsem nic tak hrozného neprovedl, abych tam trčel 6 let, byla to jen klukovina, ale proti jejich rozsudku nic nenadělám no.. Myslím, že pracovat mě nesmí nutit když tím trpím, to bych je snad mohl i zažalovat ne?

A je toho tam mnohem víc, jako fakt doporučuji si to přečíst, některý příspěvky jsou k "pláči" a jinýma jsem se válel smíchy po zemi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...