Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Varování! Předem upozorňuji, že následující text není vhodný pro děti a mladistvé, svobodné, bezdětné a i otrlým rodičům se z něj udělá šoufl, i když vše dobře znají. Vlastně by ho neměl číst vůbec nikdo a psaní zde slouží pouze jako uvolnění stresu. Takže se i omlouvám.

Když se stanete rodiči, už nikdy nebudete sami. Nikdy. Nikde. Ani v té nejsoukromnější místnosti při té nejsoukromnější činnosti. Sednete si konečně na toaletu, říkáte si: "Mám pár minut pro sebe, malá se dívá na pohádky, tak bude klid.." A ejhle, co čert nechtěl, přiběhne tříletá dcera, že musí taky! To je spíš pravidlem, něco, co z hloubi duše nenávidí každý rodič. Samozřejmě nepřiběhne hned na začátku, kdy to ještě můžete zastavit, ony si děti pěkně počkají, až vám doslova visí, kdy se to prostě nedá přerušit a rozflákají vám celý biorytmus. Vnutil jsem jí nočník. A ne, že by si ho vzala k pohádkám, pro mne za mne, ať si třeba pročůrá celý obývák, já chci mít svých pár minut. Tohle je prostě důležité. A neodkladné. Jenže kdepáááák. Ono je to sociální. Ono to nechce býti samo. Ono se to chce sdílet a je to zničehonic tak družné! Pěkně se uvelebí na nočníčku - a myslíte, že se to učůrne, utře, umyje packy a jde? Kdepáááák. Ono to začne pěkně ****. To se nedá jinak nazvat. Dobře, přiznávám, že také nejsem na toaletě nějaký producent fialek a Chanel No.5, ovšem s tím, co dokáže vyprodukovat tříleté dítě se to nedá srovnat. To je naprosto šílené. Malý nočníček už na to samozřejmě nestačí, to je jen nouzovka a po díle to vypadá jak kontejner na sídlišti. Totálně překrmenej, včetně vlastního doupěte bezdomovců. A ten smrad! Vana i s umyvadlem si musela do otvoru narvat hned špunt. Zubním kartáčkům vypadaly chlupy. A pračce se z toho zvedl buben. Teď co s tím - mě se tedy hýbat rozhodně nechtělo a nebudu to přeci pasírovat odtokem v dlaždičkách. A ten prcek to ví. Nechá se utřít, stoupne si nad to nadělení a schválně se zeptá:

"Co s tím budeš dělat?"

"Přines mi bryndák, příbor a zírej, ty meloune!" chce se vám zařvat. No co asi! Musíte na to čučet a cvičit si lovce perel. A to se vsaďte, že se raději udusíte, než se znovu nadechnout.

"Já musím etě." Pochopitelně. Myslíte, že se vytlačí najednou? Kdepááááák. Ono si to hodí směny. Probohááá! Nechá se hezky vysmejčit půlky a dá si druhou rundu. Zase ten vyčítavý pohled na vás, že ji nepustím na hlavní trůn , pak povzdech a znovu na nočníček. Jenže hned vstane.

"Mě to píchá."

No jistěžéééé! Ona si tam totiž nasere ÍČKO! Pěkně stojatou, vysokou, pro vysílače operátorů ideální ROZHLEDNU! Se špičkou. Nikdy nechápu, jak to, že to stojí, občas jsem to podezříval, že TO musí mít nohy. Ale nikdy jsem neměl odvahu a žaludek to zkoumat. Kdyby hezky položila kabel do óčka nebo ležaté jéčko, ale pro mne za mně, ať si tam píše třeba FŇ nebo Rechtsschutzversicherungsgesellschaften, jen ne takový menhir.

Takže jsem se zvednout musel. Váš byznys musí stranou, tady je fuk, co máte rozjednané a že třeba jste teprve v půlce, ONO JÍ TO PÍCHÁ! A pak se nemůže vykáknout, protože co vytlačí, to předchozí menhir zatlačí zase zpátky.

Řekněme si to upřímně: Jste nešťastní, ubozí, ucpaní rodiče, kteří nemají prostor ani k nejzákladnějším biologickým funkcím. Takže pokud jako rodiče poněkud přiberete, to není tuk. To jsou hovna. Která nemáte šanci ani vyvenčit. Udělat jim pá pá. Oni vám nedají možnost.

A víte, co si myslím?

Jednou puknu.

Doufám, že mi to vyjde na její svatbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to vypadá, když trénovaný chlapík sežere nejpálivější papriku na světě. Myslím, že já bych umřel

 

https://www.youtube.com/watch?v=A0GZ9-xib2c.

 

Koupil jsem si od nich (chilli-seminka) sadu omáček a je tam také z téhle morugy a musím říci, že je to masakr.

1 lžíce omáčky k obídku mi stačí. Doporučuji.

A sníst papričku, jak borec na videu, to bych určitě nerozdejchal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manžel hladí manželku po bříšku a povídá: Toto je moje pole, tady zasadím brambory a usne.
Další noc.
Manžel hladí manželku po zadku a povídá: Toto je moje pole, tady zasadím zelí a zase usne.
Třetí den manželka říká manželovi: Poslouchej mně ty farmáři, jak dneska nezasadíš mrkev,
tak pole jde do pronájmu !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si od nich (chilli-seminka) sadu omáček a je tam také z téhle morugy a musím říci, že je to masakr.

1 lžíce omáčky k obídku mi stačí. Doporučuji.

A sníst papričku, jak borec na videu, to bych určitě nerozdejchal.

hlavne az si to bude uzivat druhej den na hajzlu  :devil:  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...