Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

To já tohle chápu... Je to důsledek právě té každodenní masírky, jak je ČR xenofobní a jak je nutné být multikulti... A ta masírka je tak velká, že to lidi už automaticky přednaštvává (znám lepší slovo, ale pravidla mi ho neumožňují napsat) ke všemu, co multikulti principy připomíná byť i jen vzdáleně a ve skutečnosti je to výjimečně o něčem jiném... Proto také doteď nikomu nevadil (a stále ani nevadí) např. Koranteng, ale plakát z Lidlu vyhodnotili (dle mě nesprávně) jako další pokus vnucovat lidem obraz multikulti společnosti... Takže paradoxně každý komentář stylu "Nechápu xenofobní ČR a jejich "Fear of The Dark" přispívá svým malým dílem k tomu aby ta ČR byla čím dál tím víc xenofobnější... 

No tak mě by hlavně zajímalo, kolik těch xenofobních komentářů a jiných reakcí ten Lidl vlastně obdržel. Zatím jsem v médiích viděl citovat asi tak tři. Já jen, jestli se nedělá náhodou z komára vemblout :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já tohle chápu... Je to důsledek právě té každodenní masírky, jak je ČR xenofobní a jak je nutné být multikulti... A ta masírka je tak velká, že to lidi už automaticky přednaštvává (znám lepší slovo, ale pravidla mi ho neumožňují napsat) ke všemu, co multikulti principy připomíná byť i jen vzdáleně a ve skutečnosti je to výjimečně o něčem jiném... Proto také doteď nikomu nevadil (a stále ani nevadí) např. Koranteng, ale plakát z Lidlu vyhodnotili (dle mě nesprávně) jako další pokus vnucovat lidem obraz multikulti společnosti... Takže paradoxně každý komentář stylu "Nechápu xenofobní ČR a jejich "Fear of The Dark" přispívá svým malým dílem k tomu aby ta ČR byla čím dál tím víc xenofobnější... 

 

 

Osobně si myslím, že lidi, co ze sebe takovou věc jako " ten černej hoch v triku je problém " vypustí mají v hlavě na....o, že jim to teče očima ven, ale dost rozumím i tomu, co píšeš. Je těch keců tolik... Asi něco bude i na tom, co psal Strakapoud, doba netová, ze všeho se dělá hroznej škandál, polárník v Arktidě se uprdne a hned je z toho " tempo globálního oteplování se rapidně zvyšuje " . Ale co, to je tahle doba.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povídá kamarád kamarádovi: "Včera jsem si pouštěl moc krásný historický film o sametové revoluci a životě po ni.” "A co na něm bylo tak krásného?" "No v zásadě nic moc, ale já jsem si to pouštěl pozpátku." "A proč?" "To ti byla nádhera, když ty kurvy vracely zprivatizovaný majetek a nakradené prachy a ti největší kecalové z parlamentu šli zase makat do kotelen!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...