Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Asi to nepatří zrovna sem ale moc bych si přál aby si to každý přečetl. Je to příspěvek jakéhosi Pavla Pablose z FB ve skupině Bez zbrojáku.

Pod tohle všechno se podepíšu.

 

Co se mi honí hlavou? Je půl druhé ráno, sedmnáctý listopad... Uvědomil jsem si, že vše o čem jsme jako kluci snili se nám splnilo. Americký trička, říct beztrestně policajtovi uhni, mít dlouhý vlasy jako něco normálního, mít americkou kytaru, mít španělskou kytaru, vidět eifelovku, vidět sochu svobody, vidět pláže s kokosovejma palmama, mít pro svoji holku jako dárek francouzskej parfém, koupit si pomeranče kdy se nám zachce, koupit si jahody kdy se nám zachce, posílat pohlednice do německa, holandska, švýcarska, francie bez toho , aby nám je někdo četl a kontroloval, mít dvě barevný televize, pořádný lyže, pořádnej bicykl, krásnej zavírací nůž a vonět jako filmová hvězda. Za tohle všechno může sedmnáctej listopad osmdesát devět. A když jsme tohle všechno získali, ztratili jsme přitom rozum, slušnost, vzájemnou úctu, touhu po vědění a krásnu, a taky schopnost si tohle v sobě uchovat, zkrátka vše, k čemu mojí generaci vychovávali rodiče. Bohužel jenom někteří dokázali včas zatáhnout za záchranou brzdu, narovnat si život, vlastní já a narovinu - většina to nebyla. Vykašlali jsme se úplně na to, co je to , čemu se říká stát a co je jeho opravdovým základním stavebním prvkem - rodinu. 
Až s léty mi došlo, že stát nejsou "oni" , ale "my všichni", každý jeden z nás. Došlo mi, že s dobře fungující rodinou, jen tak něco nehne, že manipulovat s rodinou, jako celkem, je daleko těžší, nežli se samostatným, labilitě náchylným a nekriticky sebevědomým jedincem. Že písničky, které mi zpívala babička před spaním jsou daleko větším pokladem, nežli novej bourák před domem. A že když je na něco reklama v televizi, tak je to proto, že je to normální cestou neprodejnej šmejd. Že vůně domácí bábovky je to, co by se mělo nechat chránit zákonem a ne kdejakej blb a švindlíř. Že tam, kde se vytratila z denního života slušnost zbyly jenom " buřty, pivo a nenávist". Že jsme nešťastní ze světa okolo nás proto, protože jsme líní se o něj s rozumem postarat. A tak delegujeme " služebnictvo" které potom s námi všemi zametá. Zajímáme se o problémy v dalekých zemích, ale narovinu: kdo z vás umí běžně uvařit houskové knedlíky bez toho, aby použil magickou instantní směs prodávanou v pytliku. Já se přiznám, že je umim a jsem na to pyšnej. A je to proto, že odmítám žít "instantní život z prášku". Mám kamarády ševce, kováře, hodináře , houslaře chirurgy, piloty a znám se i s kosmonautem, astrofyzikem, učitelem češtiny... mám rád zkrátka ty, kteří nežijí "instantní" příběhy svého života, ale hezky poctivě směrem sami k sobě a ke své rodině a okolí. Ti tvoří ten můj báječný ostrůvek pohody, to je ta vůně domácí bábovky... Až přestanete žít svůj instantní život a najdete v sobě to, co nás učili naši rodiče a prarodiče mnohé se změní. Stojí to zato... zkuste to... a zkuste to včas... nepotřebujete k tomu ani svazek klíčů, ani budíky se zvonkem, potřebujete k tomu jenom sami sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potká farář Aničku a ptá se jí:
"Tak co, Aničko, jak se máš?"
"Celkem dobře, pane faráři," odvětí Anička.
"A manžela už máš?"
"Ano, mám."
"A co děti, máte?"
"No, to je to, co nás trápí, pane faráři. Nějak nám to nejde."
"Tak se netrap, já jedu zítra do Vatikánu, zapálím tam za vás svíčku a pomodlím se za vás."
Po pěti letech se znovu setkají a farář vidí Aničku obklopenou dětmi.
"Tak koukám, že vám Pán Bůh požehnal. A kolik tý drobotiny máte?"
"Celkem 10. Dvakrát trojčátka, jednou dvojčátka a pak ještě dvě."
"A kde máš manžela?"
"Ten jel do Vatikánu sfouknout tu Debilní svíčku!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spácháno Redakem:

 

Jaro 2018, ČR schválilo zákon proti hanobení prezidenta republiky.

Den 1. – Na Facebooku se objevuje status: „Zeman má malýho ptáka!“
Den 3. – Policie zahajuje trestní stíhání autora výroku. 
Den 28. – Soud prvního stupně vyžaduje znalecký posudek, zda má Zeman malý penis. 
Den 46. – Soudu se nedaří určit, zdali 4 centimetry stále splňují definici „malý“. Zatímco předseda senátu je přesvědčen, že takovýto penis „zas tak  malý není“, obě přísedící se naopak shodují, že „rozhodně malý je“.
Den 106. – Na základě průzkumu veřejného mínění musí soud akceptovat, že 4 cm znamenají malý penis. Obviněný tedy konstatoval pravdu a je  obžaloby zproštěn. 
Den 165. – Krajský soud po důkladném přezkoumání dochází k závěru, že i pravda může hanobit, tudíž obviněného odsuzuje.
Den 243. – Vrchní soud konstatuje, že nezáleží na tom, jestli se říká nebo neříká pravda, ale na tom, jak se člověk, o kterém se mluví, cítí. Soud proto  vyžaduje znalecký posudek, zdali nošení malého penisu může způsobit psychickou újmu. 
Den 311. - Soud má k dispozici čtyři posudky, dle kterých je malý penis traumatizující, tři posudky, dle kterých není, dva posudky zpochybňující  efektivitu znaleckých posudků a jeden posudek čínského výboru, že malý penis je výsadou.
Den 344. – Zeman označuje obviněného za k*ndu. 
Den 387. – Zákon proti hanobení nelze uplatnit na hanobení hanobitele, neboť hanobený musí být hlavou státu. Zemanova ku*da je tedy v pořádku. 
Den 418. – Obviněný proti Zemanově kun*ě protestuje a chce ji hnát k zodpovědnosti. 
Den 546. – Ovčáček vydává tiskové prohlášení, ve kterém označuje prezidentovu kund* za výmysl pražské kavárny. 
Den 731. – Obviněný umírá na sešlost věkem, pozůstalým je uložena povinnost uhradit soudní výlohy.

 

 

 

Že jsem si ještě nebyl schopnej pořídit sadu příborů a maso jím lžičkou, to už jsem si zvykl. Ale že jsem tu debilní lžičku ztratil a teď musím jíst šroubovákem, to už mě docela sere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spadl Google, něco si přejte.

 

Tohle sem taky ukrad:

 

Dneska je prý v Praze autogramiáda skupiny Kabát. Pepa Vojtek vypadá, že se právě probral z 25 let trvající párty a zjistil, že má rockovou kapelu i když rock nenávidí!

 

15179007_570433316498810_379058273446733

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spadl Google, něco si přejte.

 

Tohle sem taky ukrad:

 

Dneska je prý v Praze autogramiáda skupiny Kabát. Pepa Vojtek vypadá, že se právě probral z 25 let trvající párty a zjistil, že má rockovou kapelu i když rock nenávidí!

 

 

 

 

I když je mi Kabát šuma fuk, neodolám: spíš si právě vzpomněl, kde všude se za poslední leta omet, v kterých bulvárních sračkách pouštěl rozumy a kde všude, v jakým buzikálu kokrhal o lásce věčné a nevadnoucí. To jednoho vyděsí item tvář zpopelaví... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem se dnes ráno při jízdě po dálnici podíval do levého jízdního pruhu, uviděl jsem v něm za sebou ženskou v posledním modelu BMW, která to frčela 160 a přitom si ve zpětném zrcátku malovala oční linky!
Když jsem se po ní za chvíli znova ohlídl, byla už napůl v mém jízdním pruhu a pořád si malovala ten ksicht! Já teda něco vydržím, ale tohle mě tak vyděsilo, že jsem upustil holicí strojek, který mi při pádu vyrazil z druhé ruky koblihu. Jak jsem se ve zmatku snažil vyrovnat vůz koleny opřenými o volant a zároveň zachytit koblihu, vyklouzl mi mobil od ucha a spadl do kelímku s kávou, který jsem měl mezi koleny. Kafe se vylilo, opařilo mě na koulích, zničil se mi mobil a přerušil důležitý hovor....Zas.raný baby za volantem!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...