Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

"Dohadují se Rus, Američan a Čech, kdo umí vyrobit nejlepší věc ze skla.
Rus říká: ""To my, u nás v Rusku, dokážeme vyrobit tak dlouhou skleněnou trubku, že s ní vidíme až na dno nejhlunšího oceánu!"" 
""A jak tomu říkáte?"" 
""Oceánohled.""
Američan na to: ""To nic není, to u nás, v Americe, dokážeme vyrobit tak silnou čočku, že s ní vidíme do nejvzálenějšího vesmíru! Říkáme tomu kosmohled.""
A Čech na to: ""To my v Čechách dokážeme vyrobit takovou věc ze skla, že s ní vidíme skrz zeď!""
Ostatní se diví: ""To neni možný, a jak tomu řikáte?"" 
A Čech suše: ""Okno."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NIECO Z OFFIKA !!! 

 

Musím se s vámi všemi rozloučit. Ne, že bych to chtěl, ale chce to zdejší povedená partička adminů a jejich kamaráda Pražáka. Jistě jste si všichni všimli, že se to ve všech vláknech a příspěvcích jenom hemží různými projevy osobního rozpoložení pisatelů, které se projevuje většími, či menšími vulgarizmy a často také pouze jejich maskováním různými zkratkami, či zkomoleninami. Když se na to zaměříte, tak máte ideální prostor pro trestání "za obcházení filtru proti vulgaritám". Takže já dostávám za takové věci, jako je výraz "[edited]- pro velký a silný tank", za výraz "čůrat", za výraz "kktm" a další podobné výrazy jeden trestný bod za druhým. Mám jich už tolik, že můj účet Levapking bude během dneška pravděpodobně zabanován na doživotí. Jelikož jsem internet provider, tak není pro mne problém si udělat jiný účet s jinou IP adresou, ale neudělám to, protože jsem znechucen tím, jak se dá lehce někdo z fóra vykopnout, když se adminovi zachce. To, že Pražák uráží přímo a to skoro v každém příspěvku, který věnuje někomu, kdo má menší VNko, než on, to adminům nevadí. Takže si na to dávejte pozor a s Pražákem se raději o ničem nebavte, protože dostanete trestný bod za každou pitominu a pak následuje permaban. Přímé urážky a ponižování jiných jsem zde snad nikdy neprovozoval, krom jedné větší hádky s Pražákem. Ale permaban dostanu za obcházení filtru proti vulgaritám.....Smile_trollface-3.gif...no, není to legrace ?! Smile_trollface-3.gif

 

Spozdravem Kanár - Levapking

 

P.S. Možná o tomto komplotu proti mně některý admin neví, tak se mu omlouvám. Cink to ale ví docela jistě Smile_girl.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...