Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Zemřel Mustafa a dostal se před nebeskou bránu. Byl velmi rozrušen, protože celý svůj život toužil po setkání s prorokem Mohamedem. Došel až k bráně a tam narazil na muže s plnovousem. „Ty jsi Mohamed?“ zeptal se. „Nikoliv, synu, já jsem Petr. Mohamed je výš,“ řekl muž a ukázal k opodál stojícímu žebříku vedoucímu do oblak... Rozradostněný, že Mohamed bude výš než Petr, začal muslim rychle stoupat vzhůru skrz mraky, až v další místnosti objevil jiného muže s plnovousem. Opět se zeptal: „Ty jsi Mohamed?“ „Já jsem Mojžíš, Mohameda najdeš výš.“ Unavený, ale se srdcem plným radosti pokračoval Mustafa ve stoupání po žebříku, až dospěl do další místnosti, kde byl opět muž s plnovousem. „Ty jsi Mohamed?“ zeptal se ho s hlasem plným naděje. „Ne, ne, já jsem Ježíš, za Mohamedem musíš výš.“ Vyčerpaný Mustafa začal v toužebném očekávání znovu lézt do mraků. Mohamed je výš než Ježíš! Stoupal stále výš a výš, až konečně dorazil do obrovské místnosti, kde seděl statný muž s obrovským běloskvoucím plnovousem. Sotva popadaje dech svalil se Mustafa vedle něj a zasípal: „Ty jsi Mohamed?“ „Ó ne, můj synu, já jsem Bůh. Ale vypadáš vyčerpaný, nedal by sis kávu?“ „Ano, prosím, můj pane.“ Bůh se podíval za něj, tleskl a zavolal: „Hej, Mohamede, dvakrát kafe.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těsně po 2. sv. válce se potkali Čech a Jugoslávec. 
Jugoslávec se ptá: Jak to u vás v Československu bylo za Hitlera? 
Čech odpovídá: Blbý hochu, okupovali nás Němci, byl to protektorát, dusno, strach, žádná legrace, fakt dost blbý a těžký. A co vy v Jugoslávii? 
Jugoslávec na to: No tak, my jsme měli každý flintu a jak jsme viděli nějakého Němce, tak jsme po něm stříleli. 
No jo, říká Čech, když to bylo u nás zakázaný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tři maníci přijdou na soutěž v plavání postižených.První z nich nemá ruce,druhý nohy a třetí nemá žádné tělo,je to jenom hlava.Všichni se připraví na startovní čáru a po zvuku píšťalky sebou plácnou do bazénu.Muž bez rukou se ujímá vedení ale muž bez nohou ho pomalu dohání.Muž bez těla jenom hlava se potopí přímo ke dnu.Závod vyhraje muž bez nohou.Vidí však, že ze dna bazénu vycházejí bubliny, a tak se potopí aby hlavu zachránil.Vytáhne ji a položí na okraj bazénu.Tam hlava začne kašlat a prskat.Konečně popadne dech a vyrazí ze sebe:,,Tři roky se učím plavat pomocí svých zasraných uší a pak těsně před startem na mě nějaká kráva narve koupací čepici.´´

 

 

Jde chlápek do obchodu a nezavře za sebou dveře. Prodavačka se neudrží a začne řvát po chlápkovi: To neumíte po sobě zavírat dveře? Vy doma nemáte dveře?!
A chlápek odpoví: Dveře doma mám a takovou megeru jako jste vy mám doma taky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...