Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

O krtečkovi

 

 

Krtkovi se zlomí lopatka a tak si říká: "Půjdu za ježkem, on mi lopatku určitě půjčí". Je v polovině cesty a rozmýšlí se: "Co když mi ten ježek tu lopatku nepůjčí? Přece jen je trochu lakomej... Ale když uz jsem v půlce cesty, půjdu dál." Je ve třičvrtině cesty a říká si: "Ty vole! Co když mi ten ježek tu lopatu vážně nepůjčí ?! No nevadí, když už jsem až tady, půjdu dál..." Už je skoro u ježkova domu a říká si: "K.u.rva! Ten ču.rá.k mi tu lopatu určitě nepůjčí". Přijde k ježkově domu, vezme šutr, hodí mu ho do okna a zařve: "Strč si tu zkurvenou lopatu do prdele ty buzerante!"

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z jedne diskuze:

Možná by bylo lepší srovnávat Islám a Slovensko:
Nedostatek žen (Slovenky utíkají v houfech do česka)
Nutnost vybíjet sexuální frustraci na zvířatech ( ovce x kozy )
Při napadení se jdou schovat do hor
Nenávídí se navzájem, i když jsou všichni stejně primitivní
Mimo větší města se žije jako ve středověku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do krčmy prijali novú čašníčku a starý krčmár jej hovorí:

Chodia ku nám dvaja hluchonemí bratia. Ked ukážu palec hore,chcú pivo. Keď dole, chcú rum. Pochopila si to?
-Jasnačka.
Bratia prídu a objednávajú. Palec hore, dole. Pivo, rum, pivo, rum...
Takto vypijú po desať piv, desať rumov. A odrazu zdvihnú ruky a otvoria ústa.
Mladá v šoku,lebo nevie čo chcú tak volá krčmarovi.
-Tí dvaja vypili po desať piv, desať rumov. A teraz majú ruky hore a otvorené ústa. Neviem čo chcú.
-Toho si nevšímaj. Už sú najebaní a spievajú...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dne po svatbě povídá manžel manželce :

"Miláčku musíme si určit nějaká pravidla, aby mezi námi nevznikaly krizové siatuace a měli se pořád rádi."

"Povídej, drahý."

"Miláčku přijdu-li a budu mít čepice kšiltem dopředu, je všechno v pořádku, miluji tě, v posteli všechno bude, prostě jsem OK."

"Ovšem budu-li mít kšilt čepice dozadu, nemluv na mě, v posteli nic nebude, prostě mě do rána ignoruj. Rozumíš ?"

"Ano, darhý a teď doplním pár věcí za sebe .Budu-li stát s rukama založenýma na prsou, je všechno v pořádku, teplou večeři dostaneš, v posteli bude všechno, prostě tě miluju."

"Ale budu-li stát s rukama založenýma v bok, tak je mi úplně u prde**, na který straně máš kšilt. "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...