Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Úředník (44) žil celý život bez mozku, nikdo si toho nevšiml

Lékaři z něj byli úplně paf. Čtyřiačtyřicetiletý francouzský státní úředník se dostavil do nemocnice s tím, že pociťuje poslední dobou slabost v levé noze. V rámci diagnózy mu dělali snímky mozku a zjistili, že prakticky žádný nemá. Převážnou část jeho lebeční dutiny vyplňovala kapalina.

http://tn.nova.cz/clanek/urednik-44-zil-cely-zivot-bez-mozku-nikdo-si-toho-nevsiml.html?utm_source=bleskcz&utm_medium=article_box&utm_campaign=detail

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úředník (44) žil celý život bez mozku, nikdo si toho nevšiml

Lékaři z něj byli úplně paf. Čtyřiačtyřicetiletý francouzský státní úředník se dostavil do nemocnice s tím, že pociťuje poslední dobou slabost v levé noze. V rámci diagnózy mu dělali snímky mozku a zjistili, že prakticky žádný nemá. Převážnou část jeho lebeční dutiny vyplňovala kapalina.

http://tn.nova.cz/clanek/urednik-44-zil-cely-zivot-bez-mozku-nikdo-si-toho-nevsiml.html?utm_source=bleskcz&utm_medium=article_box&utm_campaign=detail

půlka až dvě třetiny naší vlady ma tuty tu samou diagnozu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekl jsem koláč. Předpekl jsem základ, vytáhl z trouby, namazal náplní a vrátil dopéct. Šel jsem něco dělat, za deset minut jsem se vrátil, otevřu troubu… 
a koláč tam nebyl. Kromě mě nebyl nikdo doma!

Pomalu a opatrně jsem troubu zavřel. Pak jsem ji znovu otevřel. Koláč tam stále nebyl. Opakuju si v duchu všechny známé příznaky schizofrenie. Pak se mi vybavila dětská říkanka: „Čert to vzal, ochutnal a zpátky dal“. Pro každý případ odcházím z kuchyně, abych nepřekážel… 
Vracím se, otevírám troubu. 
Koláč tam není.

Nevím už proč, šel jsem k zrcadlu…
Zdá se, že zevní příznaky žádné nemám…

Vyťukal jsem na Google „z trouby zmizel koláč“. Je mi jasné, že to k ničemu nebude. Štípl jsem se do ruky. Reakce normální.
Říkám si: „Marťas, jsi dospělý, chytrý muž! Kam se ten koláč mohl propadnout?“

Pomyslel jsem na sousedy. Třeba je zlákala vůně koláče. Na balkon je otevřeno… 
Vyšel jsem na balkon. Ne. Tam se nikdo nedostane.

Jdu zpátky do kuchyně. Jsem úplně mimo. Bůhvíproč se mi vybavila „Akta X“… 
mimozemšťani dychtící dostat můj koláč do svého talíře … 
Začal jsem se hystericky smát. Vypil jsem sklenici vody. Otevřel jsem myčku, abych tam sklenici postavil. Z myčky se na mě vytřeštěně díval koláč. 
Dvířka od trouby jsou hned vedle… 
Asi bych si měl vzít dovolenou…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...