Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Tohle by se mělo uvést na pravou míru... je to italská loď Vlora (ostatně ten nápis je tam vidět), která byla napadena Albánci v albánském přistavu a kapitána donutili převést je do Itálie.
Zdroj je ehm... ble... HateFreeCulture (v tomhle bych jim věřil) http://www.hatefree.cz/blo/hoaxy/1012-lod-s-africany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze vzpomínek válečného letce Wechsberga- Vranského na službu u 311. perutě. Sakra :D    http://www.valka.cz/clanek_11275.html?utm_source=valka_cz&utm_medium=article&utm_campaign=serial

 

Druhá vzpomínka je na večer před odchodem z hospody. Za války platila uzavírací hodina 10 hodin večer a byla vždy ohlášena hospodským zvučným „Time gentlemen please“ (je čas pánové). V tomto okamžiku bylo možno si objednat již jen jedno pivo nebo drink (frťana). Tak jsme učinili a když jsem zašel k pultu abych platil, chtěl jsem si upravit v letecké holince ponožky a bezmyšlenkovitě jsem vytáhl kolt a položil jej na pult. Byl jsem sehnutý pod  barem a jen jsem zaslechl jak hospodský vysvětluje roztřeseným hlasem, že za to nemůže, že to je zákon, který nemůže přestoupit a současně smích mých kamarádů. Když jsem se podíval co se děje, viděl jsem hospodského jak stál s rukama vzhůru a jen koukal na místo na baru, kde ležel můj kolt. I já jsem se musel smát a omluvit s vysvětlením, že to bylo mimoděk a že jsem tím nic nemyslel. Bylo to jako ve špatném westernu a kamarádi mě ještě dlouho škádlili oslovením Bufalo Bill.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Program televizní stanice Al-Novíra na silvestra 2050.
Kdyby tisíc minaretů.
- Hudební komedie o tom, kterak stateční džihádisté vyměnili hudební nástroje za zbraně. V hlavní roli Wald-Omar Matush-ka.
Jak ukamenovat doktora Mráčka
- Bláznivá crazykomedie o krevní mstě jednomu vykatulánému soudci za neposkytnutý azyl
Na samotě u pouště
- Sympatická afgánská rodina dostane soudně přidelený dům, bohužel už je obydlen nevěřícím dědou Komárkem.
Mešito, má středisková
- Paní Merkel, já nechci k Turkovi. Já chci Germany.
Prásk
- Společenský magazín moderního sebevražedného atentátníka, módní šaría policie, tipy jak správně mlátit ženy a mnoho dalšího...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...