Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

WTF??? :-D

https://www.facebook.com/katerina.konradova1/posts/1081957865149143?__mref=message_bubble

"Doporučuji Pardubičákům nevycházet ven cca 48 hodin....

Chtělo by to dát do hrnců vodu a nechat jí za 48 hodin dát do laborky na rozbor hliníku, barya, stroncia, rtuti a kadmia...

Jdu si zvýšit dávku chlorelly, reishi, aloe a antioxidantů... To zas bude v krvi bordel...Ochraňte se vysokými dávkami chlorelly, spiruliny, ale fakt vysokými, např. 60x 200mg denně, pokud to snesete na trávící trakt. A udělejte jaterní kúru, ať je dost žluči a játra vylučují toxické kovy. Jinak se budete zdravotně horšit, zejména pak pokud už nějaké potíže máte.

A doufám, že v tom zase není nějaký virus chřipky.

Chtělo by to objednat Schindeleho minerály ve velkém a popráškovat zahrady. Ať to ty minerály alespoň trochu zneutralizují."

Krystova noho, co jsou lidi schopni nadělat s kondenzačními čarami po letadlech to je hnus.  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

¨7:30
Je neděle, trochu jsem si přispala a točí se mi hlava. Asi zabraly detoxikační náplasti.
7:40
Mám žízeň. Beru duhovou karafu s vodou nabitou orgonity, vyndávám z ní utopený hmyz a pak ji spinuji levotočivě k jihu, protože okna z kuchyně máme blbě na sever. Neopouští mě svíravý pocit v zadní části těla.
8:10
Nejspíš jsem špatně pochopila návod, kde psali, že náplasti se mají nalepit co nejblíže detoxikačním orgánům.
8:15
Hledám v garáži rozpouštědlo, abych tu pitomou náplast dostala z řiti. Jauvajs! V letáku se nezmiňovali, že funguje i jako depilátor. Napíšu jim ostrý e-mail.
9:00
Dnes nesnídám. Držím půst, abych se dostala na vyšší úroveň. Zatímco internet přes wi-fi naběhl jak hodinky, po práně není ani památky. Asi to bude těmi chemickými postřiky, skrz které neprojde. Venku se nějak mračí. Beru ocet a vyrážím zařídit si slunečný den.
9:30
Prcek už hodinu a půl trůní na nočníku a podivně se ksichtí. Doufám, že z něj nevyroste autista. Možná jsem to jen přehnala s hořkostí tinktury z čaje Marco. Uvidím, až zanalyzuji výsledky jeho stolice.
10:00
Jdu se vyčůrat, abych si odpoledne měla čím udělat klystýr. Manžel mi týden uleželou urinu včera vylil do záchodu. Je to barbar. Nechápe její léčivou sílu a prý v bytě strašně smrdí. My, ženy, jsme ale bohyně – naše moč přeci nepáchne a vyléčí i zácpu!
11:00
Děcko jsem odvedla k sousedce a vyrážím ke svému poradci, který má čas jenom v neděli, protože po zbytek týdne pracuje jako primář na interním oddělení místní nemocnice, kde šest dní lidi zabíjí a jen sedmý mu zbývá na skutečné léčení.
12:50
Jsem přeměřená mašinkou za milión! Nenašlo se moc patogenních zátěží, jen jakýsi vzácný parazit napadající především jateční dobytek. Za sedm stovek obdržím miniaturní lahvičku s tekutinou, které pan poradce říká informační preparát. Sděluje mi návod k použití. Doplácím dva tisíce za konzultaci a běžím domů.
13:50
Usedám v klidném obýváku, poněvadž muž brzy ráno někam záhadně zmizel. Třicet minut sladce promlouvám k lahvičce s informatikem a sděluji tekutině, co mě trápí, aby mě mohla vyléčit. Vypiju nápoj do dna. Ach, jaká úleva!
14:10
I mozek začal pracovat na plné obrátky. Trápí mě představa toho ohavného parazita a netuším, jak jsem k němu mohla přijít. Zázračně probuzený mozek dodal odpověď neprodleně. Jednoho dne mi totiž manžel řekl, že jsem alternativní kráva. Tím se vše vysvětluje.
15:30
Jdu si pro dítě a cestou mohutně octuji. Samozřejmě kráčím bosa, abych získala co nejvíce energie z Matky Země.
16:30
Ukládám prcka do postýlky a jdu si do dílny pro kleště a rašpli. Je nutné vyjmout z chodidel několik střepů a připínáčků a vrátit je do původního stavu, abych si nezašlapala koberec. Startuji internet, protože je čas na další přednášku z Google Univerzity. Jsem zvědavá, co se naučím dnes.
19:30
Vrací se manžel a vyruší mě ze studia. Tváří se hladově. Podávám mu láhev s octem a posílám ho ven nachytat si trochu prány. Odchází mlčky a podivně zachmuřen. Pokračuji v učení.
22:30
Zapínám televizi, pouštím si EzoTV a nechávám si věštit z karet na příští týden. Prý mě čeká zásadní změna v partnerských vztazích. Nejsem si jista jaká, ale karty nelžou! Určitě budu překvapena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

¨1. den...

 

Den druhý....

 

 

6:30

Jdeme si pořídit snídani. Dloubeme pampelišky a trháme jetel. Musíme je stihnout urvat ještě orosené přírodní vodou, než zaútočí zákeřné chemtrails.

 

6:50

Vyrábím osvěžující nápoj ze zeleného ječmene, ale zdechne mi mixer. Jdu vzbudit manžela, zatímco děcko se dožaduje "trávy". Musíme zapracovat na slovní zásobě, aby mě nezavřeli.

 

7:10

Šmudlám smoothies ze špenátu a ječmene ručně, protože má snaha vzbudit muže tak brzy skončila fiaskem a teoretickým rozvodem.

 

7:40

Hledám falešné potvrzení o provedeném očkování a snažím se utřít z ratolesti zbytky brčálově zelené tekutiny. Mezi řezáky lovím poslední zbytky jetele a vyrážíme do školky.

 

8:40

Mám klid, protože manžel konečně vypadl z domu. Tvářil se rozmrzele a nevyspale. Dopíjím zbytky smoothies a věnuji se vlastnímu sebevzdělávání. Zjišťuji, že každou rakovinu lze vyléčit pampeliškami! Škoda, že nikdo z nás žádnou rakovinu nemá, mohla bych si tvrzení ověřit v praxi.

 

10:40

Uklízím domácnost za pomoci čistícího prostředku s příjemnou chlórovou vůní. Občas si loknu a uznávám, že jsem špatný pacient. Nedodržuji přesně protokol.

 

11:25

Vracím se z toalety se sítkem plným parazitů. Startuji Facebook, abych se začerstva o svůj nález podělila. Všichni mě litují a zároveň peskují, že léčbu zanedbávám. Zítra přidám na koncentraci, koupelna i má střeva jsou v hrozně špatném stavu.

 

12:30

K obědu si dávám zbytky lehce povadlých pampelišek zalitých kokosovým olejem.

 

12:32

Jdu znovu na záchod. Střeva jsou svině.

 

15:30

Vracím se z toalety, umyju si řiťku a pičku a spěchám do školky.

 

16:30

Jsem doma. Děcko pláče a trochu hoří. Beru čerstvý česnek a vkládám mu ho do zadečku. Pláče ještě víc. Jasná známka, že léčba zabírá.

 

17:00

Beru další dávku CDS2 a raději přidávám, abych byla zdravá. Vrací se muž a má hlad. Blbec. Cestou z práce je spousta luk a polí, mohl se také někde nažrat.

 

17:15

Naštvaná mu ohřívám sójový páreček. Jen čuchne, práskne příborem a pak dveřmi. Co říkal, jsem dobře neslyšela. Asi něco o klíči? Snad se ještě vrátí. Jdu na Facebook, abych věděla, jaký dojem jsem učinila fotkami svých parazitů. Prda! Všichni mi to záviděli.

 

19:15

Ukládám děcko do postýlky. Je podivně tiché. Čtu mu úryvky z životopisu Jima Humbla. Alespoň budu mít večer klid. Ne a ne usnout. Nasazuji větší kalibr. Staré české báje a pověsti Ludmily Elekové zabírají za pár minut. I mně se klíží víčka.

 

23:00

Vrací se manžel a probudí mě z neklidného spánku plného oživlých injekčních stříkaček. Je cítit pivem, cigaretovým dýmem a uzenými klobásami. Nemám sílu mu vysvětlovat, že se dobrovolně zabíjí. Nechám to na ráno. Bude rád, že mám starost o jeho zdraví.

 

1:00

Usínám. Zdá se mi, že mě zadarmo fotografuje Ota Nepilý. Byl to krásný den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SOUDCI.

V restauraci poblíž soudní budovy obědvají v polední přestávce dva soudci.
Náhle do podniku vtrhne snědý muž, osloví jednoho ze soudců:
"Ty hajzle, tvůj pes pokousal mou dceru! Naval pět tisíc nebo tě dám k soudu!"
Oslovený soudce ani nemukne, vytáhne peněženku a snědému spoluobčanovi z ní odpočítá pět tisíc.Druhý soudce na to kouká, nevěří svým očím a namítá:
"Hele, nic mi do toho není, ale jednak vím, že ty žádnýho psa nemáš, a navíc náhodou tohohle chlápka dobře znám. Má osm synů, ale žádnou dceru. Nechápu, proč jsi mu dával ty prachy."
První soudce lakonicky odpoví:

"Hele, co si budeme namlouvat. Oba víme, jak to dneska u těch soudů chodí…"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...