Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Zajímavé video, to ano. Nicméně když se nad tím zamyslím…

I takhle se dá přijít o dětskou nevinnost, pokud lovila s tatíkem jen pro zábavu a nikoliv pro jídlo.

Samozřejmě že neznáme vubec žádné podrobnosti z toho krátkého videa bez dodatečného komentáře a nelze tedy předjímat, ale jen mne to prostě napadlo.

To se z našeho pohledu těžko chápe. To je prostě jinej kraj, jinej mrav...

 

Jen pro zajímavost k tématu jak běžnej je lov v USA... v den kdy na severu USA začíná "hunting season" pro střelný zbraně (sezóna pro luky a kuše začíná cca o 2 týdny dřív - to se může měnit stát od státu), tak školy mají prázdniny, protože vědí, že by tam skoro nikdo nepřišel. Pokud vim, tak legálně lovit může kdokoliv starší 8 let (asi opět bude záležet stát od státu). A mimochodem, bez lovný sezóny by to tam ani nešlo, protože i tak jsou tam srnky přemnožený hroznym způsobem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brňák o brněnském komplexu


Předejděme vzájemným urážkám co se týče brněnských či pražských komplexů. Ukažme, že i Brňáci si ze sebe dokáží dělat *****. Dejme tomu, že jsem běžný obyvatel Brna. Žiji tu od narození. Moje matka je Slovenka, otec původně z Prahy. Kdo je víc brněnštější než já? Takže co na sebe práskne běžný Brňák?

1) Brňák je hrdý, že všechny historické památky svého města dokáže oběhnout za tři hodiny a stojí ho to dohromady padesát korun.

2) Brňák ví, že cena desetistupňového piva v běžných restauracích včetně centra nepřesahuje hranici 16 Kč a všechny nápisy jsou jednojazyčné - tudíž česky. Prská, když cena poledního menu přesahuje padesátikorunu.

3) Brňák cizince toleruje, i když je nevyhledává a protože mu nic nepřinášejí, nijak se před nimi neponižuje ani je neodírá. Nejraději má Araby a Turky z pouličních směnáren.

4) Brňák miluje, že ať už se z centra rozeběhne na jakoukoliv stranu, vběhne do lesa či na pole dříve než mu dojde dech.

5) Brňák pravidelně chodí na utkání svého oblíbeného fotbalového mužstva, i když už 20 let nedokázalo nic kloudného vyhrát. Když dost mrzne a je led, zajde si solidárně i do Ronda na Kometu.

6) Brňák je hrdý že mluví normální češtinou. Nic nenatahuje, nic nezasekává. Používá deset slov, které nejsou známé zbytku republiky a který je díky tomu pokládá za hantec. Brňák považuje každého, kdo hovoří pouze uměle vytvořeným, nesrozumitelným hantecem, za mimozemšťana a idiota.

7) Brňák se těší z toho, že může cestovat na povrchu, protože zná pouze padesátimetrový podchod pod Hlavním nádražím a i ten se dá obejít. Když už zatouží po podzemí plném vody, navštíví nedaleký Moravský Kras, kde nenajde průvan a koleje, ale pramičky a krápníky.

8) Brňák ví, že když je v Brně hlásí dopravní špičku, jsou ucpány ulice Milady Horákové, Koliště, Pekařská, Husova, Cejl a výpadovka na Prahu. Samotné centrum je díky své velikosti ucpané pokaždé, když do něj vjedou více jak dvě auta zásobování.

9) Brňák zná všechny zábavní podniky ve městě jménem a ví přesně kde leží. Jediný zádrhel tkví v tom, že personál těchto podniků zná jménem také jeho.

10) Brňák se těší na každoročně pořádanou Velkou cenu silničních motocyklů. Sám ovšem stojí za plotem, protože nemá na vstupenku a kysele hledí na fronty před veřejnými domy.

11) Brňák je oprávněně přesvědčen, že se v jeho rodném městě nachází jediné opravdu použitelné výstaviště v České republice. Proto nikam nejezdí a čeká až mu nové trendy ukáží ostatní na BVV. Sám má ovšem jen povrchní přehled o tom, která akce na veletrhu zrovna probíhá.

12) Brňák trpí panickou hrůzou z jedinců pilotující auta s vyškovskou poznávací značkou. Toto malé moravské město se dvěmi světelnými křižovatkami produkuje řidiče neschopné řešit elementární dopravní situace a způsobující dramatické řetězové havárie i při pojíždění na parkovišti.

13) Brňák celý večer zasvěceně hovoří o skvělé úrovni brněnského vysokého školství, aby se druhý vztekal až k pláči, že ho nevzali na Karlovu univerzitu.

14) Brňák si pochvaluje možnosti koupání ve svém městě a nikdy neopomene zdůraznit úžasné vyžití u brněnské přehrady i když ví, že voda v ní dokáže během několika minut zničit kovový trup tamního výletního parníku.

15) Brňák má pocit, že žije ve velmi pěkném městě. Proto na všechny ostatní plive špínu a když se vrací po D1 domů, tváří se, že bohunické paneláky neexistují.

16) Brňák ví, že jeho město se rozhodně nevyznačuje anonymitou. Ať se vyhýbá komu chce a jak chce, dříve či později na sebe narazí na České. Je to pozitivní jev pokud na dotyčného ztratil číslo a negativní v případě, že mu před časem odloudil manželku.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle mě rozsekalo :laugh: :laugh: :laugh:

 

Máme na chatě v kůlničce na dříví sršně. Teda, u sršňů v kůlničce máme dřevo. Ještě přesněji, sršni mají v kůlničce naše dřevo. Své dřevo tam mají, abych byl úplně přesný. Ve své kůlničce mají své dřevo.

Když jsem do té kůlničky doskládával další dřevo, abych sršně uplatil, praštil jsem polínkem do té stěny s jejich hnízdem.
Jediná věc, která mě překvapila víc než jejich schopnost ve vteřině evakuovat to hnízdo, byla moje schopnost v půlvteřině evakuovat kůlničku.

Zatímco ale sršni zaujali bojovou formaci za hlasitého bzučení, já jsem zaujal útěkovou formaci za hlasitého skučení.

Zkoušel jsem potom hledat na internetu nějaké informace, jak je přemluvit k odstěhování.

Nejjistější se zdá být počkat do jara — prý se každý rok stěhují kvůli hrozbě parazitů. Když počkám do jara, přestěhují se do chaty a kůlničku nám vrátí. A to je fér.

Ona ta stránka, co jsem našel, byla vůbec spíš na straně sršňů.

Že prý když si na vás sednou, tak nechtějí útočit, jenom si vás oňufávají, jestli se jim budete líbit. Obávám se, že varianta „ne“ je stejně špatná jako „ano“.

Jejich jed je prý slabší než vosí. Kdyby byl člověk krysa (a kdo z nás tak trochu není, že jo), snese až tři bodnutí. Která navíc bolí víc než vosí, protože jed sršňů obsahuje víc acetylcholinu. A to je špatný.

Jo, a umí ho stříknout na vzdálenost až čtyř centimetrů. Ideálně do oka.

Ale jinak jsou to dobráci, utěšovala ta stránka. Hrozně pracovití, ani v noci nespí.
Fakt díky za uklidnění, stejně jsem nechtěl dneska jít spát.

A nízká teplota jim nevadí. I při teplotě kolem pěti stupňů si dovedou teplo vyrobit a připravit se na akci. Tím je myšlen útok.

A užiteční. Těch 700 kousků, co žije v tom hnízdě (COŽE!!!!!), prý sní za den až kilo otravných much, komárů, ovádů a jiné havěti, která vás obtěžuje.
Kilo!!!
Předpokládám, že si poradí i se zajícem nebo batoletem od sousedů.

A jsou klidní až flegmatičtí - jedna z mála věcí, co je naštve, je, když jim přijdete moc blízko k hnízdu. Nikdo ale prý neví, co takový sršeň považuje za příliš blízko. Socially awkward sršeň prý i tři metry. Čtyři, když navážete oční kontakt.

Další věc, co je irituje, je mávání rukama. I když se třeba zkoušíte jenom vzdát.

Jsou super. Mám je vlastně docela rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Angela Merkelová oznámila, že Německo přijme 30 tisíc uprchlíků. Asi myslela těch 30 tisíc, co přijede ve čtvrtek.


Ruské médiá: Ruský satelit našiel na Jupiteri vodu a prítomnosť veľrýb.
Západné médiá: V Indickom oceáne sa našiel ruský satelit.

V oděvech se ptá mladá prodavačka zákazníka: „Tak jak vám ty džíny jsou?“
„Nemohu dopnout poklopec,“ odvětí červenající se pán.
„Mám vám tedy přinést větší?“
„Ne, velikost je v pořádku, ale nemohla byste na chviličku odejít, abych na vás neviděl?“

Homeoffice je benefit do té doby, než máte doma řvoucí děcko vyžadující pozornost.
Pak začnete považovat za benefit „možnost přesčasů“.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z jedne diskuze na jinem foru:

 

Mám plán, jak zajistit celému Československu bezpracný a bohatý život na Západě:

Vyhlásíme Slovensku válku! Vymyslíme si nějaký důvod (třeba že nám nechutnají halušky s bryndzou) a pošleme na hranice naši armádu. Čeští a slovenští vojáčci se budou tvářit, jakože proti sobě urputně bojují (nebo můžou bojovat doopravdy - to už bych nechal na jejich libovůli) a deset milionů Čechů i s pěti milionama Slováků se zvednou jako jeden muž a odejdou coby váleční uprchlíci do Německa. Tam nás všechny nadšeně přivítá Adolf Merkel a hloupí pracující Němci nás budou muset všechny do smrti živit a platit nám všem socku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mala umela hlavne zapozovat, je mi z toho nejak vselijak...

 

 

Myslíš, že šestiletý dítě- pokud to není nějaká TV příšerka- tohle udělá na povel ? Já vidím cca. šestiletou malou kočku vyklepanou jak startka bez filtru, protože poprvé zabila. A ta póza na konci a čerti v očích ? No a co, má je mít plný new age slz za jelínka, bůůů, je mrtvej tati, je mrtvej, asi se zabiju, jsem zrůda ? Lovila, zabila, cítila tu pradávnou šelmu, zažila něco, co většina dnešních robotů ze samoobsluh nikdy nepozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno....něco k té šestileté lovkyni z mého pohledu otce, který má doma taktéž šestiletou dceru. Jsem zásadně proti, aby DÍTĚ zabíjelo, evidentně pro účely sportovní, živé zvíře. Omluvám se za offtopic, ale tak nějak mi to nedalo.  

 

 

Pročpak, jestli se můžu optat? To, co děti dělaly tisíce let kvůli obživě i poznání je najednou zlý a špatný ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...