Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

:-D

 

Na louce u lesa se pase koza, najednou z lesa vyrazí medvěd, skočí na kozu a začne jí ojíždět.
Koza se otočí a povídá ˝Hm, teda medvěde, ty seš ale ďábel a jak ho máš velkýho a chlupatýho˝.
Medvěd se zarazí, podívá se dolů a zařve ˝Ježiši, já zapomněl na veverku˝

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volají takhle jednomu tátovi ze školky: "pane Nováku, přijeďte si pro syna!"
- "Co zase provedl?"
"Vůbec nic, ale už je skoro půlnoc..."

 

Manželku včera v noci chtěli unést mimozemšťané přímo z naší manželské postele! Dělal jsem, že spím, ale ty zelený svině mě přistihly, jak se chichotám, když tu tlustou mrchu nemohli zvednout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11822439_10153568699513447_2024912958798

 

Zloděj v obchodě byl spatřen na bezpečnostních kamerách, jak si schoval laptop pod bundu. Když ho ochrankář zastavil, srazil ho dolů, vytáhl nůž a rozběhl se ke dveřím.
Venku před obchodem stáli čtyři muži a sbírali hračky pro charitativní program Armáda pro děti. jeden z mužů zastavili zloděje, ale ten ho bodl. Kpt. Phillip Duggan z Marine Corps naštěstí neutrpěl vážná zranění, nicméně poté, co policie a sanitka dorazila na místo, byl pro jistotu převezen na ošetření a pozorování.
"Zloděj byl také převezen do místní nemocnice. Zranění utrpěl, když po bodnutí muže uklouzl a spadl na obrubník. Dvě zlomené ruce, zlomený kotník, zlomená noha, několik chybějících zubů, možná zlomenina žebra, více pohmožděnin, rozmanité tržné rány, zlomený nos a zlomená čelist... ", uvádí policejní zpráva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11822439_10153568699513447_2024912958798

 

Zloděj v obchodě byl spatřen na bezpečnostních kamerách, jak si schoval laptop pod bundu. Když ho ochrankář zastavil, srazil ho dolů, vytáhl nůž a rozběhl se ke dveřím.

Venku před obchodem stáli čtyři muži a sbírali hračky pro charitativní program Armáda pro děti. jeden z mužů zastavili zloděje, ale ten ho bodl. Kpt. Phillip Duggan z Marine Corps naštěstí neutrpěl vážná zranění, nicméně poté, co policie a sanitka dorazila na místo, byl pro jistotu převezen na ošetření a pozorování.

"Zloděj byl také převezen do místní nemocnice. Zranění utrpěl, když po bodnutí muže uklouzl a spadl na obrubník. Dvě zlomené ruce, zlomený kotník, zlomená noha, několik chybějících zubů, možná zlomenina žebra, více pohmožděnin, rozmanité tržné rány, zlomený nos a zlomená čelist... ", uvádí policejní zpráva.

UKLOUZL V KOUPELNE, TO SE PROSTE STAVA :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mladík do lékárny a přeje si: „Dejte mi, prosím jeden prezervativ, jdu dnes na návštěvu ke své dívce ...

... Počkejte, radši mi dejte dva, ona má taky docela pěknou sestru ...

... Anebo ne! Dejte tři! Matka mé dívky také vypadá celkem dobře.”

Tak se také stalo. Mladý muž přišel na návštěvu, pozvali ho k obědu i na kávu, ale on celou dobu jen seděl a červenal se...

Když ho dívka vyprovázela, ptala se: „Co je to dnes s tebou? Nechutnal ti oběd, že jsi takový zasmušilý?

„Ne, oběd byl výborný, ale kdo by si byl pomyslel, že tvůj otec je lékárník....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...