Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Sorry. ale to je nesmysl. Staci si uvedomit jak efektivni by bylo ke kazdemu listu dat alternator. Takovych blbosti se objevuje bohuzel nemalo.

o tom jsem taky nic nepsal, jen že to vypadá vzhledově líp, ale ten mínus ti prominu i když ti to nedošlo

 

Nevypada, stozary jsou upe nadherny  :-)

tyvoel už to nepij :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čerstvá vdova přišla do pohřebního ústavu dojednat podrobnosti pohřbu svého manžela. Měla jedinou podmínku, aby byl její manžel pohřben v tmavě modrém obleku. 

""A nebylo by jednodušší jej pohřbít v tom černém obleku, který má na sobě?"" ptá se zřízenec. 

Ale vdova trvá na svém a přislíbila zaplatit jakoukoliv peněžní částku. 

Když nastal čas obřadu, vdova se dostavila na hřbitov a vidí,že její manžel leží v rakvi v krásném tmavě modrém obleku. Přistoupila tedy ke zřízenci a pochválila ho, že se jí oblek velice líbí a zeptala se na cenu. 

On říká: 

""Víte, vlastně to nestálo ani korunu. Stala se totiž velmi zajímavá věc. Hned, jak jste odešla, přivezli jiného nebožtíka, který čirou náhodou měl na sobě tmavě modrý oblek. Byl asi tak stejně velký, jako váš muž. Tak jsem se zeptal vdovy, jestli by ji vadilo, kdyby byl její manžel pohřben v černém obleku. Řekla, že jí to vůbec nevadí . . . no a tak jsem jen prohodil hlavy..."" 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželský pár sa chce dostať do sekty, ale dostanú podmienku, že musia vydržať mesiac bez sexu.
Po mesiaci sa ich sektári pýtajú, ako im to išlo.
Muž hovorí:
– prvý týždeň to bolo bez problému,
– druhý týždeň to už bolo horšie,
– tretí týždeň to sa mi o sexe aj snívalo a
– štvrtý týždeň….. žene vypadla z rúk konzerva fazule, zohla sa po ňu, a to už som nevydržal a vyprášil som ju tak, ako bola zohnutá na mieste.
Sektári: Tak to už k nám ale nemôžete!
Manžel na to – čo k vám, ale my nemôžeme už ani do Kauflandu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"- Pán doktor, ja mám vtáka - ohniváka.
- No, to je snáď dobre, nie?
- Vy mi nerozumiete. On mi ohníva."

 

*****************************************************

 

"Čo vznikne, keď skrížime blondínu so sibírskym huskym?
Sú dve varianty:
1. blondína odolná extrémne nízkym teplotám
2. najhlúpejší pes záprahu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...