Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

škoda, že to je na druhým konci světa

13 hodin v letadle se dvěma mezipřistáníma... žádná trága... Jen ta cena je trochu vyšší (Ale to je tím, že Columbus je docela zapadákov(jako turistická destinace))... kolem 50k za zpáteční letenku (ale je sezóna, minulý měsíc se dala sehnat i za 28k) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 hodin v letadle se dvěma mezipřistáníma... žádná trága... Jen ta cena je trochu vyšší (Ale to je tím, že Columbus je docela zapadákov(jako turistická destinace))... kolem 50k za zpáteční letenku (ale je sezóna, minulý měsíc se dala sehnat i za 28k) :-)

Můžeš letět do Atlanty, tam si půjčit auto a doject to, to už je kousek. Atlanta je velkej leteckej hub, takže tam by to mělo jít líp než se courat do Columbusu.

 

Letenky tam a zpět na začátek léta do USA s předstihem několika měsíců se dají koupit pod 20k (záleží na datumu letu zpět). Ale pochybuju že by tam někdo letěl jen kvůli tomuhle muzeu, ono je drahý se do USA dostat, pak už je to cestování jednoduchý. Ale díky za tip, vůbec jsem netušil že tohle muzeum existuje, hold asi leží ve stínu toho leteckýho muzea v Ohiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mi přišlel podvodný email z adresy [email protected] s falešným přihlašováním pro internetbanking.... Je to na polské doméně ekobieta.pl... A to u Spořky žádný účet nemám....

 

V_st_i_ek.png

http://ekobieta.pl/cz/business24/ebanking-b24/login.html

 (schválně jsem to dal do "code" aby byl link ihned neklikatelný)

 

Tak bacha :-)

 

PS: A nakonec link na formulář, kde je možné podobnou stránku online nahlásit (dokonce anonymně pokud někdo má tu potřebu) http://aplikace.policie.cz/hotline/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...