Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Mne se to cely nejak nezda, pisou ze to nedela hluk. Co je to za blbost? Minimalne infrahluk to delat musi. Rovnez ty vykony se mi vubec nezdaji. Ale nejvetsi zahada je stejne tak i pro me jak se nf kmitani snadno premeni do rychleho kmitani generatoru. Aby to cely nebyla kachna jako prase.

Tak, tyhle věci mi taky přišly na mysl ale právě proto bych rád viděl, jak je to zpřevodované. Dovedu si představit, že by ta tyč byla na silentbloku aby se mohla volně do všech stran kývat ale co dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, nenašel by někdo nákres principu tohoto zařízení? Asi nevím, jak to správně nazvat protože jsem nic nenašel.

 

Podle mě je to hrozná blbost. Už jen to že to financují na Indiegogo a ne na Kickstarteru dává tušit že se na to Kickstarter podíval a označil to za podvod / něco co nemůže fungovat. Jejich tým je složenej celej z manažerů a PR, ani slovo o nějakym inženýrovi. Jakou účinnost můžou mít ty jejich indukční generátory? Že to vibruje a nevydává zvuk je taky blbost. Prej chtějí postavit 1MW verzi - hahahaha. A už vůbec nevěřím tomu, že to vydrží větší vítr.

Celý to hrozně smrdí a neuvěřím dokud neuvidím nějakou studii založenou na funkčním prototypu. Zatím jsou to jen kecy v kleci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se to cely nejak nezda, pisou ze to nedela hluk. Co je to za blbost? Minimalne infrahluk to delat musi. Rovnez ty vykony se mi vubec nezdaji. Ale nejvetsi zahada je stejne tak i pro me jak se nf kmitani snadno premeni do rychleho kmitani generatoru. Aby to cely nebyla kachna jako prase.

Infrahluk?? Nevím co to přesně je ale tady u nás před pár lety otevřeli bioplynovou elektrárnu ten generátor vrčí nic moc silnýho určitě na dB když by to přijela změřit higiena tak řeknou všechno v pořádku ale když tam žiješ pět let a denodenně 24 hodin ten monotoní zvuk toho agregátu kterej návštěva která k tobě přijede ani nezaregistruje tak to je opravdu ke zblbnutí těžko to někomu popsat musel by jsi ty lidi u toho nechat bydlet taky po dobu těch pěti let je to děs dneska už bych bojoval proti čemukoliv takovýmu co vydává slabej zvuk ale nonstop :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uklízečka jde v podvečer makat do parlamentu. Vejde dovnitř a tam zmatek, chaos, členové parlamentu plus celá vláda poletují, přestavují nábytek,
přeměřují prostory, tahají a přestavují židle, křesla, stoly, pulty... Všichni zpocení...
Uklízečka odchytí Sobotku a ptá se: "Co se to děje, pane předsedo?"
"Víte, v sobotu bude pro nás životně důležité zasedání a protože to tady nefunguje,
popravdě - je tady neskutečný bordel, tak to chceme nějak eliminovat, no, změnit."
Uklízečka se ironicky usměje a praví: "Nepomůže to".
"Proč?" "
Já už jsem v bordelu pracovala.
Tam, když nic nefungovalo, museli vyměnit komplet všechny kurvy, ne postele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se neanglicky mluvícím :-D

 

Video jednoho islámského učence. Dostal otázku, zdali se  země pohybuje, či nikoli. Vysvětluje to (krom obvyklé verbální onanie nad Alláhem a svatými texty) tak, že se Země přece nemůže pohybovat... a ilustruje to na kouzelném případu - kdybychom letěli letadlem z bodu A do bodu B (proti směru otáčení) a letadlo se zastavilo ve vzduchu, tak by přece bod B musel zákonitě "přijet" k letadlu. A naopak, kdybychom letělo z B do A, nikdy bychom tam nemohli doletět, protože bod A by nám pořád "ujížděl". Tak tomu říkám hustopřísnej myslitel! :-D

 

http://www.memri.org/clip/en/0/0/0/0/0/0/4787.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ale hustý je, že pak v závěru řekne, že kdyby se Země otáčela, tak by nemohlo platit to proroctví, že to islámský cosi spadne kamsi, ale padlo by to třeba do moře... Ale nenapadne ho, že to mají blbě v tý jeho knížce pohádek pro hrdlořezy, ale je to důkaz, že země se neotáčí :-D Oni jsou fakt 622 let pozadu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se neanglicky mluvícím :-D

 

Video jednoho islámského učence. Dostal otázku, zdali se  země pohybuje, či nikoli. Vysvětluje to (krom obvyklé verbální onanie nad Alláhem a svatými texty) tak, že se Země přece nemůže pohybovat... a ilustruje to na kouzelném případu - kdybychom letěli letadlem z bodu A do bodu B (proti směru otáčení) a letadlo se zastavilo ve vzduchu, tak by přece bod B musel zákonitě "přijet" k letadlu. A naopak, kdybychom letělo z B do A, nikdy bychom tam nemohli doletět, protože bod A by nám pořád "ujížděl". Tak tomu říkám hustopřísnej myslitel! :-D

 

http://www.memri.org/clip/en/0/0/0/0/0/0/4787.htm

Ty to víš že mele kraviny já to taky vím,Kanár to taky ví,ale přesto je to ten blb v tom videu kdo má na ruce rolexi a ne my čím to proboha je kde děláme chybu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...