Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Proste neni v tom krouzku nic je to jen tak oprenej kruh a v tom to je, kazdej si mysli ze je tam neco zakrouzkovanyho ze tam ma neco bejt ale nic tam neni jen oprenej kruh.

No já myslel že nějaká ženská cvičí každé ráno a večer s obručí kolem pasu a že asi má přes metrák když sedí na té posteli a v tom rohu je ta postel už nějaká prosedlá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam rad cernej humor :DD

 

 

Díky stupidní politice EU to za nějaký čas nebude humor ale tvrdá realita. Evropská veřejnost, zahnaná na pokraj zničení tlupami afrických a arabských opic, se zradikalizuje a v rámci boje o přežití vynese na vrchol nového diktátora. Jen ten pán na obrázku bude někdo jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paní Nováková, víte o tom, že váš muž běhá za mladými holkama?

Jo, a co má být? I náš pes běhá za každým autem, a myslíte, že ho někdo sveze?

 


Syn: "V hospodě jsme se s kamarády namazali. Když jsem přišel domů, lehl jsem si a udělalo se mi děsně špatně. Jentaktak jsem doběhl k záchodu, otevřel jsem dveře, rozsvítil jsem, hodil jsem šavli, zavřel dveře, zhasnul a šel jsem spát."

Otec: "V noci jsem nemohl usnout. Abych neprobudil manželku, šel jsem si číst na záchod. Sedím na míse a čtu si, najednou někdo zhasnul, otevřel dveře, poblil mě, zase dveře zavřel a rozsvítil."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, to je mi jasné ale nevím, jak je to zpřevodované. Sloup se kývá pomalu do všech stran a ten generátor se kmitá rychle nahoru a dolů.

Mne se to cely nejak nezda, pisou ze to nedela hluk. Co je to za blbost? Minimalne infrahluk to delat musi. Rovnez ty vykony se mi vubec nezdaji. Ale nejvetsi zahada je stejne tak i pro me jak se nf kmitani snadno premeni do rychleho kmitani generatoru. Aby to cely nebyla kachna jako prase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...