Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

V diskuzi o Androidu se nekdo ptal, jak preinstalovat ROMku. Tuhle odpoved asi necekal :-D

 

vezmeš Romku, kterou potřebuješ přeinstalovat. Pak vezmeš 2 dráty. 1 jí strčíš do pravé ruky, druhý do levé ruky a povíš jí, že ta kouzelná bílá krabička na zdi (zásuvka) jí učiní krásnější, když do každé díry strčí konec drátu. Ona to provede, pravděpodobně to nepřežije, ale to nevadí. Vyhledáš její matku, pořádně jí vojedeš, a za 9 měsíců se narodí nová, přeinstalovaná Romka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baví se tak zvířátka o tom, jak na ně dolehla ekonomická krize. Všechny se shodly na tom, že pro ně už lidé nenechávají v lese žádné svačiny. Zvířátka došli k závěru, že se nedá nic dělat a budou se muset nechat zaměstnat. A tak se zvířátka rozešli si hledat práci. Po měsíci se zvířátka znovu sešli a vypráví si své zážitky. 
Nejprve vypráví liška: "Já jsem získala práci jako hlídačka drůbeže. Po měsíci majitel spočítal, že mu 10 slepic chybí, a vyhodil mě." 
Potom vypráví vlk: "Já jsem získal práci jako hlídač ovcí. Po měsíci majitel spočítal, že mu 5 ovcí chybí, a vyhodil mě." 
Nakonec říká medvěd: "Já jsem hlídač na stavbě a jsem se svou prácí zcela spokojený."
Zvířátka se ptají jak je to možné.
Medvěd odpovídá: "No tak, cihly nežeru a Ukrajince nikdo nepočítá."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde hladový turista k bačovi Janovi na salaš a prosí: „Bača, dajte mi niečo zajesť.“ 
„Tu máte, dajte si cúvky,“ nabídne mu bača. 
„Čo sú to tie cúvky?“ ptá se turista, hltající nabídnuté jídlo. 
„Nó, nevydarené halušky! Zjedol som ich a oni zo mňa cúvli. Potom ich zjedol Dunčo a cúvli aj z neho. A ako vidím, už cúvajú aj z vás..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

jak to jako funguje ? v žádném prohlížeči se nic neděje...

musíš mít zapnuté repráky, pak to uslyšíš. Když klikneš na odkaz, tak by tě to tam mělo správně hodit, ale funguje to i s www, tak i s tím http. Pokud ovšem nemáš něco zmaštěné v prohlížeči a nebo vypnutý někde zvuk… (a nejede to tabletech pod iOS).

 

 

a ještě přidám aktuální reklamu Hornbachu :-)

11675_10153330930111967_3715395925465023

pozn. pro ty méně chápavé. Tahle reklama dává smysl jen k dnešnímu svátku matek…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...