Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Co dělá feťák na záchodě ? Seká dobrotu... 

 

 

Dotaz: „Koupil jsem si krabičku kondomů, ale v návodu je napsáno: Nasaďte při erekci. Žádná erekce však v krabičce nebyla, co mám dělat?" (D.C., 34 let)
Odpověď redakce: "Napište nám, kde se nacházíte, a vyčkejte, dokud nedorazíme. Takového exota musíme vidět!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-)

 

NAŘÍZENÍ MINISTRA KULTURY ČR

o pravidlech chování manželek a partnerek během MS v ledním hokeji 2015

 

 

§1
V době od začátku do konce MS v hokeji je manžel absolutním vládcem nad TV přijímačem a jeho dálkovým ovladačem.

§2
Manželka se v uvedeném čase mlčky věnuje domácím pracím.

§3
Před každým zápasem je třeba manželovi položit k televiznímu křeslu basu vychlazeného piva, přičemž je kladen důraz na slovo „ vychlazené“

§4
Manželce je přísně zakázáno zdržovat se v televizní místnosti v době zápasu.

§5
Během přestávky má manželka 15 minutové právo vstupu, aby mohla vyprázdnit popelník a nahradit prázdné lahve plnými. Verbální komunikace je zakázaná.

§6
Nejpozději 30 minut před začátkem zápasu je třeba manželovi předložit s láskou připravené teplé jídlo. I v té době musí být „ klapačka“ manželky zavřená, aby manžel nebyl rušený při mentální přípravě na nadcházející zápas.

§7
Během MS je třeba se vyvarovat jakékoli činnosti sloužící k rozmnožování. Ženám je zakázané nosit oblečení, které by mohlo u manžela vyvolat touhu po takovéto činnosti.

§8
V případě, že manžel dovolí ženě zahlédnout na minutku nebo dvě průběh hry, musí se tato zdržet jakýchkoli projevů či otázek, které by prozradily její nedostatečnou úroveň hokejovo-technického intelektu (např. -co je to ofsajd?).
Okamžitým vykázáním z místnosti budou ohodnoceny poznámky typu:
„Ach, ten Jágr dnes vypadá úžasně“

§9
Pokud manželka ani jednou neporuší ustanovení předcházejících odstavců, je manžel povinen odměnit ženu tím, že:
1. nerozlije pivo
2. nezašpiní v okruhu 3 metrů okolo svého trenérského (televizního) křesla
3. při spotřebě pokrmu uvedeného v §6 nebude neustále připomínat kulinářské dovednosti své matky

§10
Nařízení nabývá účinnosti dne vyvěšení a 2 hodiny před začátkem Mistrovství světa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lev si zavolal všechna zvířata a povídá jim: 
„Ten, kdo skočí z támhleté vysoké skály, může ****** moji lvici." 
Všechna zvířátka vylezou na horu, koukají, jaká je to hloubka. Jenom lev zůstal dole a čekal. Dlouho nic a pak letí chlupatá koule, zvětšuje se a medvěd žuchne na zem. Jakmile dopadl, ihned se zvedl a škrábe se zas nahoru na skálu. 
„Kam se ženeš, medvěde? diví se lev. „Vždyť teď můžeš ****** moji lvici!" 
A medvěd odpoví: 
„Ale nejdřív ojebu toho, kdo do mě strčil!"'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lekce angličtiny :

 

Jsem z východu = I´m from exit.

Je mazaná jako liška = She is lubricated like a fox.

Tvé oči září = Your eyes September .

Vrhnul na ní dlouhý pohled = He vomitted a long postcard on her .

Necítím se dnes ve své kůži = I´m not smelling myself in my leather today .

Škoda mluvit = Damage to speak

Nebuď labuť = Don´t wake up a swan .

Odpočívej v pokoji = Relax in the livingroom.

Měla nemístné poznámky = She han no local comments.

Můj drahý příteli = My expensive husband.

Kde se vzala, tu se vzala = Where she married herself, here she married herself .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...