Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

POZOR, SDILET TO NESLO, TAK TO KOPIRUJU
muze se to stat i vam.. tak hned volejte a ja prijedu a pomuzu

cituji

PROSÍM, POMOZTE A SDÍLEJTE!!!
Může se to stát každému z vás!
Včera, 28.4.2015, se mi přihodilo něco strašného a neuvěřitelného. Bohužel, zjistil jsem, že můj případ není jediný. Za posledních několik týdnů se podobných stalo několik, a to na různých místech republiky.
Procházel jsem kolem garáží ve městě Blansko, když tu mi zastoupila cestu zhruba dvacetiletá žena v bikinách.
Naléhavě mě prosila o pomoc a plakala, že se jí někde za garážemi ztratil jelen, jestli bych jí ho šel pomoct najít. Šel jsem tedy s ní a uviděl jsem hned za jednou z garáží vysoká křoviska. Ta dáma mi přísahala, že její jelínek určitě zaběhl tam. Už tehdy jsem znejistěl, ale bylo mi jí líto, tak jsem za pytlík lékorek, které mi za pomoc slíbila, za křoví vešel.
Tam už, k mému údivu, čekalo dalších pět mladých dívek.
Bylo mi jasné, že jsem v pasti, ale nebylo cesty ven. Jedna z nich mi totiž zezadu přiložila k obličeji hadr napuštěný levandulovou aviváží, což mi zcela podlomilo nohy. Potom přišlo to nejhorší. Dívky pristoupily ke mně, jedna po druhé mi ukazovaly rozkrok a já je musel hodnotit na stupnici od jedné do deseti. Když to utrpení skončilo, daly mi do kapsy u mikiny tatranku a malé kuchyňské prkénko na krájení bylinek a nechaly mě tam napospas osudu.
Prosím, abyste tuhle zprávu šířili dál! Podobný případ se totiž stal i v Ostravě, v Brně, nebo i v Kladně. Média o tom mlčí, protože nejsou senzacechtivá a policie tyto případy neeviduje, protože jim vyschly propisky.
Jenom vás poprosím, pokud si budete chtít věrohodnost této zprávy ověřit, nepoužívejte Google. Ten totiž uživatelům pomocí svého vyhledávače dává do hlavy nanoboty.
Děkuji za pomoc a za sdílení!
# nevěřtehoaxům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11141204_806854506062281_396779507037441

Ano bude lépe... se rmoutím, že se našlo tolik imbecilů co volilo tohohle zm*** a potom co padnul i Tomio, tak poprvé nejdu k volbám... ve svých 29 letech jsem poznal, že to nemá cenu, že to nemá smysl a je to jenom šaškárna pro lidi a mafiány... takže beze mě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano bude lépe... se rmoutím, že se našlo tolik imbecilů co volilo tohohle zm*** a potom co padnul i Tomio, tak poprvé nejdu k volbám... ve svých 29 letech jsem poznal, že to nemá cenu, že to nemá smysl a je to jenom šaškárna pro lidi a mafiány... takže beze mě...

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Padnul ten populista,co umí jen kecat ale skutek utek.Nikdy nic nedokázal,jen se do všeho cpal a vše měl potřebu komentovat.A kdo tu práci chce najít,tak ji taky většinou najde,pokud ne,asi má málo snahy nebo je chyba v jeho nedostatečném vzdělání.Sám vidím na okolí,jak hromada lidí šla s úsměvem na zemědělky a spol,že to budou mít lehké a teď dřepí na prácácích max nějaké brigády.Pokud chce být člověk spokojený a všeho dosáhnout,musí pro to něco i udělat,ne jen frflat a ukazovat,jak jsou an mě všichni zlí.Já to už poznal dokonce ve 22,u nás není pravice ani levice,na to se jen hraje,je to jen těžký boj o koryta.Ale ani ty strany za to částečně nemohou,od výmyslu tzv.koalice.Pokud by jedna strana drtivě vyhrála volby,mohla by si prosadit své zájmy,ted je to vše jen o kompromisech a splácaninách.Navíc můžete jít do politiky se sebečistšími úmysly,ale stejně vás to semele.Poslední věc,nevím proč se stále ukazuje na ANO.Pokud vím,volby vyhrála ČSSD,ANO s ní šlo do koalice ale už na počátku bylo řečeno,že rozhazovačská politika ČSSD vhodná pro nemakčenka a sociální případy budu v rozporu s programem ANO.A jak se ukazuje,mají co dělat aby to mezi nimi fungovalo,když ano chce škrtat co se dá a zbytek koalice se tomu brání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čssd už snad nikdo neřeší... snad jen lidi co potřebujou podporu... Sobotka není premiér, takřka ho ani nevnímám... práci najdeš ano za 200 hodin krumpáč a jestli dostaneš desítku?... ne to nikdo nechce... navíc podpora je lepší jak nějaké práce... Tomio do toho šel a byl zlikvidován, chtěl něco dělat pro lidi a ve sněmovně ty návrhy i dával a dával je pravidelně a podle programu... ale všichni se mu smáli, nejen ve sněmovně... není problém že je Japonec... problém je v lidech... tisíce zmr** uslyší na Putina, Stalina a Obamu, kteří vás chtějí jen ovládat, ale když to je Tomio, který chce dělat pro lidi tak je to populista ptž se chce starat a řešit nynější problémy... abys nebyl populista, to bys nesměl dělat nic, nic říkat a nikam se neangažovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý systém je naprosto nefunkční, takže je naprosto šumák, kdo vyhraje volby protože je nikdo nevyhraje na 70%. Mělo by to být tak, že kdo vyhraje volby, byť jen o 1%, tak by musel sestavit vládu a vládnout třeba 3 roky. Pak by bylo i tomu nejblbějšímu blbovi v téhle zemi jasné, zda tuhle stranu volit znovu a nebo ne. Tenhle guláš, který tady máme je tak nepřehledný, že ti trulínové v hospodách nemají šanci nic poznat. Vždyť se neustále najdou lidé, kteří věří tomu, že náš stát rozkradly a dovedly do tohoto stavu pravicové vlády. Je to až děsivé, jak na to někdo přišel, a že tomu blbouni věří když tu nikdy žádná pravice ani nebyla a navíc tu vždy vládla koalice. Navíc se na tom nesmyslu přiživuje i taková kapacita, jako je ministr školství, jak jsem před chvilkou viděl v TV. Každou chvilku si neodpustil pitomé poznámky o tom, jak to tu pravice zdevastovala. No, a ta rudá telata, která věří, že komunisté nekradou a proto je volí, tak to už ani nemá cenu komentovat. Když pytlák není v lese, tak také nepytlačí, že? :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čssd už snad nikdo neřeší... snad jen lidi co potřebujou podporu... Sobotka není premiér, takřka ho ani nevnímám... práci najdeš ano za 200 hodin krumpáč a jestli dostaneš desítku?... ne to nikdo nechce... navíc podpora je lepší jak nějaké práce... Tomio do toho šel a byl zlikvidován, chtěl něco dělat pro lidi a ve sněmovně ty návrhy i dával a dával je pravidelně a podle programu... ale všichni se mu smáli, nejen ve sněmovně... není problém že je Japonec... problém je v lidech... tisíce zmr** uslyší na Putina, Stalina a Obamu, kteří vás chtějí jen ovládat, ale když to je Tomio, který chce dělat pro lidi tak je to populista ptž se chce starat a řešit nynější problémy... abys nebyl populista, to bys nesměl dělat nic, nic říkat a nikam se neangažovat....

já ho nemám rád,protože https://www.facebook.com/zlodejslepic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čssd už snad nikdo neřeší... snad jen lidi co potřebujou podporu... Sobotka není premiér, takřka ho ani nevnímám... práci najdeš ano za 200 hodin krumpáč a jestli dostaneš desítku?... ne to nikdo nechce... navíc podpora je lepší jak nějaké práce... Tomio do toho šel a byl zlikvidován, chtěl něco dělat pro lidi a ve sněmovně ty návrhy i dával a dával je pravidelně a podle programu... ale všichni se mu smáli, nejen ve sněmovně... není problém že je Japonec... problém je v lidech... tisíce zmr** uslyší na Putina, Stalina a Obamu, kteří vás chtějí jen ovládat, ale když to je Tomio, který chce dělat pro lidi tak je to populista ptž se chce starat a řešit nynější problémy... abys nebyl populista, to bys nesměl dělat nic, nic říkat a nikam se neangažovat....

Kde beres tu jistotu ze Tomio chce "delat neco pro lidi"? To bys zrovna tak mohl rict ze Hitler chtel delat neco pro lidi. Uplne stejne tvrzeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK...    ja nechcem nič robiť pre ľudí...   som chamtoš a ja len sám sebe a mne....  :-P

 

Už s tým prestante a dajte radšej poriadny vtip....    Dík....  ;-)

 

***********************************************************************************

 

 

"Riaditeľ sa pýta svojho nového vodiča:
- Vaše meno?
- Milan, pán riaditeľ.
- Zamestnancov nevolám krstným menom. Priezvisko?
- Zlatko.
- Tak môžeme vyraziť, Milan!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jedné firmě zaměstnali 5 kanibalů jako referenty. Při oficiálním přivítání jim šéf povídá:
'Můžete tu pracovat, vydělat si pěkné peníze a můžete se stravovat v naší kantýně, ale naše zaměstnance necháte na pokoji!"
Kanibalové souhlasili a slíbili, že nebudou nikoho obtěžovat.
Po čtyřech týdnech přišel za nimi šéf a povídá:
"Pracujete velmi dobře, ale chybí nám jedna uklízečka, nevíte co s ní je?"
Všichni kanibalové odpověděli shodně NE a přísahali, že s tou věcí nemají nic společného.
Když šéf odejde, zeptal se vrchní kanibal:
"Kdo z vás sežral tu uklízečku?"
Ze zadu se nesměle ozve: "Já jsem to byl."
Vrchní kanibal na nej začne křičet: "Ty idiote, my se už čtyři týdny živíme vedoucím oddělení, oblastním vedoucím, hlavním manažerem pro kontroling, aby nikdo nic nezpozoroval a ty debile sežereš právě uklízečku."

 

 

Na Sicílii se pořádá sraz těch "největších" mafiánů A Italové zjišťují, jestli jsou Rusové pořádní mafiáni.
Italové:"Zlatý řetízky máte?"
Rusové: "Nemáme"
Italové:"A dvouposchoďový vily máte?"
Rusové: "Nemáme"
Italové:"A Meďoury máte?"
Rusové: "Nemáme"
Italové se jim cely sněm šíleně chechtají a Rusové jedou domů jako spráskaní psi.

Když se vrátí domů, tak Boss ruské mafie si svolá všechny podšéfy a začne vydávat rozkazy:
"Tak za prvé: Všechny třetí a čtvrtý patra u svých vil zbouráte!
Za druhé: Prodáte vrtulníky a tryskáče a nakoupíte Mercedesy
No a za třetí," povídá posmutněle, "zlaté řetízky sundejte čoklům z krku, budeme je nosit my!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

„Velmi temná druhá strana je.“
„Nech těch výmluv, Yodo, a sněz ten řízek jako všichni ostatní.“

 

 

„Česká pošta, dobrý den.“
„Dobrý den, já to nedostala!“
„No počkejte, jde o balík, o dopis?“
„Jde o vašeho pošťáka.“
(via @VonWrath )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...