Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Pápež zomrie a príde do neba. Zabúcha na vráta a vtom mu otvorí akýsi hipisák v rúchu, sandáloch, kučeravé dlhé vlasy, náušnička v uchu a pýta sa čo chce.
Pápež vraví:
- Chcem do neba, umrel som a tak som tu!
Sv. Peter:
- A kto si?
- Ja som pápež.
Sv. Peter zapne počítač, naťuká PÁPEŽ pozerá a vraví:
- Nemáme tu nijakého pápeža, choď preč.
Pápež na to:
- Ale to nie je možné. Ja som hlava katolíckej cirkvi, som zástupca Boha na zemi, som pápež Ján Pavol Druhý. Celý život som služil Bohu, zomrel som a teraz som tu. Chcem hovoriť so Svätým Petrom.
- Ja som Svätý Peter. Vydrž chvíľu hneď sa na to pozrieme.
Naťuká JÁN, nič, naťuká PAVOL, nič, naťuká DRUHÝ nič. Vraví:
- Počúvaj sem, vravím ti, že ťa tu nečakáme, tak odpáľ, lebo bude zle!
Pápež zhrozený začne prosíkať:
- Prosím vás, to nie je možné, musím tam niekde byť, určite má máte pod občianskym menom Karol Wojtila, pozrite sa na to.
Sv. Peter už stráca trpezlivosť, ale naťuká KAROL, nič, WOJTILA, nič. Evidentne nasratý ziape na pápeža:
- Počúvaj, vravím ti, že ťa tu nečakáme, tak vypadni, lebo zavolám anjela s ohnivým mečom a ten ti rozpára zadok!
Pápež celý zronený odchádza preč. Celá jeho viera je zrútená. V tom pribehne Sv. Peter a vraví:
- Neblbni, poď, to je skrytá kamera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdou policajti kolem statku a tam vidí, jak sedlák dojí krávu a ona u toho pije vodu... Tak jeden policajt povídá druhýmu "tyyvoleee, Franto, to je dobrý!! tohle zvíře mění vodu na mlíko!". Tak si policajti koupí krávu, jdou s ní k rybníku, jeden si k ní sedne zezadu, že ji bude dojit a druhý jí narve hlavu pod vodu... Kráva se začne topit a tak se z toho pos***... Policajt co sedí u vemene houkne na toho druhýho: "Jardo, ne tak hluboko, nasává bahno!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starší dáma zemřela , šla do nebe a u nebeské brány si povída se satým Petrem .

Najednou slyší strašidelné výkřiky , při kterých tuhne krev v žilách .

"To nic" říká svatý Petr, "To jenom někomu vrtají na lopatkách díry pro křídla".

Starší dáma se zatvářila poněkud divně, když ji svatý Petr vysvětloval, jak to v nebi chodí .

Za chvíli slyší další nervy drásající křik .

"Ó bože, co je zase tohle ?!"

"Klid" uklidňuje ji svatý Petr, "To jenom někomu vrtají hlavu kvůli svatozáři".

"Tohle je na mě moc" říká starší dáma, "Jdu radši do pekla".

"To nemůžete" pokouší se ji zastavit svatý Petr, "Tam vás znásilní zepředu i zezadu !".

"Jo to je možné, ale tam už díry mám " :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Ad aprílové počasí — není nad to, když takový apríl vyvede hezky pěkně naše zákonodárce. Bohužel ale oni to stejně nepochopí, že zimní pneumatiky nejsou o zákonem daném datumu v kalendáři, ale především o zdravém rozumu a úvaze (na základě aktuálního počasí)…

 

Danny1691: no, kdyby sis kliknul na ten můj obrázek z Lidlu, tak tě to hodí linkem přímo na ten původní novinový článek. Já to totiž prolinkoval… :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad aprílové počasí — není nad to, když takový apríl vyvede hezky pěkně naše zákonodárce. Bohužel ale oni to stejně nepochopí, že zimní pneumatiky nejsou o zákonem daném datumu v kalendáři, ale především o zdravém rozumu a úvaze (na základě aktuálního počasí)…

 

Danny1691: no, kdyby sis kliknul na ten můj obrázek z Lidlu, tak tě to hodí linkem přímo na ten původní novinový článek. Já to totiž prolinkoval… :-)

sakra byl jsi o pár sekund rychlejší :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde blondýnka do obchodu "Ovoce-Zelenina". Prohlíží si regály a pak se zeptá: Co je tohle? Jablka, prosím. Tak mi dejte kilo.S radostí. Blondýnka se usměje a požádá: A zabalte mi je zvlášť, prosím. Prodavač - pro Vás všechno, madam.Po chvilce se blondýnka ozve: A co je toto? Banány, prosím.Hmm. Tak mi jich dejte taky kilo. A rovněž zabalte zvlášť. Prodavač lehce znervózni přitaká a balí jak divej. Po očku pozoruje blondýnku, která kouká po regálech. Najednou vyletí: Tak na to se vyser holčičko to je mák :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco se děje! Dnes ráno jsem si neřekl "paráda víkend s trojnásobky", ale podíval jsem se ven zaradoval se, že sluníčko svítí zjistil, že tráva by si zasloužila svůj první letošní sestřih a hned jsem to taky provedl. A světe div se, já z toho měl radost. Mám pocit, že stárnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...