Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Něco pro chytré hlavičky. Na kresbě v odkaze je skryto 64 knih světových i domácích autorů (včetně slovenských). Kdo je najde všechny, je fakt dobrej. Po najetí myší se vytvoří lupa se záměrným křížem. Po kliknutí na kresbu je možno případně posílat tipy a soutěžit o 128 knih. Já jich našel asi 40. Ale nic jsem neposílal. Asi by to člověk dal, pokud by se fakt snažil.

 

http://www.martinus.sk/kniznasifra/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taková zajmavůstka, nedávno sem slyšel výbornej vtip: WG nikdy nevybalancuje teamy podle hráčů, ale MM funguje na tom principu, že rozděluje teamy podle vah tanků, no, očividně ani to mu moc nejde. Tak mě tak napadá jak ten MM vlastně (ne)funguje ... asi na něj taky působí RNG

 

Tým medek vs tým heavyn - vyvážené, ja ja

shot_016.jpg?ver=0

 

 

a tady máme ty VIII asi za odměnu :-)

shot_007_1.jpg?ver=0

 

nevím, mně na tom nepřijde nic divného, když se podívám, jak jsou poskládány jednotlivé čety.

nemyslím, že by bylo moudré aby četa heavyn čekala na hru, kde bude další četa heavyn, medka proti medkám...

zřejmě ty 2 polský BC nehráli zrovna super

 

a v druhém případě je 2x nízký tier "zatažen" mezi vyšší battletier

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lP2OESD.gif

:-D

 

Ta dalnica mi neprijde jako uplne prakticka vec. To uz by bylo na te trase lepsi postavit rychlostni zeleznicu. Vzhledem k pocasi na vetsine trasy ,by bylo potreba pro dalnici obrovske zabezpeceni pro udrzeni sjizdnosti, vyprostovani vozidel a zachranne slozky celkove. Stejne tak spousta cerpacek, obcerstveni, parkovist a hotelu. O zajisteni bezpecnosti nemluve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak poznáte, že jste v Brně?

Brno se od Prahy pozná jednoduše, vše v Brně funguje pětkrát pomaleji než v Praze. Brno je prostě ospalé a unavené. Chcete příklad z dopravní situace?

 

 

Praha, rušná Legerova ulice:

  • na semaforu naskajuje (po dlouho svítící červené) žlutá,
  • jakmile blikne zelená, celá kolona 100 aut se dává do pohybu, všichni sledují semafory, a umí řadit a rozjíždět se,
  • než blikne zase červená, křižovatkou stihne projet zhruba 50 aut, které nijak neporušují dopravní předpisy (pokud tedy v té koloně nestojí Brňák, značka "B", či majitel auta se značkou "S", pak kolona na 10 sekund vytuhne, a neprojede nikdo, kromě Brňáka na červenou).

Brno, libovolná křižovatka:

  • na semaforu naskajuje (po dlouho svítící červené) žlutá,
  • nic se neděje,
  • po 5 sekundách začne člověk v autě, co je první na řadě, hledat "šaltrpáku",
  • po 10 sekundách, co již svítí zelená, se první auto rozjíždí,
  • druhé auto pochopí, že už má jet (nepoznává to podle semaforů, ale podle toho, že auto před ním již dávno odjelo), začne tudíž hledat "šaltrpáku" a pomalu projede křižovatkou,
  • třetí a čtvrté auto jsou Pražáci, co, naštvaní, nadávajíce na pomalé Brňáky, na poslední chvíli proletí křižovatkou na žlutou,
  • páté auto již neprojede, svítí opět červená, tedy pokud se jedná o Pražáka. Pokud je to Brňák, jede klidně dál, počítá samozřejmě s tím, že prvních 10 sekund se stejně nikdo jiný z boční ulice (kromě "splašených Pražáků", kteří v Brně stejně nejsou vítání) není schopen rozjet.

Disclaimer: uvedená situace je výsledkem zprůměrování mého patnáctiletého pozorování silnic a dopravní situace v Praze a v Brně. Pokud tento článek čte Brňák, ubezpečuji jej, že právě on je rozhodně skvělý řidič, a na něj se článek nevztahuje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zas sa tu riešia pindíky.....    radšej daj dáky vtip....   

 

PS: nie je jediný čo má taký obrázok v podpise....  

hele já tohle nikdy moc neřešil, každej občas lamí (míň nebo víc), ale trochu mi uniká smysl dávat si do podpisu tohle. jako "hele lidi čumte jak mi to nejde"? protože nic jinýho z toho nevyčteš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte, jaký je rozdíl mezi ženou starou 8, 18, 28, 38 a 48 let?
8letou - nejdříve položíte do postele a pak jí povídáte pohádku.
18tileté - nejdříve povídáte pohádku a pak ji položíte do postele.
28tiletá - no, to je pohádka sama.
38-tiletá prohlásí: "Nevyprávěj mi žádný pohádky a pojď do postele."
48tiletá - to už jsou staré pověsti české.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádioaktívny mrak z Chernobilu.... 

 

Kde jste byli v době od 26 dubna do 9.května 1986?
Zde se můžete podívat, jaké  množství v jaké  úrovni  tehdy spadlo
nejen na naše území, uvidíte evoluci tohoto mraku ze dne na den.

http://www.irsn.fr/FR/popup/Pages/tchernobyl_animation_nuage2.aspx

Klikni vlevo dole  na černé obrazovce  na šipku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...