Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Tak to je krásný fórek! Cyklisté, to je diagnoza asi jako psíčkaři. Prý jsou to jediní lidé, kteří jsou ochotní zaplatit nemalé peníze za to, že mohou na svém oblečení nosit reklamy. :laugh:

/plný souhlas. Sám jezdím na kole a nakoupil jsem si oblečení bez reklam za pár korun. Mám známého co má hadry úplně zadarmo, protože má kamaráda, který je obchoďákem pro Meridu. A slova obchoďáka jsou takové: Na kolech toho zase tak moc nevyděláme, ale na hadrech a vybavení je toho největší objem. A proto vozí hromadu oblečení pro cyklisty v autě, a tam kde může, tak to dává zadarmo, protože ví, že když někomu dá dres, tak si ten dotyčný bude muset koupit kalhoty, aby nevypadal jak z cirkusu. Hrozně se tomu směju a je mi líto těch namachrovaných borců, kteří sice vypadají super módně a trendy a mají kola za 30k+ a já na kole starém 7 let a v obyčejném oblečení jim ujedu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je krásný fórek! Cyklisté, to je diagnoza asi jako psíčkaři. Prý jsou to jediní lidé, kteří jsou ochotní zaplatit nemalé peníze za to, že mohou na svém oblečení nosit reklamy. :laugh:

 

Kravina, tohle se dá říct o jakýchkoliv sportpozérech. Neomezuje se to jen na cyklisty. Stačí se podívat do parku - najdeš tam běžce, co vyrazí v "noname" trenýrkách a triku a běží líp než borec, co je ověšenej vším možným za x tisíc a sotva leze... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kravina, tohle se dá říct o jakýchkoliv sportpozérech. Neomezuje se to jen na cyklisty. Stačí se podívat do parku - najdeš tam běžce, co vyrazí v "noname" trenýrkách a triku a běží líp než borec, co je ověšenej vším možným za x tisíc a sotva leze... 

Ale to jo, o tom žádná. Jenže u těch cyklistů je to asi záležitost víc častá, než u jiných aktivit. A nejde o to, že je někdo vybavený za tisíce a sotva leze, to jsem jen tomu dal takovou třešničku na dortík. Tam jde o to, že kdo není vybavený, tak jakoby nebyl. Prostě blbá móda. Před pár lety nikoho ani nenapadlo jezdit v plném provozu na kole a hltat ty smrady z aut a vystavovat se nebezepčí, které cyklista mezi auty je. Dnes si za kolo ještě připnou vozík s dítětem, které je tam v létě jako v peci a krom smradu z aut ještě hltá prach ze silnic. Dá se dělat kdejaký sport ale jak je z toho blbá móda, tak je to většinou poznat na první pohled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kravina, tohle se dá říct o jakýchkoliv sportpozérech. Neomezuje se to jen na cyklisty. Stačí se podívat do parku - najdeš tam běžce, co vyrazí v "noname" trenýrkách a triku a běží líp než borec, co je ověšenej vším možným za x tisíc a sotva leze... 

navážu... já na kole docela jezdím a jdu zásadně proti elastický módě. Protože twe!  není větší peklo než jet celej den za chlapíkem navlečeným do elasťáků ....to bych fakt blil. Jako sry, ale mě to opravdu dokáže pokazit hezkou vyjížďku. Ať si je klidně vemou, ale proč si přes to nevemou aspoň volný kraťasy !!!!! uááá šílená móda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navážu... já na kole docela jezdím a jdu zásadně proti elastický módě. Protože twe!  není větší peklo než jet celej den za chlapíkem navlečeným do elasťáků ....to bych fakt blil. Jako sry, ale mě to opravdu dokáže pokazit hezkou vyjížďku. Ať si je klidně vemou, ale proč si přes to nevemou aspoň volný kraťasy !!!!! uááá šílená móda

Móda ála Harapes? :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navážu... já na kole docela jezdím a jdu zásadně proti elastický módě. Protože twe!  není větší peklo než jet celej den za chlapíkem navlečeným do elasťáků ....to bych fakt blil. Jako sry, ale mě to opravdu dokáže pokazit hezkou vyjížďku. Ať si je klidně vemou, ale proč si přes to nevemou aspoň volný kraťasy !!!!! uááá šílená móda

no ale když před tebou jede taková šikovná soudružka v elestácích to se hned lepší jede :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kravina, tohle se dá říct o jakýchkoliv sportpozérech. Neomezuje se to jen na cyklisty. Stačí se podívat do parku - najdeš tam běžce, co vyrazí v "noname" trenýrkách a triku a běží líp než borec, co je ověšenej vším možným za x tisíc a sotva leze... 

podle mě to je rozdíl když budu běhat a bud mít všechno od Nike a jezdit na kole a mít oblečení posetý plný reklam na výrobce věcí na kola apod.

Je to jako kdybych si koupil škodovku a nosil k tomu hadry od škody - mikinu, bundu, kšiltovku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...