Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

No tady si asi taky nebudeme rozumět. Zatímco pro mě je plácalem Babica. Hrušku mám celkem rád. Už jen ten nápad dát dohromady kuchařku "obyčejných" lidí je dost dobrej a zřejmě těžce výdělečnej. Oceňuju lidi kteří tohle umí. A jestli se to nedá žrát? No tak to nežerte :Smile_blinky: (nabízí se tady těžká analogie s WoT a remcaly), Na "píp" hra, "píp" wargaming. Ale hrají to miliony lidí a někteří už mají druhý účet kvůli statům :Smile_trollface-3:

 

No nevím no, ale tohle by snad na štědrovečerní stůl nedal ani Babica

 

http://hruskovyrecepty.cz/stedroveceni-menu-kureci-jatyrka-ve-slaninove-kosilce-2112/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem k Hruškovi celkem shovívavý - navíc jsem s ním četl docela obsáhlý rozhovor a on se za nějakého "televizního kuchaře" moc nepovažuje, prý ty jeho hruškoviny začaly zezačátku víceméně z recese... nemusí se mi všechny jeho recepty líbit, jeho myšlenkový pochody stylem "cestou z práce jsem si chtěl dát vanilkového šneka, ale dvacka mi přišla moc, tak jsem radši vyrazil na nákup a strávil hodinu u trouby, abych si ho upekl za osm kaček na kus" mi občas můžou přijít trochu prazvláštní... Ale faktem je, že ten chlap má úspěch. A zatímco remcalově remcají dál a přemýšlí, jestli tenhle měsíc bude na složenky, Láďa je v pohodě a hřeje ho pár mega za kuchařku ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

No nevím no, ale tohle by snad na štědrovečerní stůl nedal ani Babica

 

http://hruskovyrecepty.cz/stedroveceni-menu-kureci-jatyrka-ve-slaninove-kosilce-2112/

Samozřejmě, ten by tam dal k tomu rajče a když není rajče, tak kečup a když není kečup, tak hořčici a když není hořčice, tak máslo a když není máslo, … :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co ušetříš na jídle pak dáš za léky a za doktory :-D a to se vyplatí ne? :teehee:

 

Já tedy nevím, kdo z místních hruškohaterů tu kuchařku reálně držel v ruce, leč ségra ji z recese koupila tátovi k Vánocům a kromě vyloženejch čuňačinek typu nadívaných kuřecích kůžiček tam má kolikrát i celkem normálně vypadající a zřejmě i chutnající recepty.... Neříkám, že je to můj kuchařský idol, ale řekl bych, že v leckterých restauracích nižší úrovně stojí v kuchyni horší kuchtiprase, než je Hruška :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy nevím, kdo z místních hruškohaterů tu kuchařku reálně držel v ruce, leč ségra ji z recese koupila tátovi k Vánocům a kromě vyloženejch čuňačinek typu nadívaných kuřecích kůžiček tam má kolikrát i celkem normálně vypadající a zřejmě i chutnající recepty.... Neříkám, že je to můj kuchařský idol, ale řekl bych, že v leckterých restauracích nižší úrovně stojí v kuchyni horší kuchtiprase, než je Hruška :-D

Já myslím že nemíří na určitou skupinu lidí ale na mentalitu. Pro čehůny je i zadarmo drahé... cíl je naplnit si žaludek za co nejnižší cenu. Žádného kuchaře nesleduji a je mi to jedno. Jenom vím, že tenhle dělá z co nejlevnějších surovin a to dost na hraně, žaludek sice zaplácáš, ale výživově je to chudé. Kdyby se měl někdo rok stravovat podle tohohle "patlala" tak si něco stopro uženeš. A to vím i z vlastní zkušenosti. (nebyli peníze ani na jídlo, tak člověk žral ty nejlevnější sračky) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřevorubec kácel stromy u řeky. Najednou mu sekera spadla do řeky.
Začal naříkat a v tom se zjevil Bůh.
"Proč tak naříkáš?" ptal se ho.
"Ach, Pane, spadla mi do řeky sekera. Bez ní se nemohu živit."
Bůh sáhl do vody a vytáhl zlatou sekeru.
"Je to tvá sekera?" zeptal se.
"Ne, není", odpověděl muž.
Bůh z řeky vytáhl stříbrnou sekeru:
"Je to ona?"
"Ne", zněla dřevorubcova odpověď.
Potřetí sáhl Bůh do vody a tentokrát muži nabídnul železnou sekeru.
"Ano, to je má sekera," zaradoval se dřevorubec. Boha potěšilo, že je tak čestný a poctivý, proto mu daroval všechny tři sekery.
Po čase se muž procházel se svou ženou na stejném místě. Náhoda tomu chtěla, že jeho žena uklouzla, spadla do vody a utopila se.
Dřevorubec začal plakat.
"Proč pláčeš?", zjevil se před ním Bůh.
"Ó, Pane, má žena spadla do řeky a utopila se."
Bůh vešel do vody a když se vrátil, vedle něj stála Jennifer Lopez.
"Je to tvá žena?", zeptal se Bůh.
"Ano, to je ona", odpověděl muž.
"Lžeš", rozhněval se Bůh, "to není ona!"
Dřevorubec padl na kolena a řekl:
"Odpusť, Pane, ale musel jsem. Kdybych ti řekl NE, nabídl bys mi Catherine Zeta-Jones. Kdybych odmítl i tu, vrátil by ses s mojí ženou. Já bych pak řekl ANO a ty bys mi dal všechny tři. Jsem chudý muž. Nedokázal bych se postarat o tři ženy najednou."
Z toho plyne ponaučení: Pokud muž lže, má pro to dobrý a čestný důvod a dělá to pro blaho druhých

 

 

 

normal_10420164_1056393744374536_7274646

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...