Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

http://www.novinky.cz/diskuse?id=390508&articleId=/krimi/359432-mel-jsem-ji-zabit-reagoval-na-patnactilety-trest-obzalovany-z-pokusu-o-vrazdu.html&sectionId=3&page=1&r=1421857266013#c12222322

 

To mi připomíná ten slavný výrok z knihy Slovácko sa súdí.

 

"Pane súdcí, tož to bych si lištíl eště jednú"

 

:laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urazit Láďu Hrušku je nemožné, protože to je fakt plácal. Zlatej Babica. Jestli je schopnej dělat játrové knedlíčky z játrové paštiky aby ušetřil, pak má v hlavě opravdu nasráno. Půl kila jater 32 korun. Kolik stojí jedna paštika? A to se nebavím o tom, jestli jsou v nich opravdu játra.

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/290885/na-hrusku-opet-utoci-pohlreich-vanocni-menu-s-knedlicky-z-pastiky.html

 

Z těch jahodových knedlíků jde strach :sick:

Ta jeho kuchařka by se měla jmenovat "Smrt na jazyku" a vidím v tom i řešení sporu o eutanázii. Pokud vydá příručku pro důchodce, patrně klesnou výdaje na soc. sféru.

Prosím adminy o vymazání fotky "jahodových knedlíků"! Mohly by se toho chytnout nemocnice v rámci dalších úspor. Pak to dopadne tak, že než se člověk s defektem zad někam doplíží, tak je vymalováno :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou sledi kteří se dávají do konzerv s menším množstvím soli než je obvyklé. A proto ty ryby v tom ošizeném láku pomalu hnijí. Všimni si, jak je ta konzerva nafouklá. Doporučují ji otvírat v nádobě s vodou, protože co tím poleješ můžeš vyhodit.  Strašlivě to smrdí, ale to je dost dobře poznat :woot: . U nás to neseženeš, stejně by to na dračku nešlo))) Ale švagrův bratr se přiženil do Finska, takže sehnat by se to dalo. Nicméně neznám nikoho, kdo by to se mnou skusil sežrat, páč samotnému se mi do toho nechce. Prostě nechci blít sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou sledi kteří se dávají do konzerv s menším množstvím soli než je obvyklé. A proto ty ryby v tom ošizeném láku pomalu hnijí. Všimni si, jak je ta konzerva nafouklá. Doporučují ji otvírat v nádobě s vodou, protože co tím poleješ můžeš vyhodit.  Strašlivě to smrdí, ale to je dost dobře poznat :woot: . U nás to neseženeš, stejně by to na dračku nešlo))) Ale švagrův bratr se přiženil do Finska, takže sehnat by se to dalo. Nicméně neznám nikoho, kdo by to se mnou skusil sežrat, páč samotnému se mi do toho nechce. Prostě nechci blít sám.

 

... našel sem pár videí a reakce vesměs všude stejná,, asi nemám zájem, nemusím mít všechno  :laugh:  :sick:

 

.. mi přišla ta konzerva nějaká bytelná, už vim proč .. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sehnat se do dá. Dík aarone. Teď už jenom sehnat stejně praštěné jako já. A odvahu samozřejmě.

 

Ten popis z toho obchodu je taky super. Hlavně ten konec. Připomíná mi to nějakou dětskou reklamu. Jestli to chápu správně, pak v tom kšeftě je pro ně blití zábava??

 

 

 

Tento fermentovaný sleď je ve Švédsku hlavně na severu velmi oblíben. Je připravován speciální metodou kvašení, která dodá fermentovaným rybám velmi silnou a unikátní chuť včetně silného aroma.

Konzumuje se většinou s bramborem a cibulí, popřípadě s měkkými chlebovými plackami a zakysanou smetanou.

 

Zákazníky, kteří tuto fermentovanou rybu neznají a dosud neokusili, musíme důrazně upozornit na skutečně překvapivě silný "zápach"! smiley-surprised.gif

 

Zboží skladem! Více Surströmmingu - více zábavy!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem sehnal jednoho spolublíče. Synovec je stejně potrhlej jako já. Ještě tak tři čtyři blázny a jdeme do toho.

 

 

Jak dlouho ty konzervy lze skladovat? Nerad bych, aby mi pak nějaká zásoba doma ve špajzu vybuchla laugh.gif . To bych už ten barák asi ani neprodal a být to na sídlišti, tak celý blok nemine demolice laugh.gif

 

Pokud je dostatečně zatížíš, nebo je dáš do chladu, pak by měli vydržet dlouho. :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...