Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Když se vám politický humr nelíbí tak ho přeskakujte :D Budeme všechno cenzurovat protože se to někomu nelíbí :D No hej!

 

Ahoj já jsem blondýnka a nelíbí se mi ten vtip o mě na strane 652, prosím smažte ho a pak insultujte v komentářích všechny komu se to líbí a samože autora... 

 

Sakra Humr by neměl mít cenzuru ani pravidla, proto je to humr, proto je to český humr. Jediný co by se mělo mazat jsou tady ty bezpředmětný hádky v topicu, který pro to neslouží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak není humor jako humor.

 

Když ti sem někdo dá video s Putinem atd. tak se tu hned nahromadí několik postů s politickým podtextem, to se na mě nezlob to se editovat a hlavně promazávat bude!

Třeba i obrázek prosím ať tu je ale kouknu oboduji dle názoru a nebudu se tu rozepisovat o politice!

 

Už se to tu několikrát řešilo, prostě politika sem nepatří a řešte si jí v HP!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajíček si vesele poskakuje po lese a prozpěvuje si:" Oš**al jsem lvici... Oš**kal jsem lvici..." Potká ho liška a povídá: "Hele zajíci, nevymýšlej si... a navíc jestli tě uslyší lev, tak ho naštveš"... Zajíc jenom mávne packou a poskakuje a prozpěvuje si dál... Potká ho medvěd... "Zajíci přestaň si vymýšlet! A dej si bacha, aby to neslyšel lev a nenaštval se..." Zajíc zase mávne packou a poskakuje si a prozpěvuje si dál... Najednou se objeví lev... Uslyší zajíce a začne ho honit... Zajím běží, kličkuje, ale lev pořád za ním... Nakonec zajíc vběhne do dutého stromu a na druhé straně vyběhne zase ven... Lev narazí do dutého stromu a zaklíní se mu v něm hlava... Lev nemůže tam ani zpátky... Zajíc ho pomalu zezadu obchází, rozepíná si poklopec a brumlá si:"Ale tohle mi fakt už nikdo věřit nebude... "

 


 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vás prostě nechápu. Musíte tu politiku tahat i sem? To vám nestačí vlákno v HP, kde řešíte vše možné a nemožné?

Pokud se někomu vtip nelíbí, tak stejně za každou cenu musí ten někdo reagovat, aby vyvolal další debatu. Dle mě trolling jako blázen.

Každý má jiný smysl pro humor, tak se nesnažte někomu něco vnucovat za každou cenu.

 

Pokud s tím nepřestanete a bude zde další nahlášení, tak se začnou udělovat rovnou body za trolling a pak i bany. Už toho tady opravdu stačilo.  :wink: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...