Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Na vojně při cvičných střelbách se velitel zeptá jednoho vojína: 
"Vojíne, čím se živíte v civilu?" 
"Proč se ptáte, pane kapitáne?" 
"Jen, že Vás celou dobu pozoruju, a Vy po každém výstřelu vytáhnete kapesník a pokoušíte se ze zbraně odstranit všechny otisky prstů!" 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

David Copperfield přijede na české hranice. 
"Mistře, když už vás tady máme, nemůžete nám ukázat nějaké to kouzlo?" 
"Ale beze všeho pánové, potřebuji jen tácek, kus látky a kelímek s kávou." 
Celníci rychle vše potřebné seženou. 
Copperfield dá kafe na tácek, přikryje látkou, chvilku okolo mává rukama a tancuje, pak šátek strhne a kafe je pryč. 
"To je všechno?" ptá se zklamaně jeden celník. 
"To já vám ukážu pořádný kouzlo. Vidíte tamhle ten kamion? Tak ten je plnej kradené elektroniky z Polska. A teď se koukejte." 
Celník vytáhne nějaký papíry a razítko. Zamává razítkem nad papíry a v rychlém sledu tři z nich orazí. 
"Tadááá a je tam hrášek."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten "Tiger" co v těch jejich simulacích jezdí je nějakej divnej. Minimálně ten podvozek mi připomíná rusa. Tygři měli přeci podvozek jiný.

 

To je len akože TIGER...  Je to replika napodvozku T-54/55....   Skutočné zrenovované plne funkčné Tigre sú na svete asi len dva....  Jeden schovaný niekde v múzeu (myslím v Anglicku) a druhý je v súkromných rukách a ten sa neukazuje...  Takže dostať originál do dokumentu bol asi problém..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Několik frází, které se vám budou hodit při cestování po Středním východě 

KBAR CHALI-KILI HAFTIR LOTFAN * Děkuji, že jste mi ukázal svou překrásnou pistoli.

EKR GABUL KARDAN DAVAT PARH GUŠ DIVAR * Rád přijmu vaše laskavé pozvání, abych si lehl na zem s rukama nad hlavou a roztaženýma nohama.

HAUMEJ FEKR TAMOME OE GORTE BANDÍ * Souhlasím se vším, co jste ve svém životě řekl a pomyslel si.

KAŠAL-E FAŠAL-E TUPHEMAN NA DEGAT MAN GOFTAM ČÍŠA JE MOHEMARIR BEMIŠVARIMA * Prokážete-li mi tu laskavost a nezraníte mě v rozkroku, rád se vám odvděčím tím, že veřejně zradím svou vlast.

AUTO ARRAREG DAVATEMAN MANO SEFAHE-HASTI * Je od vás nesmírně laskavé, že mi dovolíte cestovat v kufru vašeho auta.

CHREL, JEPAHE MANE VA DŽAJEII AMRIKAHEJ * Prozradím vám jména a adresy mnoha amerických špionů, kteří cestují v převleku za novináře.

BALLI, BALLI, BALLI * Máte ve všem pravdu.

MATERNIER GERMEZ ÁLIE GORBAN * Ta červená páska přes oči mi bude slušet, Excelence.

TIKE NUNE BA OB CHRELLE BEZORG VA CHUBE BOJAST INO BEGERAM * Ty drobky chleba namočené ve vodě jsou vynikající. Mohl bych dostat recept?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...