Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Je to fake, najdeš to na youtube, těch videí je několik, stále stejné postavy (obsazení, tedy herci), jenom pokaždé jiný způsob ničení her.

hlavně je to dobrej byznys. jeden xbox stojí pár set dolarů a tolik shlídnutí na youtube jim pár zničenejch xboxů a her zaplatí mnohonásobně. ze začátku jsem si myslel že to je reál, jak tam zničí ten stůl na díkuvzdání (byla tam celá ta rodina a nikdo to nehrál nějak moc špatně), ale co jsem viděl pár dalších videí tak mi to příjde jako nahraný.. i když na 100% to říct nemůžu. možná je to jen další pošahaná rodina a jeden z nich má ***** a tak to natáčí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to víš, že to je nahrané?

vem si tohle video

 

1) už je to dost překombinovaný a předem naplánovaný, střídaj si tam kamery a všechno jde podle plánu

2) venku tam po sobě řvou že by to bylo slyšel půl kiláku daleko, když to příjde ukázat jeho bratrovi (kterej to musel logicky z venku slyšet), tak ho to hrozně překvapí...

3) pokud není ten xbox závislák uplnej debil, tak ho mohlo napadnout, že to jeho tatíka naštve a nakonec to zase odskáče on sám

 

ale i tak se u těch videí docela bavím :Smile_popcorn1:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

miluju youtube diskuze, poslední necenzurovaná výspa na Zemi, cenzuru si člověk může udělat sám. nic nepotěší více, než pohled na vzteklé lidi. ale reklama docela drsná....

reklama je to docela stupidní, mě nepříjde moc vtipný když si zloděj (t-mobile) dělá srandu ze zlodějů.. ale je na tom hezky vidět, jak už si operátoři myslí (nebo ví) že jim tu všechno projde a můžou si říkat co chtěj, reklama na ten náš dementní národ co si nechá kálet na hlavu vždycky fungovala. dokonce maj na youtube i kanál se sbírkou těhle debilních spotů :D lidi v komentech samozřejmě řeší nepodstatný blbosti. btw televizi skoro nesleduju a reklamy už vůbec ne, takže jsem ani nevěděl že Trojan takhle klesnul. dobrý vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...