Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Guest DinDin_snr

já bych řek že to je prostě jenom trolling.

Taky si myslím, že trolluje a nebo trpí nějakou formou minderwertigkeitskomplexu (popřípadě kombinace obého). Mě to jen zajímalo,, prostě co ho k tomu vede, neb žádnou logiku v tom nenacházím… :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kráso. Já si do dneška myslel, že když kliknu na reputační tlačítko, tak je to anonymní. A ono ne. Ček se fakt furt učí.

 

 

Mimochodem: Relativita - vysvětlení pojmu - Někdo mi strčí svůj nos do prdele. Já mam nos v prdeli on má nos v prdeli, ale já jsem na tom relativně lépe.

                                                                      Samozdřejmě jen do chvíle, než nás někdo uvidí. Pak jsme na tom blbě oba dva.

Upraveno uživatelem Panzergranade
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Ty kráso. Já si do dneška myslel, že když kliknu na reputační tlačítko, tak je to anonymní. A ono ne. Ček se fakt furt učí.

 

 

Mimochodem: Relativita - vysvětlení pojmu - Někdo mi strčí nos do prdele. Já mam nos v prdeli on má nos v prdeli, ale já jsem na tom relativně lépe.

Počkej, s tím nosem v rektu jsi to nějak popletl, ne? Respektive jsi to nenapsal jednoznačně. Pokud ti strčí někdo tvůj nos do cizí pérdele, tak jsi na tom absolutně (což je opak „relativního“) špatně, bez ohledu na toho druhýho. Ten už si může jen prdnout a budeš na tom ještě hůř. :-)

S tím přirovnání je to totiž trochu jinak a originál zní takto: „když vám strčím svůj prst do vaší prdele, tak máme oba dva prst v prdeli. Otázkou je, kdo je na tom relativně lépe“. Jinak téma „relativní“ je na hodně dlouhé filozofování, ale to už by nás s tím přesunuli do hospůdky. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, s tím nosem v rektu jsi to nějak popletl, ne? Respektive jsi to nenapsal jednoznačně. Pokud ti strčí někdo tvůj nos do cizí pérdele, tak jsi na tom absolutně (což je opak „relativního“) špatně, bez ohledu na toho druhýho. Ten už si může jen prdnout a budeš na tom ještě hůř. :-)

S tím přirovnání je to totiž trochu jinak a originál zní takto: „když vám strčím svůj prst do vaší prdele, tak máme oba dva prst v prdeli. Otázkou je, kdo je na tom relativně lépe“. Jinak téma „relativní“ je na hodně dlouhé filozofování, ale to už by nás s tím přesunuli do hospůdky. :-)

 

Sorry originál neznám. Ale kvůli přesnosti je oprava samozdřejmě nezbytná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimalu: S timhle absolutne souhlasim.

Moj chaba anglictina me ten obrazek prelozila tak (aby mel ten vtip smysl), ze slunecni energie se vyplejtva na solary a na chudaky starsi uz nezbyva dost, tak kapou :)

No on ten překlad tak fakt vyznivá a proto jsem i psal že to řekla pěkně blbě (jestli je to 100% citace tak to zní vážně katastrofálně blbě :laugh: ), já jen přemýšlel jak to asi myslela - všechno ta náročnost co jsem napsal se někde musí odrazit a kde jinde než v ceně -> starší lidé nemají na to dovolit si platit vytápění a v zimě umrznou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Ano, to je pravda. Ani nevim, jestli je to citat, spis ale pocitam, ze si to nekdo vybasnil. Jsem jenom zvedavej, co s cenou elektriny udela rozsireni elektrickych aut :)

jj, přesně tak. Co s cenou elektřiny udělá rozšíření elektrických aut v okamžiku, kdy si stát uvědomí, že mu uniká nemalá spotřební daň z pohonných hmot a rozhodne se zřejmě k plošnému zavedení další daně za elektřinu. ANO, bude lépe, ať se vám to líbí nebo ne…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je otazka jestli ropne spolecnosti. Rika se, ze CR ma na spotrebni dani z benzinu a nafty 100 miliard za rok... Nerikam, ze za 20 let dojde ropa, ale jednou se to stane a na neco jinyho se bude muset prejit. Uz jen proto, aby se z toho zbytku ropy mohli dal delat plasty a vsechna ta chemie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Je otazka jestli ropne spolecnosti. Rika se, ze CR ma na spotrebni dani z benzinu a nafty 100 miliard za rok... Nerikam, ze za 20 let dojde ropa, ale jednou se to stane a na neco jinyho se bude muset prejit. Uz jen proto, aby se z toho zbytku ropy mohli dal delat plasty a vsechna ta chemie.

Už nevybírá tolik. Přestože daně rostou, stát vybírá stále méně a méně, protože podle laffarovy křivky je daň z PHM už tak vysoká (v průměru necelých 50 %), že se největším spotřebitelům (nákladní doprava) u nás vůbec nevyplatí tankovat a tak výběr této daně stále klesá.

rok 2010 = 81,4 mld

rok 2011 = 80,9 mld

rok 2012 = 78,8 mld

rok 2013 = 76,6 mld

No a je to zajímavý paradox. Kdyby stát podstatně snížil spotřební daně (a také DPH), zřejmě by se po krátkém čase zvýšila spotřeba a tedy i výběr daně…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Samozrejme, ze ano. Lidi budou vic jezdit, promitne se to do cen a hlavne tady budou tankovat vsechny ty nakladaky, co ted jenom projizdi.

jenomže (pokud připustíme personofikaci státu jako osoby/věčně nenažrané hydry) pokud by státu někdo řekl: „tak sakra sniž daně, ne?“, tak se stát jen z pouhé této představy osype a začne skučet, že potřebuje na stavbu nových dálnic a silnic (přičemž na to jde jen minimum ze sumy vybrané na daních z automobilového provozu), no a daně ještě zvýší. To, že se pak vybere méně, bude mít za důsledek zvýšení administrativní zátěže občanů (viz návrh neBureše na měsíční výkazy  pro FU), další restrikce, zvýšení počtu úředníků a tak dále. Ale proč to tu vlastně píšu? Já vím, že ty to všechno sám dobře víš…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rodiče, babičky, dědečkové pozor na vánoční sazby !

1) Slibovat, že přijde Ježíšek - šíření poplašné zprávy
§ 357 Trestního zákona (dále jen TZ) - až 2 roky.

2) Když nebudeš poslouchat, nedostaneš nic - vydírání
§ 175 TZ - 6 měsíců až 4 roky.

3) Když budeš hodný, Ježíšek ti přinese ... - podplácení
§ 332 TZ - sazba až 2 roky.

4) Lití olova - činnost, která může způsobit újmu na zdraví -
§148 TZ - odnětí svobody až na 1 rok.

5) Otevření dopisu pro Ježíška - porušení listovního tajemství -
§182 TZ - až 2 roky.

6) Když vydržíš až do večera "nepapat", uvidíš zlaté prasátko -
§ 207 TZ - zanedbání povinné péče - trestní sazba až 2 roky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Rodiče, babičky, dědečkové pozor na vánoční sazby !

 

1) Slibovat, že přijde Ježíšek - šíření poplašné zprávy

§ 357 Trestního zákona (dále jen TZ) - až 2 roky.

 

2) Když nebudeš poslouchat, nedostaneš nic - vydírání

§ 175 TZ - 6 měsíců až 4 roky.

 

3) Když budeš hodný, Ježíšek ti přinese ... - podplácení

§ 332 TZ - sazba až 2 roky.

 

4) Lití olova - činnost, která může způsobit újmu na zdraví -

§148 TZ - odnětí svobody až na 1 rok.

 

5) Otevření dopisu pro Ježíška - porušení listovního tajemství -

§182 TZ - až 2 roky.

 

6) Když vydržíš až do večera "nepapat", uvidíš zlaté prasátko -

§ 207 TZ - zanedbání povinné péče - trestní sazba až 2 roky.

 

 

A to už vůbec nemluvím o „pálení Františka“.

§ 140 TZ – vražda (zvlášť surovým nebo trýznivým způsobem) – sazba až 20 let (resp. až výjimečný trest)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...