Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Tohle nikdy nezklame:

 

 

ZIMNÍ RADOVÁNKY aneb Zachycení názorového vývoje

 
12.8.
Přestěhovali jsme se do našeho nového domu v Massachusetts. Bože, jak je zde krásně! Vrchy kolem vypadají tak majestátně. Už se nemohu dočkat, až je pokryje sníh.
 
14.10.
Massachusetts je tím nejkrásnějším místem na zemi! Všechno listí změnilo barvy - odstíny oranžové a rudé. Vyjel jsem si do okolí a viděl nějaké jeleny. Jak byli graciézní! Jsem si jist, ze to jsou ta nejúžasnější zvířata na zemi. Je to tu jak v ráji. Ach bože, jak se mi tu libí!
 
11.11.
Brzy začne lovecká sezona. Nedovedu si představit, jak někdo může chtít zabit něco tak úžasného, jako je jelen. Doufám, ze už konečně začne sněžit.
 
2.12.
Minulou noc konečně sněžilo. Probudil jsem se a vše bylo pod bílou přikrývkou. Vypadalo to jak na vánočním pohledu. Vyrazili jsme ven, odklidili sníh ze schodu a proházeli příjezdovou cestu. Udělali jsme si nádhernou koulovačku (já vyhrál) a potom přijel sněhový pluh a my jsme museli proházet příjezdovou cestu znovu. Miluji Massachusetts.
 
12.12.
Minulou noc připadl další sníh. Sněžný pluh si zopakoval žertík s příjezdovou cestou. Proste jsem tady do toho zamilován.
 
19.12.
Další sníh napadl minulou noc. Kvůli zahrnuté příjezdové cestě jsem se nedostal do práce. Jsem úplně vyčerpán prohazováním. ********* sněžnej pluh.
 
22.12.
Minulou noc napadlo ještě víc těch bilejch sraček. Mam na rukou puchýře od lopaty. Jsem přesvědčený, ze sněžný pluh čeká hned za rohem, dokud neproházím příjezdovou cestu. ***** jedna!
 
25.12.
Vesele zkurvené vánoce! Víc posranýho sněhu. Jestli někdy dostanu do rukou toho zkurvysyna co řídi sněžný pluh, tak ho, přísahám bohu, zabiju! Nechápu, proč proste nepoužiju na tu silnici víc soli, co by rozpustila ten sajrajt.
 
27.12.
Další bily sračky připadly minulou noc. Po tři dny jsem nevystrčil nos, s výjimkou prohazovaní příjezdové cesty pokaždé, když projel pluh. Nemůžu se nikam dostat. Auto je pohrbeny pod horou bílejch sraček. Meteorolog hlásil dalších dvacet pět centimetru na tuhle noc. Dovedete si představit, kolik lopat plných sněhu to znamená?!
 
28.12.
Meteorolog se mýlil! Tentokrát napadlo dalších osmdesát pět centimetru těch bílejch sraček. Takhle to neodtaje ani do leta. Sněžný pluh uvázl v zavěji a ten parchant si přisel vypůjčit moji lopatu. Řekl jsem mu, ze už jsem jich šest polámal, když jsem odhazoval ty sračky na moji příjezdovou cestu a pak jsem mu tu poslední přerazil o jeho zkurvenou palici!
 
4.1.
Konečně jsem se dostal z baráku. Jel jsem do krámu koupit nějaký jídlo a na zpáteční cestě mne vběhnul zatracenej jelen před auto a já do něj vrazil. Na voze mam za tři tisíce škody. Ty zkurveny bestie by se měli postřílet. Ze je ty lovci v sezóně nevymlátili všechny!
 
3.5.
Odvezl jsem auto do servisu ve městě. Nevěřili by jste, jak je to rezavý vod ty zkurveny soli, co s ni sypou silnice.
 
18.5.
Odstěhoval jsem se do Georgie. Nedovedu si představit, jak někdo, kdo má zdravý rozum, může žít v takovém bohem zapomenutém statě jako Massachusetts!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

ad americká videogamesková rodina: no já nevím, to dopadne špatně. Na jednu stranu ho vychovávali tak, že měl naprosto všechno co chtěl. Pak si (velmi pozdě) uvědomili, že ve svých 22 letech asi pracovat nebude a v okamžiku, kdy se stal gameskovým závislákem, mu to začali demonstrativně a s velkou pompou rozbíjet (videohry, xbox, jeho auto (sic!), …). On se z toho vždycky málem zvencnul a oni z těch jeho hysterických křečí měli srandu, nahrávají si to a dělají si z toho na youtube celý kanál.

Takže pokud to není fake, nejspíš to dopadne tak, že si ten magor koupí od nějakýho čmouda (nelegální) pistoli a v tom lepším případě postřílí tu celou svou povedenou rodinu a ten jeho brácha asi natočí poslední rodinné video svého života. V horším případě ten magor postřílí i sousedy a popřípadě dokud mu budou stačit náboje, tak bude pokračovat dál. Pak ho možná zastřelí při zásahu a nebo zavřou do blázince a nebo za 20 let posadí na elektrický křeslo.

No a nositel nobelovy ceny míru Barack Muhammad Obama zase bude mít v senátu blbý kecy, jak se musí vlastnictví (legálních) zbraní v USA zakázat…

 

 

 

a speciální dodatek pro super_jerka:

Hele super_jerku, vůbec tě neznám a moc rád bych se dozvěděl důvody, které tě vedou k zuřivému minuskováni mých postů.
A tak prostě než to začnu řešit jiným způsobem, přece jen bych tak nějak chtěl znát tvé důvody, které tě k tomu vedou.

Jakmile napíšu nějaký příspěvek, tak s největší pravděpodobností dostane od tebe minusko. Takřka pokaždé a zpravidla každý, dokud ti to dovolí denní limit minusek.
Už jsem ti poslal PMko, zatím vždy bez odpovědi. Nikdy jsem se s tebou nehádal, domnívám se, že jsem snad k tomu nezavdal žádný důvod, neb se tu chovám tak, jak bych chtěl, aby se ostatní chovali ke mně…

Takže — proč to děláš? Proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehehe. Začínám tomu FB bejt vděčnej. Tý srandy :)

 

V reakci na zavedení Nového světového řádu vás informuji, že všechny vaše osobní údaje, ilustrace, kresby, články, karikatury, obrázky, fotografie, videa, orgány(1), příbuzní, tzv. duše atd., jsou předmětem autorských práv společnosti Ilumináti, t. o. p. s. (v souladu s Brockenskou úmluvou a tajným dodatkem Stínové proklamace)(2). Pro metafyzické a magické využití všech výše uvedených předmětů autorského práva je v každém případě(3) vyžadován písemný souhlas společnosti Ilumináti, t. o. p. s.! Naše společnost ovšem stále není veřejná a tudíž nemá Oddělení pro styk s veřejností. Proto se všem uživatelům sociální sítě doporučuje umístit na svých stránkách podobné "oznámení o soukromí", jinak (pokud toto oznámení nebylo na internetových stránkách alespoň jedenkrát zveřejněno), můžete být činěni zodpovědnými za neoprávněné využití vašich dat třetí stranou a podrobeni deorganizaci příp. jinému postihu v souladu s vnitřními normami společnosti.(4)
... ... ... ...
Každý, kdo čte tento text, jej může zkopírovat na svůj profil na FB. Díky tomu budete chráněni černou magií před zákroky třetích stran nerespektujících naše vlastnická a autorská práva na vaši osobu. Touto zprávou informujete o tom, že šíření, kopírování, využívání vašich osob v našem vlastnictví, nebo jakékoli jiné metafyzické akce ve vztahu k vašim osobám, jsou bez našeho svolení zakázány. Tento zákaz se vztahuje rovněž na třetí strany pracující v rámci odlišných paradigmat, jejichž působení lze ale v souladu s Clarkeovou konvencí označit za nerozlišitelná od magie, zejména Staré bohy, posthumánní inteligence, extradimenzionální entity a alchymisty od třetího stupně zasvěcení výše (5)

(1) včetně střevní mikroflóry a toho malého oranžového kousku
(2) Tajná obecně prospěšná společnost; nezaměňovat s Trampská Osada Psí synové
(3) s výjimkou kooperece s následujícími frančízovanými celky: Peklo, houbovité bytosti Mi-Go, klinika prof. Dowella
(4) vnitřní normy v oblasti oprávněných postihů stanovuje bratr Bizarurdin dle aktuálního rozmaru
(5) s výjimkou Ládi Hrušky; s člověkem který dokáže vyrobit Kámen mudrců ze strouhanky, tatarky a kližek si to nechceme rozházet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu :) Solární energie je zatím slepá ulička co se týče výroby el energie ve větším množství. Výroba panelů je zatím jak ekonomicky tak hlavně ekologicky náročná (v produkci CO2 na g/kWh jsou na tom hůře už jen tepelné elektrárny). (Teď tu ještě přihodím naši českou šílenost a to jsou staré známé dotace této elektřiny, ale to se asi USA netýká - to fakt nevím). No, ale i kdyby jsme přešli všechny tyto aspekty vůbec největší problém se solární energii je ten že dodává nejvíce energie v době, kdy to není tolik potřeba (léto) a naopak nejméně v zimě a to znamená jediné. Na každé "solární pole"  musí existovat ještě další elektrárna (tepelná, jaderná...), která dokáže vytvářet elektřinu v období zimy kdy jsou tyto sluneční elektrárny k ničemu (dokáží dodávat pouze 10-20% energie co v létě a to je té energie potřeba ještě více). To ve finále znamená že kvůli solárním polím jsou odstavené v období většího světla "normální" elektrárny(což taky není finančně zanedbatelné). Zjednodušeně platí čím větší % zastoupení solarních (ale i větrných elektráren) v dodávce, tím více stoupá nestabilita, která se musí zajišťovat dalšími opatřeními. Ono to je super věc pro odlehlé místa (samoty apod.) ale asi každý energetik ti řekne že pro velkou energetiku je nevhodná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a speciální dodatek pro super_jerka:

Hele super_jerku, vůbec tě neznám a moc rád bych se dozvěděl důvody, které tě vedou k zuřivému minuskováni mých postů.

A tak prostě než to začnu řešit jiným způsobem, přece jen bych tak nějak chtěl znát tvé důvody, které tě k tomu vedou.

Jakmile napíšu nějaký příspěvek, tak s největší pravděpodobností dostane od tebe minusko. Takřka pokaždé a zpravidla každý, dokud ti to dovolí denní limit minusek.

Už jsem ti poslal PMko, zatím vždy bez odpovědi. Nikdy jsem se s tebou nehádal, domnívám se, že jsem snad k tomu nezavdal žádný důvod, neb se tu chovám tak, jak bych chtěl, aby se ostatní chovali ke mně…

Takže — proč to děláš? Proč?

já bych řek že to je prostě jenom trolling. všiml si že ti to vadí, tak to udělá znova. každopádně člověk co má 887 příspěvků a reputaci +1137 to podle mě nemá zapotřebí řešit. navíc reputace na tomhle fóru je uplně nepodstatnej údaj,  že by se k tobě lidi chovali jinak jen na základě tvý reputace se říct nedá, taky je tu jeden expert co má reputaci horší než -100 a v ničem mu to nebrání

 

Mimalu: Muzes to nejak rozvest?

to by mě taky zajímalo, co tím básník myslel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...