Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Inspirativní senior!

Jak stárneme, začínáme pochybovat o své schopnosti dělat něco "užitečného" pro zbytek světa.  Právě v takových okamžicích jsou naše naděje posíleny mimořádnými skutky jiných "seniorů", kteří našli odvahu postavit se problémům, na které bychom si my ostatní netroufli.

Harold Schlumberg je taková osobnost: 

senior.jpg

 

„Často se mě lidé ptají, 'Co vy staří lidé děláte, když odejdete do důchodu?'

Například já mám to štěstí, že jsem byl chemickým inženýrem a jedna z činností, kterou dělám nejraději je přeměna piva, vína a skotské na moč.  Dělám to každý den a skutečně mě tato činnost těší.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT promazáno!

 

Politiku si prosím řešte někde jinde!

Tohle si budu pamatovat až zase necháte notorický diskutéry zadělat pět stránek ničim jinym než nadávkama v hádce, kterou nikdo jinej nepochopí.

 

<přezdívka> Dobrý den,mám WebSite X5 Evolution v8 a nejde mi diktatura, teda jde, ale na výsledných stránkách je slovo rozhozené. Diktaturu používám a potřebuji používat .... co s tím??? Zkoušela jsem i nahrazovat dané slovo jiným bez diktatury, ale nejde to u všeho :-(Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím a prý ještě rusofil, bolševik, komunista a nacista :woot:

Možná jsem na něco zapomněl :thumbsup:

A už vůbec nejsi multikulturní. Taky budeš nejspíš xenofob a pravděpodobně i latentní heterosexuál. A to je vůbec ta nejhorší možná kombinace!  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...