Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Americký námořník prochází jedoucím vlakem a marně hledá volné místo. Pouze v jednom kupé zahlédne dobře oblečenou, důležitě se tvářící francouzskou paničku, která má na sedadle vedle sebe položeného malého pudla.
Námořník se dámy zeptá:
"Madam, mohl bych se posadit na toto místo?"
Francouzka na námořníka ani nepohlédne, jen pokrčí nos, sešpulí rty a pisklavým hlasem pronese:
"Vy Američani jste tak nevychovaní. To sedadlo přece patří mé malé Fifince!"

Mariňák se zatváří zklamaně, ale přesto projde celý vlak ještě jednou. Opět marně. Vrátí se tedy do kupé s Francouzkou a jejím psíkem a otáže se znovu:
"Madam, nezlobte se, potřeboval bych se posadit. Mám za sebou dlouhou cestu a opravdu jsem velmi unavený."
Dáma si odfrkne:
"Nejenže jste vy Američané nevychovaní, vy jste také nesmírně arogantní!"

Po této odpovědi to už Američan nevydrží, popadne pudla a vyhodí jej otevřeným oknem ven.
Madam začne ječet:
"Co si to dovolujete, vy násilníku?! Okamžitě zachraňte mou Fifinku nebo na vás zavolám stevarda! Já vás předám policii, dostanete trest smrti!"

Jakmile dáma nabírá po chvíli ječení dech k dalším výkřikům, ozve se anglický džentlmen sedící v rohu kupé a distingovaně říká:
"Pane, vy Američani máte sklon dělat věci naprosto opačně. Nejenže držíte vidličku v jiné ruce a jezdíte po nesprávné straně silnice, ale teď jste dokonce vyhodil z vlaku nesprávnou čubku."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Al-Káida je stvořená a podporovaná západem :D ten je dobrej

Mě se spíš líbí to odsouzení západního světa. Já teda za sebe můžu říct (aniž bych se chtěl nějak dotknout sociálního cítění zde přítomných milovníků východu), že jsem mnohem raději příslušníkem zkorumpovaného, ošklivého, drony přeplněného, odposlechů plného a legalizovaným mučením zdegradovaného světa západního, než abych čekal na světlé zítřky z východu.

Upozorňuji, že nehodnotím vznik žádné organizace ani se neúčastním diskuse na téma podílu té které instituce na vzniku čehokoli kdekoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden asi dost notoricky známej:

Zastaví manželský pár u benzinové pumpy a pumpař říká manželovi:

Máte nové auto, že jo?"!

Manželka na manžela: "Co říkal?"

Že máme nové auto."

Za chvíli pumpař říká: "Koukám podle espézetky, že jste z Hradce!"

Manželka na manžela: " Co říkal?"

"Že jsme z Hradce!"

Pumpař nato: "Já jsem znal jednu ženskou z Hradce, ta byla tak ošklivá a blbá, neuměla ani šukat, ani vařit, no hrůza!"

Manželka zase na manžela: "Co říkal?"

"Že tě odněkud zná!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní článek co mě zaujal:
Studie se zúčastnilo 85 párů mezi dvaceti a čtyřiceti lety, které spolu žijí v partnerském vztahu v průměru minimálně čtyři až pět let. Každý z partnerů vyplnil dotazník s otázkami, které měly analyzovat spokojenost ve vztahu a se sexuálním uspokojením. Otázky se týkaly do podrobností z jejich ložnice, jak probíhají jejich sexuální hrátky, jak časté jsou orgasmy a zda partneři vědí, co má ten druhý rád a co ne.
Zjistilo se, že četnost sexuálních styků a z nich vyplývající uspokojení končící orgasmem, má velký vliv na spokojenost a pevnou vazbu mezi partnery. Aby byla žena ve vztahu spokojená, musí prožít více uspokojení, která vycházejí ze sexu s partnerem, nikoli z masturbace. Vzájemná spokojenost se také odvíjela od počtu ženských orgasmů, a to i v případě partnerů, pro které bylo partnerčino vyvrcholení jedním z důležitých faktorů uspokojení.
Tento výzkum se dá vykládat dvěma způsoby. Vyplývá z něj, že četnější orgasmy působí, že jste ve vztahu spokojenější nebo také to, že pokud máte šťastný vztah, odrazí se to v počtu orgasmů ve vašem sexuálním životě. Jediné důležité poučení, které byste si z toho měla dnes odnést domů, je skočit na vašeho drahého hned ve dveřích a užít si pořádně vášnivý sex! Pokud budete tuto aktivitu neustále odkládat, bude vzrůstat napětí a hádky a spokojený vztah bude ten tam.

TAK PÁNOVÉ POZOR!!! Ať se vám to nestane osudným!!

 

Mimochodem včera jsem se toho držel, tanky ani nezapnul a fakt super :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně aby na tohle tedy draku slyšely drahé polovičky :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3:

 

Jediné důležité poučení, které byste si z toho měla dnes odnést domů, je skočit na vašeho drahého hned ve dveřích a užít si pořádně vášnivý sex! Pokud budete tuto aktivitu neustále odkládat, bude vzrůstat napětí a hádky a spokojený vztah bude ten tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před týdnem jsem na Taliban odevzdával semestrální práci.Měl jsem jako podklad i nějaké televizní dokumenty a pak se člověk už politice USA nediví,, když jsem viděl,co za pekla se tam dělo.Tady je výcuc:

http://ulozto.cz/xGGjQBS/mezinarodni-terorismus-22-taliban-z1-bbc-2008-avi

 

 

Vznik Talibanu

            V září 1994 zastavila jedna taková banda poblíž Kandaháru v jižním Afghánistánu konvoj pákistánských vozil. Pákistánci byli touto drzostí lupičů natolik pobouřeni, že požádali svoji vládu o zásah. Ta se ovšem nechtěla napřímo zapojovat vojensky, místo toho pověřila militantní skupinu studentů, aby konvoje strážila. Studenti náboženských škol, tzv. Madras se úkolu zhostili s radostí. Skupina pod velením tvrdého klerika Mohameda Umara začala být známá pod názvem Taliban (studenti).Talibanci byly převážně etničtí Paštunové během chvíle silniční bandity vymítili a koncem roku 1994 začali potlačovat klany mudžahedínů a podařilo se jím dobít Kandahár, druhé největší město v Afghánistánu. Poté pokračovali v dobývání dalších částí Afghánistánu a díky svým úspěchům měli pod svým držením více než polovinu afgánských provincií. Zpočátku počty Talibanu rostly a jejich obliba u obyvatelstva též. Po dvou letech byl jejich počet téměř 25 000 mužů a ovládali celý Afghánistán krom severu podporovaného Ruskem a Íránem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stingrayi - kvituju, že sis našel zdroje. Ale pevně doufám, že jsi to nenapsal s těmi chybami, s jakými to máš tady :-)

 

vymítit, dobít...

 

Obsahově to je ale poměrně OK. Akorát si nejsu jistej tím, že by Mulla Umar byl Paštún. Ale to je nepodstatný detail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodina etikety!

Během hodiny, ve které se učitelka snažila žákům vysvětlit dobré způsoby chování, dala jim tuto otázku:
'Michale, pokud bys byl v restauraci na večeři s hezkou mladou slečnou, jak bys jí řekl, že musíš jít na záchod?'
Michal odpověděl:
'Počkej minutku, musím se jít vyčůrat.'
Učitelka na to reagovala:
'To by bylo hrubé a neslušné.'
Co ty Petře, jak bys to řekl?'
Petr řekl:
'Lituji, ale musím odejít na záchod. Budu hned zpět.'
'To je lepší, ale stejně není moc pěkné říct slovo záchod u jídelního stolu.
A co ty, Pepíčku, můžeš zase jednou použít svůj mozek a ukázat nám své dobré způsoby?“
"Miláčku, můžeš mě na moment omluvit? Musím si jít potřást rukou se svým velice drahým přítelem, kterého ti doufám představím po večeři.'
Učitelka omdlela.

 

 

Sry, snad to tu není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stingrayi - kvituju, že sis našel zdroje. Ale pevně doufám, že jsi to nenapsal s těmi chybami, s jakými to máš tady :-)

 

vymítit, dobít...

 

Obsahově to je ale poměrně OK. Akorát si nejsu jistej tím, že by Mulla Umar byl Paštún. Ale to je nepodstatný detail.

****,psal jsem to narychlo,jelikož mi hoří ještě jeden projekt,ale dle mne to dotyčný nejspíše moc nekoumal,hlavně že to uznal :laugh: A dle všeho  word zklamal a neupozornil na chyby :laugh: Dík za upozornění :thumbsup: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...