Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Tři nymfomanky vedou debatu.
Němka: "Já bych to chtěla zkusit najednou
s deseti mužskými."
Francouzka: "To já rovnou s dvaceti!"...
Slovenka se zasní a povídá: "A ja by som
chcela syna."
"Co to tady žvaníš, my se bavíme o sexu!"
"Veď práve. Porodím syna, vychovám ho,
on vyrastie, bude z neho futbalista,
bude mať zápas a dá si vlastný gól! Vtedy
celá tribúna začne kričať: "Jebem
tvoju mater!" .
"A tu vstávam ja, pripravená..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt to, co tam odhalili? Kvůli tomu tam Bohouš a spol letěli? Notykrávo...

Taky na to čumim, jak rusák na polobotky. To sochal ten, co dělal bustu Kvitové, né? 

Se modlim, abych nebyl nikdy slavnej, páč kdyby mě někdo takhle zvěčnil navěky, tak bych se v hrobě otáčel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou ptáci ti Poláci :thumbsup:

 

No já nevím chlapi,jestli o tomhle sportu něco víte,ale v globále jsou rusáci a poláci považováni za největší řezníky v tomhle sportu :D...kámoš to děla a není to zas tak jednoduchy,jak to vypadá,stačí 2 minuty navlečení ve 30Kg brnění a už padají na huby :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím chlapi,jestli o tomhle sportu něco víte,ale v globále jsou rusáci a poláci považováni za největší řezníky v tomhle sportu :D...kámoš to děla a není to zas tak jednoduchy,jak to vypadá,stačí 2 minuty navlečení ve 30Kg brnění a už padají na huby :D

Sportu??No video je hezky udělané,ale po shlédnutí sestřihu ze zápasů mám pocit,jako bych byl na fotbalovém stadionu,jen ti bezmozci by měli brnění...

http://www.navratdoreality.com/index.php?p=view&id=20491

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sportu??No video je hezky udělané,ale po shlédnutí sestřihu ze zápasů mám pocit,jako bych byl na fotbalovém stadionu,jen ti bezmozci by měli brnění...

http://www.navratdoreality.com/index.php?p=view&id=20491

věř nebo ne,ale opravdu je toto považováno za sport a letos se pořádalo v  Chorvatsku i mistrovství světa :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím chlapi,jestli o tomhle sportu něco víte,ale v globále jsou rusáci a poláci považováni za největší řezníky v tomhle sportu :D...kámoš to děla a není to zas tak jednoduchy,jak to vypadá,stačí 2 minuty navlečení ve 30Kg brnění a už padají na huby :D

Jak na tohle koukám, tak o těch 30 kg dost pochybuju. Mezi tim plechem co tam nosej a karoserií z trabanta bude tak maximálně rozdíl v tom, že to jejich brnění nejspíš opravdu obsahuje nějakej kov, ale moc ho nebude.

A ve výsledku by mě zajímaly i ty meče. Mam jisté pochybnosti o tom, že by to byly fakt pevný kusy železa. Koneckonců, jinak by tam bylo dost mrtvo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...